Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jenny70

Ulubione mydła

Polecane posty

Gość jenny70

Hej, jakie mydło najchętniej uzywacie?? Czy mydło w kostce to już przeżytek i wolicie te w plynie czy jednak w kostce wciąż rządzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Fox
Czeste mycie skraca zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mycia rąk tylko te w płynie a do kąpieli żele jakoś nie lubie już mydła w kostce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdabfbfdsbvau
W takim w płynie wiecej chemii niz w zwykłym toaletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinka
Ja używam kostek myjących, najczęściej Dove. Czasem żelu pod prysznic. Lubię zapachy cytrusowe i świeże. A od czasu kiedy zobaczyłam te reklamę Dove z osadem (http://www.youtube.com/watch?v=mexaIeGl798) to jeszcze bardziej uważam na to czym się myję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu.
palmolive z wyciągiem z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka na odwyku
lubię fa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRISI MYDŁO W PŁYNIE Z ALOESEM jest super od niedawna go kupuje. Zawarty w mydle aloes działa regenerująco, zalecane przede wszystkim osobom: długotrwale przebywającym na słońcu i zimnie, o skórze suchej z pęknięciami oraz alergiami z problemami skórnymi (spowodowanymi kontaktem z detergentami i innymi produktami chemicznymi).Ponadto jest zalecane do higieny intymnej. Nie widziałam w sklepach, ale można je kupić na www.hebriza.pl te je tam kupiłam polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRISI MYDŁO W PŁYNIE Z ALOESEM jest super od niedawna go kupuje. Zawarty w mydle aloes działa regenerująco, zalecane przede wszystkim osobom: długotrwale przebywającym na słońcu i zimnie, o skórze suchej z pęknięciami oraz alergiami z problemami skórnymi (spowodowanymi kontaktem z detergentami i innymi produktami chemicznymi).Ponadto jest zalecane do higieny intymnej. Nie widziałam w sklepach, ale można je kupić na www.hebriza.pl te je tam kupiłam polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam w kostce tylko. Siła przyzwyczajenia, no i uważam, że zwyczajnie się opłaca, bo starcza na dłużej. Teraz jestem na etapie dove z zielona herbata, bardzo fajnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
ja też wolę w kostce, nie wiem jak z wydajnością, ale na pewno są delikatniejsze niż te w płynie. co do tego filmiku z osadem to robi to wrażenie :) :) ale rzeczywiście cośw tym chyba jest, bo ja jak się umyję żelem to mam takie wrażenie jakby na ciele została taka warstwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka lenka
ja polecam w kostce mydełko AA do skóry wrażliwej , oraz mydełko ARKO (miód i mleko) pięknie pachnie tez mydło w płynie palmolive oliwkowe suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parysianka
ja uzywam mydeł w płynie palmolive nawilżające , a w kostce to mydełko nivea miodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mycia rąk w płynie. Do mycia ciała mydło dove z peelingiem- od lat to samo:-P ale poza tym, to żele pod prysznic, jakieś płyny do mycia też z serii Dove albo Nivea bo lubię delikatne, pudrowe zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja najbardziej lubie w plynie
Palmolive fioletowy (nazywa sie chyba "Relaksujacy") Slicznie pachnie i jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasem używam tej peelingującej dove, skóra jest po niej gładsza :) Tylko nie do twarzy oczywiście, do twarzy raczej zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_krola
a ja tej kostki peelingującej używam nawet do twarzy, tyle że nie codziennie, ale tak 2 razy w tygodniu. świetnie oczyszcza a jednocześnie nie drażni jak wiele peelingów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oih...
bambino jako kostka jakikolwiek dla niemowlat pod prysznic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia02
Do rąk Dove albo Palmolive w kostce. Do reszty ciała żel Avonu, kozie mleko Ziaji lub kaszmirowy żel Nivea (gorąco polecam 2 ostatnie pozycje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczególnie lubię dove cream oil, używałyście? Skóra po nim jest tak przyjemnie kremowa i gładka, tak że obywa się bez użycia balsamu później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilly
ja balsamu zawsze uzywam z przyzwyczajenia i dlatego, ze stosuje taki ujedrniajacy, ale fakt po kostkach dove z nawilzeniem nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna.pl
do twarzy: AVON, szybko działający żel myjacy przeciw wypryskom. do ciala: NOVA CREAM (supeeeeeer0 PoZdRo ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam naturalnego mydła 7 ziół od HB - podobnie zresztą jak wszyscy domownicy. Nie mamy żadnych problemów, a przeciwnie - cera wygląda w porządku, jest w lepszej kondycji, udało się jej dać fajną zmianę. Zresztą - na cerę dzieci działa to nam w zasadzie tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Hildgard Braukmann - działamy z ich kosmetykami od dawna i wszystko jest ok. Mają świetne mydło naturalne, którego efekt stosowania po prostu widać. W moim przypadku ten kosmetyk sprawdził się znakomicie, ale oczywiście każdemu odpowiadać nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×