Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

orbitrek plus dieta prosze wejdz!

Polecane posty

czy dziennie jezdzac 1h na orbim-- niekoniecznie od razu 1 h bo narazie wytrzymuje okolo 40 mi nut ale np 2 x 30 minut 6 razy w tyg i dietka 1200 kcal jestem w stanie schudnac w 2-3 miesiace 8 kg?:) pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie schudlam w trzy tygodnie ponad 4 kg jedzac okolo 1100-1400 kcl i cwiczac na orbitreku prawie codziennie okolo 45 minut plus jakies codzienne spacery. Ale ja sie naprawde zawzielam i nic nie podjadalam ani nie jadlam slodyczy ani nic ,,niezdrowego,,. Jem ziemniaki, chleb brazowy, ryz, makaron i jakos chudne wiec jestem dowodem na to,ze nie trzeba do maksimum ograniczac wegli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikkkoreczka
Ćwiczyłam 3 miesiące co drugi dzień po 1h, oczywiście zaczęłam od mniejszej ilości minut, sukcesywnie zwiększałam. Schudłam 10 kg, oczywiście stosując równiez dietę. Teraz ćwiczę raz w tygodniu dla kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikkkoreczka
Niestety jeśli masz brzuszek, to musisz wykonywać dodatkowe ćwiczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cwicze na razie 20 minut na orbitreku bo wiecej nie wydolam ale juz schudlasm przez 2 miesiace prawie 8 kg wiec na pewno dasz rade i faktycznie jak masz brzuszek to koniecznie dodatkowe cwiczenia na ta partie ciala ja sie osobiscie przekonalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie dieta nie konieznie drastyczna bo trzeba miec energie jakas na te cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam slicznie wiec trwam:) diete mam okolo 1200-1300 max:) może sie uda z 8kg zrzucic:) dziekuje za wszystkie wypowiedzi, bardzo mi pomogłyscie, aha opricz orbiego cwicze inne rzeczy, abs8 min 5 razy w tyg, brzuszki, pompki i inne:) a l-karnityna wspomoze odchudzanie jesli codziennie cwicze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyto robicie
ja mam pytanie jaki macie/ polecacie orbitrek? wystarczytaki jakis tanszy npdo400zł?czynie ma sensutakiego kupowac? alepiej kupic jakies za 800 czymoze 1400:) tzn wiem ze taki za 1400to super sprawa,ale czyten za 400bedzie w miare sie nadawał na cwiczenie czy to strata kasy? dodam ze taki za 400 moge kupic od razu a na drozszy musze poczekac:( napaliłam sie na te cwiczenia bo juz nie moge na siebie patrzec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×