Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja990

ZBIOROWE ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE, SKLEP JAPAN STYLE I NIE TYLKO

Polecane posty

Dziewczyny, proponuję zrobić zbiorowe zamówienie ze strony: http://www.wholesale-dress.net/ wtedy przesyłka będzie tania, a my zadowolone z tak tanich i przede wszystkim udanych zakupów wszystkie ciuchy tam są tańsze jakieś 3, może nawet 4 razy niż u nas... co wy na to? byłyby jakieś chętne? dodam jeszcze że na wizaż.pl pomysł ten sprawdził się a zamówienia były bardzo udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna_nadchodzi
ja bylaby, chetna:) ceny naprawde bardzo niskie a wlasnie poluje na jakies fajne ciuszki ... tylko zeby znalazlo sie jeszcze troche chetnych'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ze względu na tak tanie ubrania jestem na nie i jeszcze japan style.. hehe Materiał na 1 pranie, podobno szycie też nie najlepsze.. to co się dziwić że ubrania się rozlatują lub rozciągają po 1 praniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu źle trafiasz ;) dziewczyny na wizażu w większości chwaliły te ciuszki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskaza
jestem chętna, jakieś bliższe informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Minimum zamowienia to US$100 2.Wysylaja do Polski: 26,1$ za 0,5 kg 7,1 za każde nastepne 0,5 kg Paczka powyzej 15kg 8,9$ za kg Koszty przesylki sa pokazane od razu gdy sie zamawia i wpisze swoje dane Wysylka trwa od 3-7dni 3.Przy zamowieniach powyzej 500$ jest mniejsza przesylka,nie jest napisane dokladnie ile to. Dane kontaktowe: Room 716, Building A Xinqingnian Square, Gongshu District Hangzhou,Zhejiang China tel: (86)57186982960 (8:00-18:00 Beijing Time) (86)571 85102315 (18:00-24:00 Beijing Time) Any questions before order : ashley@wholesale-dress.net Discounts / custom orders : Aaron@wholesale-dress.net Complaint and advice : Service@wholesale-dress.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagra
Z tego co widzę to strasznie droga jest wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy w ile osób zorganizowałybyśmy to zamówienie i jakie rzeczy byśmy zamówiły. przy ok. 20 osobach myślę że to by wyszło jakieś 6 może 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
kase byś zbierała na konto do kogo by przyszła przesyłka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirr
a płaciłybyśmy w złotówka czy w dolarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirr
ogolnie tez bym sie pisała, bo sa naprawde na tej stronie super rzeczy tlyko czekam na wiecej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
a nie lepiej trochę poczekać, aż kurs będzie dla złotówki bardziej łaskawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirr
te stornki rzeczywiscie maja taniej ale jest mniejszy wybor.. i ogolnie proponuje sie szybko zorganizowac bo widze ze trosze to trwa :P co Wy na to Dziewczyny? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japan Style to badziewie, nie polecam :o Ubrania po pierwszym praniu nadają się do wyrzucenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskaza
to rozumie każda dziewczyna zamawia sobie dowolna ilosc produktow, pozniej wszystko sumujemy wychodzi łączna suma i doliczamy przesylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirr
dobre pytanie misskaza, tez bym chciala sie dowiedziec.. moze pomyslodawczyni by nam na nie odpowiedziala? :] ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaumcumc
Tez jetsem zainteresowana, Tylko jak by to wygladalo w praktyce? pomyslodawczyni kupuje(placi) a pozniej my wysylamy Tobie pieniadze a Ty towar? latwo zrobic w bambuko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sie liczyc
z ew. clem zwlaszcza jesli paczka bedzie duza i klopotem w przypadku braku dokumentow SAD.przemyt jest karalny a sprowadzanie wiekszej ilosc towaru bez cla, akcyzy itd. to przemyt. te rzeczy sa po doliczeniu 19% podatku i 22% vatu oraz cla tansze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sie liczyc
jelsi to z terenu EU to nie musisz placic cla ale jesli USA to dokumenty SAD poczytaj na ten temat. niektorzy omijaja clo sprowadzajc np. bez opakowan rzeczy nie wiem na czym to dokaladnie polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
no właśnie, bardzo łatwo oszukać :P Bo np. pani zamawiająca może wziąć od nas kasę a towaru nie przysłać, lub też może ona za nas założyć, przysłać towar a my możemy za niego nie zapłacić... także to dość ryzykowne, bo nikt nikogo nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra287
Hej , proszę powiedzcie mi szczegółowo jak złożyć zamówienie na http://www.wholesale-dress.net i czy można złożyć zamówienie indiwidualne i ile kosztuje przesyłka . Poradzcie szybko bio niestety mój angielski kuleje pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie niestety jest ostatnio krucho z kasą więc raczej nie podejmę się organizowania tego zamówienia szczegóły tych zamówień już wam wcześniej wysłałam:) w skrócie to wygląda tak, że przesyłacie kasę do organizatorki, ona zamawia ze strony, później paczka przychodzi do niej a ona rozsyła ciuchy do poszczególnych osób rzeczywiście może to być troszkę ryzykowne dlatego wg mnie powinnyście poprosić organizatorkę o napisanie oświadczenia czy czegoś w tym stylu i o przesłanie skanu dowodu osobistego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetaaaa
http://www.cct-fashion.com/index_ecat.php?cPath=23 To strona z ubraniami japan style ja się dołączam. Oszalałam na punkcie tej mody. Macie tu przeliczniki, wiec możecie kupować w złotówkach, wszystko jest naprawde boskie, sprawdzałam do tego opinie, sprawdzona strona. Tylko że trzeba parować ubrania. Czyli że jeden ciuch trzeba kupić w dwóch egzemplarzach. Ale możemy sie ugadać prawda? ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetaaaa
A... no i ja mogłabym kto będzie organizować? Polecam CCY Fashion bo tu na bank dostanieci to co zamówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetaaaa
sandra287 - nie zamawiaj z tej strony, widziałam jakie niedokładne szycie i jakiego rodzaju materiały. Przepraszam, ze tak brudzę, ale czytam ten post na wyrywki, bo się aż zachłysnęłam tym, że jest możliwość zbiorowego zamówienia i noszenia tych przeboskich ciuszków;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetaaaa
A no i z cłem jest zupełnie inaczej... Bo kazdy ma swój ''limit''. Więc raz na pół roku mozna zrobić zamówienie, bez cła. A potem czekac, czekać, czekać... Lub zrobić poprzez inną osobę;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×