Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mr Kopytko

przykry zapach z butów -- jak usunąć???

Polecane posty

Gość gość
nalac amoniaku albo octu, pochlustac i wylac. wysuszyc recznikiem papierowym w srodku. to NAJTANSZY I NAJSKUTECZNIEJSZY sposob. podobnie nogi czesto moczyc w cieplym occie dla wzmozenia efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposob dwa posty wyzej jest ok + wylacznie bawelniane grube skarpety, oczywiscie codziennie zmieniane. no i codzienne mycie nog. poza tym butow sie nie nosi dwa dni pod rzad, tylko pozwala im sie w temperaturze pokojowej calkowicie wyschnac od ostatniego uzywania. to zapobiegnie zawilgoceniom i rozmnazaniu sie bakterii i grzybow wewnatrz butow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze twoj sposob tylko MASKUJE zapach:-o a sposob z amoniakiem go USUWA, bo usuwa wszystkie syfy z buta. KTORY LEPSZY, JAK MYSLISZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.brooman.pl najlepsze buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym preparatem na śmierdzące buty jest BUTIX -RATUNEK DLA BUTÓW. Mój syn gra w koszykówkę i jego sportowe buty trzeba było trzymać na balkonie bo smród był w całym domu nie do wytrzymania. Już po pierwszym dniu było lepiej a po tzech było super -smrodek zniknął i teraz buty wróciły do szafki na przedpokoju. Syn kupił to w necie na stronie www.butix.eu Myślę ,że jak ten preparat pomógł mojemu synowi to każdemu pomoże w tym śmierdzącym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno sama musze zakupic takie własnie wkładki do butów. One na pewno o wiele lepiej sie sprawdza niż dezodoranty do obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amoniak lub ocet. wszystkie inne chemiczne swinstwa sa rakotworcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowany
Ten Butix to prawdziwy ratunek dla butów,jest super skuteczny,moje capiące buty przestały śmierdzieć aż mi się wierzyć nie chce bo nic nie pomagało. Preparat Butix zadziałał bardzo szybko,po pierwszym dniu stosowania było już prawie OK a po drugim było idealnie,trzeba tylko stosować się do sposobu użycia podanego na opakowaniu,można go kupić ze strony www.butix.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa,dalej reklamuj to goowno.OCET LUB AMONIAK.tanio i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżacz do butów Mister Fresh z Aldi za 5,99 po prostu działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie saszetki nie sa drogie, ładnie pachna i spokojnie fajnie wygladaja powieszone miedzy wieszaczkami u nas w domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam te zapachy w przedpokoju, łazience i zawieszki szafach. Te ostatnie szczególnie lawendowe sa super, bo pomagają pozbyc sie moli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam Perfect Freshness buty i ze spokojnym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie rewelacja. No i mnie nie uczulił jak wiekszość preparatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własnie mysl. Bo od dluzszego czasu te wkładki od Pachnącej szafy sprawdzaja się i u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałam całości ale napiszę zapaszek to bakterie i grzyby a te likwiduje się: buty w worek foliowy i na kilkanaście godzin do zamrażarki ewentualnie do butów włożyć torebki herbaty nasączone olejkiem zapachowym lub nasypać do butów żwirek do butów ten zbrylający, pochłania wilgoć i zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam do butów już wszystkiego i jedyne co mi pomogło to shoefresh. Działa za pomocą ozonu i usuwa wszystkie bakterie i grzyby i zabija przykre zapaszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio99
W moim przypadku takie popularne środki firm obuwniczych nie pomagały więc poszukałem czegoś alternatywnego i tarfiłem na taki środek https://sklep.hadwao.net/srodki-czyszczace/12-silver-fresh.html i w końcu jest zamierzony skutek. Wystarczy, że psiknę raz na kilka tygodni w osuszone wywietrzone buty i po problemie, praktycznie w ogóle nie ma brzydkiego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa takie produkty po które się bardzo często siega, bo zawsze mamy pewność ze są odpowiednie i zawsze doskonale pachną. Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przetestowany butix -zasypka .Nareszcie jest coś co zadziałało buty śmierdziuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_567
Podepnę się do tego tematu. Jak to babie przeszkadzają capiące buciory. Próbowałam octu żwirku dla kociaków i innych wynalazków. Potem mój kumpel polecił mi antyzapach. Kupił w takim sklepie militarnym w Sosnowcu. I cholera nie wierzę w cuda ale to podziałało. Ale skarpety naturalne wkładki skórzane no i higiena na co dzień :-). A tu trochę reklamy bo warto firmie pomóc a produkt też polski i w Polsce robiony https://sklep.lentus-militaria.pl/pl/p/Dezodorant-ANTYZAPACH-fresh-sport-butow-sprey-obuwia-stop-ANTYGRZYBICZY-DEZYNFEKCJA-jonami-srebra.-Usuwa-dlugotrwale-nieprzyjemne-zapachy.-Dla-alergikow.-Antybakteryjny.-Oswiezacz-do-obuwia.-Przeciwdziala-grzybicy-stop./1041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsu

Daj powąchač nie bądź taka że sama wdychasz swoj zapach stóp 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×