Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jenny70

Ulubione mydła

Polecane posty

Gość gość
Glicerynowe z aloesem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie po prostu systematycznie mydła 7 ziół od HB - na bank będzie w porządku. U mnie stosowanie mydła naturalnego dało ogromną zmianę stanu cery, która zrobiła się zdrowsza, normalniejsza. Ale oczywiście - żeby dać sobie diametralną zmianę, potrzebujecie czasu. Będzie solidna praca, to będą również efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko w kostce i tylko od Starej Mydlarni. Oni mają super mydełka! Duży wybór, świetnie zapachy i są dobrej jakości <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Mydlarnia robi świetne mydła i ogólnie kosmetyki. Bardzo dobrej jakości, w duzej mierze naturalne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam płyn do kabin lawendowy biostar, cudnie pachnie i to pierwszy płyn, przed którym nie kombinuje wcześniej myc kabiny soda czy octem, dziala nawet na zaschniete zacieki 🤗

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skuszona samymi pozytywnymi opiniami dot. marki BioStar postanowiłam wypróbować i też nie żałuję- super produkty 🙂  Używałam pianki czyszczącej, kapsułek do zmywarki i płynu uniwersalnego i jestem pozytywnie zaskoczona, że chemia oznaczana jako bio i eko daje radę w ogóle nie gorzej, niż niemieckie hity znane od lat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio miałam okazję wypróbować biostar, ja akurat kapsułki do zmywarki i płyn uniwersalny i są świetne, jestem bardzo zadowolona i zostanę przy takich eko produktach :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest kostka myjąca Emotopic. Pieknie pachnie, a do tego świetna gdy ktoś ma problemy ze skórą. Kupiłam ją dla synka bo alergik niesamowity ale dla dorosłych jak najbardziej. Niestety kosztuje ponad 20 zł więc jak na kostkę mydełka to trochę jest 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×