Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

Gość gryzik
och jakos ja tez nie wierze ze to planowana ciąza..i nie chodzi tutaj o p[icie alkoholu i ciagle imprezowanie.wyobraż sobie nastko ze sa ludzie którzy chcą naciueszyc sie sobą,uczyć,poznawac swiat,itp, rzeczy niż od razu nie konczącx jeszcze SZKOŁY PAOWAĆ SIE W CIĄZE.... ZAŁOZE SIE ZE W PRZECIAGU ROKU ZROBI CI NASTĘPNE DZIECKO.A TY POWIESZ ZE TEŻ PLANOWAN..ZNAM TAKIE PRZYPADKI JAK TY....I WIESZ CO SMIECH NA SALI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Zawsze sie zastanawialam dlaczego ludzi tak bardzo interesuje czyjes zycie i dlaczego gdy jest ono inne niz ich tak bardzo je krytykuja i sie wtracaja ... i czytajac wasze komentarze znow o tym mysle. Jezeli nie podoba mi sie to co ktos pisze to po prostu tego nie czytam... a wy na sile chcecie mnie zajechac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzik nie spomnialam o jakiejs zmianie partnerow a jelsi wspomnialam we wczesniejszych postach to mialam na mysli napalonych 40latków, ktorzy ślinią jęzory na dyskotekach na młode siksy 13letnie. staż nie ma tu nic do rzeczy, tzn niezupełnie Mój dośc dobryy znajomy byłz kobietą 8 lat, byli pewni siebie jak niczego na swiecie, i nagle z dnia na dzien rozstali się. Po 2. znam zwiazki ze stazem 3 letnim, ktore w calym tym stażu widują sie co 2,3 miesiace na 2,3 tygodnie, jakze i znam zwiazki ze stażem 1,5 rocznym gdzie widuja sie całymi dniami. I powiedz mi, w ktorym zwiazku partnerzy lepiej sie znaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Wrozka tak broni dziewczyny bo tez zaciazona jest. Najlepsze jest to ze kazde wspomnienie o kwietniu odbiera jako przytyk do siebie hehehe jakby cala kafeteria miala znac jej historie z przekladaniem slubu. Gwiazda jedna... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
PISZESZ NA FORUM..dziewczyno ...prosze nie osmieszaj sie tutaj kazdy ma prawo głosu..widocznie nie masz komu powiezyc swiich zmartwien w rodzinie wiec wypisujes tutaj... czyżby nie akceptowali twoje ciązy? uwazam ze nawikszą odpowiedzialnoscia i pokazniem swojej wartosci jest powidzenie "wpadlismy"ale damy sobie rade..a nie wpychanie kazdu ze "to planowane dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzik nie chcę się z Toba kłocic bo nie o to chodzi, ale denerwuje mnie jak zaraz dziewczyna jest skreślana na całej linii. bozeeee tak jestem w ciązy a Tobie nic do tego. Teraz wszystkie ciężarne powinny jej bronic skoro taka jest twoja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
skoro lepiej wiecie czy planowane czy nie to nie bede sie z wami spierac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallentynnkkaa
4 lata - hmm ciekawe ,i mówisz ze zdążyłaś sie wyszaleć będąc z jednym facetem przez 4 lata ? dziewczyno śmieszna jesteś ! nie rob chociaż z siebie isiotki bo ja byłam w podobnej sytuacji tyle że umiałam się przyznać że była to wpadka ,bo nie uważaliśmy ,i byliśmy nieodpowiedzialni !! może za pare lat zmądrzejesz ... tylko nie daj się wrobić w drugie dziecko bo już będziesz miała przesrane do konca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no dobra mauska nastoletnia...skoro uważasz ze to było planowane dziecko to powiedz chociaż jeden argument..dlaczrego chciałas miec dziecko w wieku 19 lat i zamniast uczyć sie życia i smakaowac go ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to czytam i nie wierzę ... 1. nie zawsze wiek świadczy o dojrzałości 2. a dlaczego w wieku NASTU lat nie można pragnąć mieć dziecka? to jest ustalona jakaś granica wiekowa? 3. kto ustalił taki schemat szkoła ślub dziecko? 4. starsze mamy też mają problemy choćby finansowe więc miło że autorka może liczyć na pomoc rodziców :) 5. niektórzy nie muszą się "wyszaleć" 6. dziecko nie przeszkadza aby wyjść w domu i się czasem zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
A co mozesz dac swojemu dziecku droga autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
