Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madziulka M

Wasze relacje z teściowymi

Polecane posty

Madziulka M takie mam wrazenie. Uwazam tez, ze leczy kompleksy- urodzila sie i wychowala w skromnej rodzinie na wsi, potem studia, praca w przedszkolu, teraz zasluzona emerytura i chyba za duzo czasu wolnego więc wymysla ;-). Maly szczegol, ze ciagnie kase od swoich dzieci na swoje zachcianki (oczywiscie wymysla inny powod ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...moja tesciowa zyje bardzo skromnie a mimo to nigdy nie prosila mojego K o pieniadze, tego nie moge jej zarzucic. Wyslala natomiast do nas jego siostre na wakacje...kompletnie bez kasy...wiec musielismy ja finansowac przez 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna
Od zawsze dążyłam, abyśmy mieli dobre relacje z rodziną męza, ale niestety nie dalo sie. Od teściowej usłyszałam wiele przykrości, jest niesprawiedliwa, fałszywa, brak słów... Teraz mam spokój, odizolowałam się i jestem zdrowsza:) Przestałam zwracać się mamuś i mówię bezosobowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepsza tesciowato ta, ktora jest 1000m od was i 2 metry pod ziemia hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuperoooowa
Ja mam fantastyczna tesciowa!! Jest wyedukawana, jest madra mila i zyczliwa kobieta. Strasznie kocha syna, ale daje mu swobode wyboru i sie nie wtraca, za to zawsze mozna liczyc na dobra rade. Ona sie ciesze ze to ja jestem jego wybranka bo ponoc poprzedniej dziewczyny troche nie lubila. My mamy dobry kontak, choc nie przyjacielski. Czuc dystans poniewaz ona jest troche a, e :) ale lapsza taka niz jakas prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×