Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśka30

dlaczego byli faceci tak lubią nasze koleżanki?

Polecane posty

Gość martuśka30

m. in. chyba dlatego, by po skończonym związku z nami związać się z nimi:O mój były właśnie związał się z moją dawną koleżanką z podstawówki wrrrrrrr😡 jakby innych kobiet nie było? tylko moja kumpela?:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
może jest dobra w łózku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
a to była jakas twoja dobra kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka30
czy ja wiem? nie, nawet był czas już po podstawówce, że bardzo się nie lubiłysmy:O a teraz to ja jej normalnie nienawidzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
a to ona odbiła Ci go czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka30
no nie odbiła... ale sam fakt, że on jest z nią doprowadza mnie do szewskiej pasji:O ona zawsze komuś czegoś zazdrościła:O a teraz ma i jego:O mógłby być z każdą inną, ale nie z kumpelą ode mnie z klasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
a wiesz jaka taka zazdrosna to może polowała na niego od dawna? albo on na nią bo mu się podobała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
pewnie jesteś sama i stąd ta wściekłość?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka30
brat_niedzwiedz ja mam faceta od roku:) spokojnie:P ślub za dnia... a ona? a ona mnie niecierpi... za wiele rzeczy, a on dobrą przynętą chyba był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
jesli nie jestes sama to skad ta nagła złośc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfhfg
czyżbyś była psem ogrodnika?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, on może nawet nie ma pojęcia, że razem do klasy chodziłyście. Poza tym, co Ty żyjesz w 10 milionowym mieście? Tylko w takich warunkach jest szansa, że w kolejnych związkach ludzie nie bedą w żaden sposób powiązani z byłymi partnerami. W małych, srednich a nawet dużych miastach sieć wzajemnych powiązań jest taka, że zawsze ktoś kogoś zna, jest z nim spokrewniony, chodził z nim do szkoły lub na basen. Słyszałaś o 6 stopniu oddalenia? Podobno z dowolnym człowiekiem na ziemi dzieli nas zaledwie 6 osób, aby go poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka30
on wiedział jeszcze jak byliśmy razme kim ona jest... ona też wiedziała kim on jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska fakt posiadania faceta nie usprawiedliwia cie wcale przed uczuciem zazdrosci wobec swojej kolezanki ... moze lepiej nie wychodz za maz ..bo skrzywdzisz faceta . Ewidentnie twoj były facet nadal jest w twoim sercu :P Dlaczego tak sadze ? A no stwierdzam to po tym ze fakt spotykania sie twojego byłego z kim kolwiek ....nie powinien cie wcale juz obchodzic .... Jest odwrotnie ... inwigilujesz jego zycie zamiast zostawic ta sprawe za swoimi plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×