Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

Kochanie sie w ciazy

Polecane posty

Jak u Was wyglada zycie lozkowe w ciazy?Zmienilo sie?Mi przybywa wciaz ochoty-az mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w ciązy w ogóle nie miałam ochoty na sex ;) i jeszcze dość długo po porodzie tak mi zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasza
Klarissa, a teraz masz już ochotę? Ile ma dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he teraz juz mam dziecko ma skonczone 7 m-cy :) ale ok dwa m-ce po porodzie jeszcze mi się nie chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w ciąży ogromną ochotę, praktycznie ciągle mi się chciało, teraz po porodzie jest tak samo. Nawet po mało przespanej nocy i ciągłym siedzeniem z małą wieczorem mam ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w polowie piatego miesiaca i caly czas sie kochamy,jednak,ze pewna sytuacja ostatnio lekko mnie zmartwila.Az glupio mi o tym pisac....Moj Kochany poprosil mnie ostatnio abym cos mu przyniosla z kurtki i niechcacy natknelam sie tam na "listek" tabletek, na ktorych napisane bylo HOT.tabletki ciemnoniebieskie w ksztaucie jajeczek.Zapytalam go co to za pigulki a on powiedzial mi, zbywajaco,ze takie tam witaminy, ktore mu kiedys lekarz przypisal jako suplement diety z racji tego,ze nie je miesa......Nie uwierzylam,jednak nie chcialam prowokowac nieprzyjemnej sytuacji i nie kontynuowalam tematu.Sprawdzilam w googlach "HOT tabletki" i tematyka byla tylko i wylacznie erekcyjno-orgazmowa.Zastanawiam sie czy to ja w ciazy przestalam podniecac mojego Ukochanego czy bycmoze on zawsze bral takie pigulki..?Nie wiem czy wogole z nim o tym rozmawiac.W jakim wieki mezczyzni "slabna" w tej dziedzinie?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze powinnas z nim porozmawiac to nie jest tylko jego sprawa ale tez dotyczy w pewnym stopniu Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verus tego typu tabletki często zawierają testosteron i być może ze względu na niego chłopak je przyjmuje, chociaż to faktycznie dziwne że akurat takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie-troche dziwne.Tak bardzo sie kochamy-on jest dla mnie taki czuly i dobry,ze boje sie ,ze bedzie mu wstyd i przykro jak zaczne z nim o tym rozmawiac,ale jezeli wina jest po mojej stronie....:(troche przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martux
hehe... ja od jakiegoś miesiaca (czyli poczatku drugiego trymestru) mam ciagła, permanentą i bardzo silną ochotę. A seksu niestety nie mogę uprawic, bo mam ciąże zagrożoną :( Ale radzimy sobie bardzo dobrze... czasem tylko moj Ukochany żartuje, że o ile zawsze to jemu się chciało, to teraz przy mnie nie wyrabia i będzie musiał sięgnąc po jakieś dopalacze, bo się wykończy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sobie radzicie? Zastanawiam si eswoja droga jak to jest z seksikiem po porodzie? ile po porodzie mozna sie juz kochac?Myslicie,ze mezczyzna odczuwa,ze kobieta jest jakby"rozciagnieta" brzydko mowiac?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczęliśmy 7 tygodni po. Rozszerzenia nie czuć żadnego wręcz przeciwnie. Pierwsze razy były wręcz ciasne i suche dlatego dobrze mieć jakiś lubrykant. Dopiero później to się wyrównuje. Aktualnie ja nie czuje żadnej różnicy a chłopak nie narzeka. Wiadomo jakby coś było to i tak by pewnie nie powiedział ale wychodzę z założenia że skoro mi jest dobrze i tak samo to on pewnie też jakoś specjalnej różnicy nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porady Mobi
Seks w ciąży nie którzy uważają za możliwy, ponoć do 3 miesiąca. Inni zaś twierdzą że jest to ryzykowne i rezygnują ze stosunku, natomiast inni twierdzą że wolą nie uciskać dziecka. Byłem na różnych portalach, mogę Wam polecić http://porady.mobi/jak-sie-kochaja-kobiety-w-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×