Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aakk

Zupa z mrożonych gotowych warzyw

Polecane posty

Gość aakk

W sklepach jest teraz wiele gotowych mrożonych warzyw na zupe. Może któraś z was poleci mi jakąś konkretną (nazwa, firma) i poda jakiś ciekwy przepis jak zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwijcie lekarza
hortex. chociaż.........raz znalazłam w takich mrożonkach wielkiego, czarnego zamrożonego żuka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepadam za nimi
nie przepaam za nimi ale najlepsze sa z horexu wystarczy zqgotowac wode, wrzucic warzywa, doprawic i ewentualnie dodac smietane i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trubadurka
3 dni temu ugotowalam z mrozonki wielka tlusta gasienice . O FUJJJ . nIE TKNE MROZONKI JUZ NIGDY.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janłosica
hej macie jakieś dziwne przygody z tymi zwierzatkami w zupie :P ja tam jak robię jarzynową np :) tak się zdarzyło że własnie w tej chcwili ją robie to normalnie robię wywar na korpusie z kurczaka a potem wrzucam zwykłą mieszankę warzywną jakiejkolwiek firmy, potem dodaję ziemniaki przyprawiam i styka, nam koniec dodaje śmietanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko POLTINO vel HORTINO
Nie kupuję niczego co jest z Hortexu odkąd chcieli zniszczyć lokalną firmę z Leżajska, która dawniej była filią Hortexu 😠 Ta firma to Poltino wcześniej Hortino, bardzo dobre i nie takie drogie mrozonki mają. To całkowicie polska firma, Hortex sprzedał się obcemu kapitałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomocaaaa
napiszcie, gdzie znalazlyscie te "wkladki", moze niektorym sie przyda - mieso gratis :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_aa_aa
ja najlepie lubie mieszankę olsztyńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najbardziej lubię
mrozonke ktora sobie sama zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trubadurka
To byla zupka kalafiorowa u mnie z wkladka . Fujjjj . Od teraz mrozonki tylko wlasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Hortex , pyszne mrożonki , szczególnie polecam pieczarkowa , barszcz ukraiński , zupke wiosenną , do wywaru z kostki wrzucam mrozonke do niektórych dodaję ziemniaki smietanka i pycha zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
Zgadzam się,pieczarkowa jaet puszna.Ja do niej wrzucam kostkę bulionową,podsmażone pieczarki(żeby było więcej) i zabielam śmietaną.I zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Hortexu...
...kupuję zwykle tylko grzybową (nie pieczarkową) i barszcz ukraiński. Oczywiście wywar zawsze gotuję na mięsku, daję świeżą włoszczyznę, mrożonka do tego. Nigdy w mrożonce nie znalazłam nic ochydnego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam nie polecam
mrozonek, zup w proszku na bazie grzybow lesnych pracowalam kiedys w skupie grzybow...to co oni tam przyjmuja a co potem idzie na przerob to masakra robak na robaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no vóż tak do stycznia to ze świeżych warzyw, ale teraz już się parę razy nadziałam - przednówek, warzywa się wymyły ze smaku. To i z mrożonkami się przeprosiłam, mówią że w tym okresie są one zdrowsze, bo z przechowywanych w chłodniach warzyw już witaminki uleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Polecam zupy poltino wejdz sobie na stronke http://www.hortino.com.pl/56 tu jest wybór, ja osobiście najbardziej lubie grzybową i barszcz ukraiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chciałabym odnieść się do tematu 'dodatkowego mięska" w mrożonkach...dziś kupiłam warzywa na patelnię Hortexu i znalazłam tam robaki, w czym jednego prawie zjadłam.;/ Od razu zadzwoniłam na infolinie. Na szczęście potraktowali mnie poważnie i obiecali, że coś z tym zrobią. Osobiście...nie zamierzam więcej ryzykować. Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że warzywa tej firmy nie są faszerowane szkodliwą chemią ;) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię hortexu
niczego z ich produktów nie kupuję... uważam za przereklamowaną firmę... a gotuję, jak ktoś już napisał, wywar mięsny, albo od razu warzywa , przyprawy i naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię mrożonki, nie Hortex
tylko szkoda, ze hipermarkety zawalone są Hortexem Wszystkie inne firmy schodzą jak świeże bułeczki tylko te zalegają na półkach i po co to przyjmować, jak mało kto kupuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyr
A co to nie lubicie zupy z mięsem. Przecież robak to też mięsko - najwyżej zupka będzie bardziej tłusta. Trzeba też zrozumieć takie duże firmy, które gdyby miały szczegółowo oglądać każdy groszek czy ziemniaka ich produkty musiałyby kosztować minimum 20 razy więcej. Pozdrawiam Prezes Hortex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka skowron atakuje
a ja gotuje na mrozonkach i nigdy nic nie znalazlam..... jak dla mnie fajne sa zwykle wrozonki z biedronki.tanie, duze i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mrożonek kupuję 7-składnkiową jarzynową (hortex lub z biedronki) i barszcz ukraiński - hortex. Mam zasadę, by nie nabywać mrożonek, które w swoim składzie mają prawie same ziemniaki, zatem np. kalafiorowa czy pieczarkowa (chyba) z hortexu są nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do owadów w mrozonkach
to nie zawsze da się je zauważyć nawet przy czyszczeniu warzyw. Ja już nie raz gotując świeżego kalafiora czy brokuły, mimo porządnego mycia pod zimną wodą znalazłam jakiegoś robala :o Tak więc nie przesadzajcie że w mrożonkach są owady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmaczne x.
ja w mrożonce Hortexu znalazłem STONKE ZIEMNIACZANA... czytam i widze ze czesto pjawia sie tu HORTEX no to ja juz tego nie kupoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też to mam :(:(:(
kurcze a jamyslałam że te zupy dietetyczne a tu mi mieso przemycaja już wiem od czego mi d ....rosnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście kupuję barszcz ukraiński z Hortexu(szczęśliwie nic z "mieska"tam nie znalazłam)jest przepyszny gdy dodam do niego na koniec koncentrat barszczu z krakusa.może malo zdrowe ale przepyszne.jak ktoś będzie chciał to podam pełny przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję hortex
od czasu do czasu i (odpukać) jeszcze nic nie znalazłam niepożądanego. Kupuję właściwie tylko zupę prezydencką, grzybową albo wiosenną. Tylko że ja najpierw podduszam warzywa na odrobinie oleju, potem zalewam wrzątkiem, i dodaję kostkę rosołową i inne przyprawy, koncentrat itp. Ale taka zupa to u mnie jest awaryjna, zdarza się max raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.rolka
tez znalazłam robala takiego żukowatego! o mało nie zwróciłam do talerza! nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krarita
Ja też znalazłam robala w brokułach z Hortexu. A co najgorsze wypatrzyłam go kariąc mojego 2 latka. Okropność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie, nawet nie wiecie
ile zjadacie robali ze świeżych warzyw. W takim kalafiorze czy brokule jest tego pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×