Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzzacca

jak zmniejszyć pupe.?foto

Polecane posty

Gość niewiedzzacca

ok zakładam temat regulaminowo na fitnessie :D prszę o wszystkie sposoby na wysmuklenie zmniejszenie pupy.otóz ćwicze regularnie i mam diete ale z pupy zeszło może razem ze 3 cm :( jest jędrna nawet cellulitu nie ma bo stosuję masaże codziennie i takie tam. http://www.voila.pl/357/8fa7m/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincessaWild
jakie stosujesz ciwczenia?moze one ci rozbudowuja pupe? a moze poprostu masz genetycznie juz tak?kobiety w twojej rodzinie jakie maja pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzzacca
no właśnie na partie pośladków to stosuję to ćwiczenie z podnoszeniem pupy do góry i nic.. u mnie w rodzinie..hmm raczej kobiety mają większe pupy.. czyli też tak możeby być że taka moja natura;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj ze zmniejszan
ladny masz tylek a jesli juz tak bardzo chcesz zmniejszyc to dieta i zadnych cwiczen na posladki tylko te z podnoszeniem do gory bo ci sie rozbuduja bardziej od cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiczkka
ladna masz figure bo masz duze piersi i pupe wszystko proporcjonalne zostaw tak jak jets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarenaa
masz bardzo dobra pupcie, nie wiem co ty od niej chcesz, z boku prezentuje sie bardzo dobrze, jest wystajaca a nie plaska. moze pokaz zdjecie od tylu? ile masz w biodrach? cwiczenia spowoduja wieksze rozbudowanie sie miesni wiec chy ba tylko dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes dosc duza i taka okragla
ale moze byc jesli nie mozesz jej zmiejszyc to chyba tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chcesz się pozbyć takiej pupy, a ja o taką walczę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be cool - dokładnie! niewiedząca, najwyżej poćwicz coś, żeby ją ujędrnić etc jeśli potrzebujesz, ale przecież wizualnie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw i nic nie rob kobito
ja jestem kobieta i bardzo bym chciala miec taki zadek.a mam plaski i wykonuje cwiczenia na zwiekszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzzacca
dzieki za takie slowa.:D widze że muszę patrzeć mniej krytycznie na siebie :Dale i tam będę ćwiczyła te zmniejszające chociaż wiem że nie pomogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×