sadzisz ze nie mozna sie wyszalec bedac z chlopakiem 4 lata ? jakos nigdy nie mialam zapędów zeby biegac po dyskotekach i dawac kazdemu w kiblu ... moze jestem jakas inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wallentynnkkaa "4 lata - hmm ciekawe ,i mówisz ze zdążyłaś sie wyszaleć będąc z jednym facetem przez 4 lata ? dziewczyno śmieszna jesteś !" a to najpierw trzeba sie puscic zdaną ilościa facetów zeby sie wyszaleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Gryzik dziecko nie przeszkadza w poznawaniu swiata i smakowaniu go. Nie kazda matka siedzi w domu z dzieckiem i gotuje obiadki podczas gdy maz charuje caly dzien, a gdy wraca przynosi mu piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
wrozka chrzestna ona chyba wlasnie to chciala napisac :) ciekawe jaka jest ta dana ilosc ? taka okreslona? 20 , 30 , 40 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
kobietka taka 9_9 czytam to czytam i nie wierzę ... 1. nie zawsze wiek świadczy o dojrzałości- NIE W OGOLE 14 I 19 LATKA JEST TAK SAMO DOJRZAŁA JAK 30 LETNIA KOBIETA (nie mówie tutaj o wyjatkach chorych) 2. a dlaczego w wieku NASTU lat nie można pragnąć mieć dziecka? to jest ustalona jakaś granica wiekowa? MOZNA ALE TO JEST DZIECINNA ZACHCIANKA A NIE POWAZNA DOROSŁA ŻYCIOWA DECYZJA!!! 3. kto ustalił taki schemat szkoła ślub dziecko?--NIE NALJEPIEJ ZROBIC SOBIE NAJPIERW 3 DZIECI A POTEM KONCZYC SZKOŁE UCŻAC SIE PO NOCACH BO W DZIEN DZIECI SĄ WŻNIEJSZE..ALBO ODDAĆ BABCI I NIECH WYCHOWUJA BO JA MUSZE SIE UCZYC.... 4. starsze mamy też mają problemy choćby finansowe więc miło że autorka może liczyć na pomoc rodziców--TAK RODZICE MAJA OBOWIAZEK UTRZYWYWAC MNIE DZIECKO I MOZE JESZCZE OJEGO FACETA!?!?!?!?! 5. niektórzy nie muszą się "wyszaleć"---JESNE..A JA JESTEM MADONNA 6. dziecko nie przeszkadza aby wyjść w domu i się czasem zabawić-JASNE..JUZ TO WIDZE..JA DZIECKO I 20 OSÓB Z MOICH ZNBAJOMYCH KÓRE PIJA PIWO I GŁOSNO GADAJA..ALBO JA I WÓZEK I PAREPETÓWKA U KOLEGI ..ALBO JESZCZE LEIPEJ ...JA WÓZEK I IMPREZA W KLUBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallentynnkkaa
a co to za szaleństwo niby ?? dziewczyno ty sama nie wiesz co piszesz ,przyznałabyś się ze zaliczyliście wpadę i tyle ... nie znam żadnej ale to żadnej osoby ktora w wieku 19 lat planowała ciążę ,czyżbyś była wyjątkiem ?? szczerze w to wątpie ,bojisz sie przyznać i tyle ,a to świadczy o twojej głupocie i nieoodpowiedzialności a facet ma 22 lata i myślisz ze się wyszałał ?? teraz się uważacie za wielkich rodziców ,nie sztuką jest samo zajście w ciążę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
i znowu widze ze zaliczylismy wpadke a nie byla to planowana decyzja :D no prosze czego to czlowiek moze sie o sobie dowiedziec na takim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
WIDAC JAKIE MACIE PRIORYTETY SKORO WASZYM ZDANIEM wyszaleć sie to dawc dupy.... ja np swietnie szleje na rowerze lub rolkach albo z plecakiem w górach na dwu tyg wyjezdie..gdzie dziecko nie miało by warunków.. bóze co za idiotki..nie dziwne ze juz dizeci macie.. jak tylko o dawaniu dupy myslicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Dziecko przeszkadza w poznawaniu swiata itd, taka jest prawda moi drodzy nie oszukujmy sie. znam dziewczyne ktora urodzila rok temu. byla na pierwszym roku studiow dziennych i sobie bardzo dobrze radzila. stypendium naukowe miala. teraz jej corka ma rok a dziewczyna ledwie daje rade w szkole. roczne dziecko potrzebuje duzo wiecej uwagi niz maluch ktory glownie spi. miala taka sytuacje ze jej maz musial do wojska pojsc zeby miec jakies pieniadze na rodzine i teraz boedna dziewczyna jest sama... Wielka odpowiedzialnosc,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzik gdybys widzial co napisala wczesniej wallentynnkkaa to bys wiedziała o co chodzi. niedoytasz a poźniej sama masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Caly czas sie czepiacie tego ze mam jeszcze NASCIE lat , czyli jakbym miala np dwaDZIESCIA to juz by bylo w porzadku tak ? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scout Finch
Pewnie jeszcze przed porodem twój facet stwierdzi, że jednak się jeszcze nie wyszalał i pójdzie w tango, a ty zostaniesz po szyję w pieluchach i będziesz sobie pluła w brodę, że mu na siłę gumy na chuja nie założyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×