Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana1234

??????????

Polecane posty

Gość zdesperowana1234

mam nie regularne miesiączki zaczęłam się leczyć od stycznia. kochałam się z chłopakiem i pękła nam gumka i przerwaliśmy stosunek. zażywam tabletki antykoncepcyjne jako lecznicze i ponoć jestem tez zabezpieczona. nie spuścił się we mnie ale czy mogę się bać ze zajdę w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zaczęłaś przyjmować tabletki w pierwszym dniu cyklu - pierwszy dzień miesiączki i przyjmujesz je regularnie, czyli codziennie o tej samej porze, nie zapominasz o żadnej tabletce, to jesteś zabezpieczona i właściwie prezerwatywa nie jest potrzebna. Tak na marginesie, to tabletki antykoncepcyjne nie spowodują, że miesiączki będą nagle regularne. Lekarze dają je pacjentkom na odczepne, a po odstawieniu tabletek miesiączki nadal będą nieregularne, a nawet mogą zanikać. Jeżeli chcesz sobie uregulować cykl, to wybierz się do ginekologa-endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana1234
dzięki za rade:) a co do ciąży to mogę się bać ze jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana1234
z ta miesiączka to ja wpadnę w nerwice raz jest raz jej nie ma parę miesięcy aż w końcu się zdecydowałam ze pójdę do ginekologa i jak na razie przez te dwa miesiace miałam a co będzie teraz to ja nie wiem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×