Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tymbarkowa

jelp czy lovela

Polecane posty

Gość tymbarkowa

który proszek jest lepszy? zamierzam odświeżyć ubranka dla dziecka przed porodem i nie wiem który wybrać? lovela jest znacznie tańsza czy to znaczy ze gorsza? jak zapachowo różnią się te proszki no i który skuteczniej zwalcza plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelp ponoć najlepszy, stosowalam przez pierwszy m-c zycia dziecka i jednego i drugiego, pozniej lovela, plyn do plukania najpierw jelp pozniej lenor sensitive, dzisiaj córa ma 2 latka, synek prawie rok i uzywam naszych proszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam zarówno jelpa jak i lovele oraz wiele innych i nie widziałam miedzy nimi żadnej różnicy (no może jedynie zapach i cena) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw kupiłam lovele i niestety mała dostała na nią uczulenia zmieniłam na jelp i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prałam i w jelpie i w loveli i nie widze różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie jelp, chociaz w loweli tez pralam, mala ma teraz 8 miesiecy a od 2 m-cy piore w wizirze zz naszymi, te 2 proszki sa rownie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zauwazyłam specjalnej różnicy.Jeden i drugi był w porządku,prałam w nich przez rok a potem w tym samym proszku,którego używaliśmy my(tzn dorośli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jedyna różnica to cena. Prałam i w jednym i w drugim i jak dla mnie działają na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - konsultantka JELP
Przy wyborze proszku do prania ubranek dziecięcych należy kierować się bezpieczeństwem dziecka. Warto sprawdzić czy produkt jest hipoalergiczny i czy nie zawiera substancji, które mogą podrażnić skórę dziecka. Porównując cenę środków piorących, lepiej kierować się liczbą prań niż gramaturą produktu. Ze względu na różny stopień koncentracji, jednych proszków zużywa się więcej na jedno pranie niż innych. Polecam przeliczać ceny środków piorących na liczbę prań możliwych do zrealizowania. pozdrawiam Monika - konsultantka JELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty nie powiesz
U mnie lovela ślicznie doprała plamy którym zwykły proszek nie dał rady:) i zapach jest też super. Ja użyłam do odswiezenia i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy corce uzywalam jelpa,pozniej loveli.teraz uywam dzidziusia i jetem zachwycona-uzywam samego plynu do prania,bez plyn do plukania i ubranka sa pachnace i miekkie a i plamy sie spieraja-przykladowo lovela nie sprala mi sladow po kupce na body,a dzidzius spral slady poszpitalnej krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza andriejewa
Dziewczyny, a przy okazji czy używać proszku i płynu do płukania czy samego proszku czy samego płynu? Bo gama tych produktów jest duża i nie wiem czy kupować wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdssdd
ja też używam dzidziusia, super, niedrogi, dobry, nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdssdd
szczególnie na początku żadnych płynów do płukania nie polecam, mogą uczulać, dodatkowa i moim zdaniem zbędna chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyska89
Ja uzywalam jelpa i mi nie dopieral, na początku było ok ale jak zaczęłam wprowadzać inne jedzenie to masakra. Szybko zaczęłam prac w normalnym proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka15
w kwestii płynów do płukania to tak - takie dla dorosłych to i ja nei polecam, ale sa przeciez płyny dla maluszków www.happybabby.pl/czystosc/plyny-do-plukania Ubrania nie moga byc twarde, bo podrazniaja skore maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bardzo dobrze się sprawdzał płyn hipoalergiczny dzidziuś, ubranka były bardzo delikatne i bardzo łatwo się prasowały. Widzę, że na happy baby jest dostępny, z czystym sumieniem polecam zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Jelp też wygrywa, ubranka delikatne i jak łatwo się prasują! :) dzięki dziewczyny za stronkę chyba zrobię zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te proszki są przez reklamowane. Ja polecam wspomnianego tu Dzidziusia lub Bobini (w płynie). Cena przystępna, efekty prania OK. A cudów nie ma - starych plam po owocowo-warzywnych posiłkach całkowicie nie da się już sprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
Dnia 14.01.2013 o 10:15, Gość Co ty nie powiesz napisał:

U mnie lovela ślicznie doprała plamy którym zwykły proszek nie dał rady:) i zapach jest też super. Ja użyłam do odswiezenia i sobie chwale:)

Co prawda komentarz stary, ale aż mi się silna na język nasuwa jak to czytam. Lovela nie dopiera prawie nic, ona odświeża ciuch, ale nie spiera prawie żadnej plamy. Tylko delikatne zabrudzenia jak ślina, czy ulane mleczne pokarmy. Ludzie, co za głupi komentarz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×