Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perrrla

Jem same sniadania. Zobacz efekt.

Polecane posty

Gość perrrla

Odkad stanelam na wadze i zobaczylam 87 kg (mam 168cm), przerazilam sie i wiedzialam, ze musze coas z tym zrobic. Znalam wiele diet \"cud\", ktore zamiast pomoc m ischudnac , doprowadzily do tego ,ze wazylam prawie 90kg. Stwierdzilam, ze bede jadla same sniadania, a potem nic wiecej tylko bede pila wode i rozne ziolowe herbatki. Efekt jest taki, ze chudne. w dwa tygodnie 9kg. Sadze, ze to niezly wynik, wiec trwam dalej. Chcialam sie podzielic moim sposobem. jesli ktos jest zainteresowany, odpowiem na pytania. Od dzis bede sie zwierzala na forum. moze nie codziennie, ale bede sie starala, bo nadal sie odchudzam, a to forum dla takich wlasnie osob, ktore szukaja wsparcia roznych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabikoch
hmmm.. ciekawe, chyba tez sprubuje, z tym ze po sniadaniu bede musiala jeszcze cos zjesc bo inaczej nie wytrzymam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrla
warto sprobowac, ale najgorsze sa pierwsze 3 dni... ciezko sie przyzwyczaic, ale pozniej jest dobrze i ma sie powera do dalszego odchudzania... tylko teraz trzeba uwazac na wszelkiego rodzaju pokusy, bo wiadomo, ze jak dieta to dieta, a nie poblazanie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
a co jesz na to sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa co za głupota :O po pierwsze nie jest to korzystne dla zdrowia PO DRUGIE WIECZNIE TAKIEJ DIETY CIĄGNĄĆ NIE MOŻNA,a efekt jojo na bank bedzie jak widac dieta ta zabija tez szare komórki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrla
zazwyczaj sa to owoce i warzywa. mam nadzieje, ze jo-jo nie bedzie. poza tym po kazdej diecvie moze nastapic jo-jo. czasami zjem sobie jakies jajko, jogurt naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
9kg w 2 tyg. ...???? normalnie zaleca się chudnąć 4 kg na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrrla
kazdy ma inne zdanie na ten temat, ale nie zycze sobie zadnych obrazliwych slow kierowanych w moja strone. troche kultury kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arpana
perrrla masz jakies foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PereI
ja nie będę cie obrażać ale spójrz prawdzie w oczy, na samych owocach i warzywach nie da się żyć całe życie. Nie wiem ile zjadasz tych owoców i warzyw ale na pewno nie tyle ile wynosi twoje zapotrzebowanie (bo raczej nie ma takiej fizycznej możliwości żeby w jednym posiłku zjeść np 3 kg jabłek, tak więc ucinasz drastycznie kalorie, w dodatku jedząc cały czas to samo. Twój organizm potrzebuje też innych składników dlatego w końcu może zacząć się ich domagać. Poza tym są diety po których efekt jojo rzadko kiedy występuje, nazywa się to zdrowe odżywianie, tylko że na efekty takich diet trzeba czekac znacznie dłużej niż na efekt diety cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topicu: chyba duże jadłaś te śniadania, prawda? co mniej więcej jadłaś? co chciałaś? liczyłaś kalorie? ćwiczysz? w jakim jesteś wieku, jeśli można wiedzieć? nie czułaś sie słabo? brałaś jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxfffff
jo-jo + zniszczony żołądek gwarantowany Po skonczeniu diety, zanim sie opamietasz dobijesz do 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciaara
Taa.. Dieta na pewno musi się udać. ; ) Też chyba jej spróbuje ... , a wgl tym którzy mówią , że przez nią można sobie co kol wiek zniszczyć... Pff. Chyba lepsze jest to niż nie robienie z sobą nic. Życie jest jedno i np ja nie mam zamiaru żyć w ciągłym uczuciu osiąknięta tłuszczem. Tym co się złe wypowiadają to dobrze bo penie mogą żreć ile chcą i tak im na wadze nie przebywa ; / Więc każdy robi jak uważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super masz nogi
ja kiedys tez to stosowalam i chudlam, tylko ze ja jadlam jeden posilek kolo 12/13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jojo masz gwarantowane, jak w banku, dalabym sobie reke uciac. szkoda czasu, zoladka, skory, wlosow, paznokci, mozgu, calego organizmu, ktory wyniszczysz. Jedz normalnie, wartosciowe, WSZYSTKIE skladniki i cwicz. To jest jedyny sposob, najlepszy i jestem pewna, ze sma, w glebi duszy o tym wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG77
czy ja wiem czy jest to pewne ze bedzie miala efekt jojo? jakies 14 lat temu postanowilam sie odchidzic, jadlam dziennie tylko obiad i schudlam w niecale pol roku ok 20kg, do dzis dnia jestem szczupla a jem duuuzo, nie wiem czemu, moze dlatego ze wtedy bylam dzieckiem i obzeralam sie to bylam gruba....... a teraz jem duzo ale nie tak duzo jak kiedys i jest wszystko oki ;))) ale nie polecam takiej diety, pamietam jak dzis jak mi wlosy wypadaly i wygladalam ogolnie jakbym byla chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssssaaa
to bardzo zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie róbcie tego, to zrujnuje wasz organizm, utrata wagi gwarantowana, ale co potem? Kiedyś trzeba zacząć jeść normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku zawsze rewelacja.:-) a potem już będzie pod górę i pod górę. Życzę Ci wytrwania i sukcesu i trzymam kciuki napewno sie uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam! Jojo gwarantowane, oczywiscie ze waga leci, ale jak zaczniesc jesc inne rzeczy to od razu kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM TERAZ PO 30., ale pamiętam, że za czasów szkolnych też się zawzięłam i jadłam samo śniadanie. Schudłam coś ponad 10 kg bardzo szybko. Efektu jojo nie miałam i na zdrowiu nie podupadłam. Teraz stosuję różne diety, niektóre nawet kupiłam i nic :( Więc chyba wrócę do tej głodówki. Wyglądałam super i tak się czułam! Wolę przemęczyć się 2-3 TYGODNIE, a później jeść normalnie niż ciągle być na diecie bez EFEKTÓW! Powiem Wam, że ogólnie jem mało i zdrowo (mało węglowodanów, ale tylko zdrowe, dużo owoców, warzyw). Nie lubię tłustych i smażonych jedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dodam, że ostatnio czytałam, że Martyna Wojciechowska właśnie tak schudła - nie jadła prawie nic z braku czasu :) i jak pięknie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka209
Dajcie spokój po co się głodzić ja jem regularnie wszystko na co mam ochotę oczywiście w miarę rozsądku... Do tego stosuję suplementację Afican Magno http://szczupla-kobieta.pl i chudnę mam za sobą już 8kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to zeby jednak na śniadania zamiast jajek, i tostów po prostu zjeść zdrowe i pyszne musli? Na pewno takie śniadanie doda nam dużo więcej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspierolop241
Ja jem raz na jakiś czas jajecznicę;) tosty, naleśniki oraz płatki urozmaicam sobie posiłki;) do tego przyjmuję suplementację African Mango http://afrikanmango.pl biegam i to przemienia się na utratę kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak właśnie jem przeź 2 tyg i 2 kg schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111
jedząc same owoce i warzywa to trochę hardkor potem efekt jojo murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko polecam poczytać o poście Ewy Dąbrowskiej, powinno Cię zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×