Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja990

ZBIOROWE ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE, SKLEP JAPAN STYLE I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość Brunetaaaa
Wybaczcie jeszcze jedno info... Ale tu śmiece... Więc na stronie CCT za 12 ubrań jako członkowie UE płacimy 116 złotych, za każde kolejne 10 54.95 złotego. Czyli kazdy ciuch w przypadku zamównienia 22 ciuchów wynosi jego suma + 8 złotych. Im więcej tych 10 dodatkowych ubrań, czyli im wiecej zamówień tym ta cena maleje. Bo dajmy na to, zamawiajac 62 ciuchy wychodzi nam już za jeden ciuch suma plus przesyłka w wysokości 6 złoty. Więc ubranka i tak wychodzą taniutko. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetaaaa
Ahh m ;P no i jak to jest z tą przesyłką? Dziewczyny na wizażu robiły to tak. Na poczatek wybrały ubrania które im sie podobały. Potem dobrały sobie pary, czyli sparowały ciuchy, które trzeba brac dwójkami. Organizatorka obliczyła koszty ubrań, następnie policzyła ciuszki i obliczyła koszt przesyłki. Później nalezy podzielić ile wychodzi suma przesyłki poprzez ilośc ciuszków i do każdego zamówienia doliczyć odpowiednią kwotę. Więc załóżmy że za przesyłke(same jej koszty, nie wliczając ciuszków) wyjdzie ogółem 458 złotych, a zamówionych zostało 140 ubrań, tak więc przesyłak jednej odzieży wyjdzie 3.3 złotego. Załóżmy że jakś tam Stasia zamówiła sobie w tym wszystkim 10 ciuchów. Czyli zapłaci Koszt 10 ciuchów + 33 złote za przesyłkę. (bo 10 razy 3.3 to 33) Moze sie to wydawać dużo, ale pomyślcie, jak torba kosztuje te 38 zł na japan style i ma w sobie to coś, to jej przesyłka kosztuje was tylko 3.3 złotego! Później, kiedy już wszystko zostaie wyliczone orhanizatorka wysyła każdemu kwotę i dobrze by było, gdyby podzieliła sie obliczeniami :)) No bo ma byc uczciwie !! ;)) Osoby wpłacają pieniądze na konto organizatorki, która wpłaca je nastepnie na konto zagranicznej strony. Czekamy, czekamy... Przesyłak idzie.. Idzie.. No dobra doszła. Co teraz? Organizatorka powiadamia osoby które robiły zamówienia. Teraz pakuje ubrania w paczki i idzie na poczte by sprawdzić ile za nie zapłaci. Daje znać tym osobom do których mają dojść paczki, one płaca ona wysyła i dzielimy się wrażeniami:))) A w Polsce to już przesyłka kosztuje grosze. Wybaczycie że tyle postów? Chciałam pomóc, bo sama sie do tego kupowania chce podłączyć.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula0981
Hej ja bym poleciła zamówienie z tej strony http://www.ja333.com/index.do nie trezba sie dobierać w pary a ubrania są śliczne. CZekam na odpowiedz jesli to wypali to złaszam sie do zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamajla
JA tez bym się pisała.Tylko kto podejmie się funkcji organizatorki? Jeśli wszystko wypali to dajcie cynk będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka89
ja jestem chetna. prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, brałam udział w zamówieniach zagranicznych na wizażu. Jakość ciuszków z tych stron pozostawiała dużo do życzenia. Nie mówię tylko o nitkach ale odpadających guzikach, dziurkach czy szmaceniu się po jednym praniu ;/// Teraz kupuję tylko od sprawdzonego dostawcy. I nie muszę martwić się o cło i inne. Ciuszki mają super. Żadnych wad, są identyczne jak na zdjęciach, bez skaz. Polecam: http://mascot.com.pl/japan-style.html Czeka się czasami dość długo ale zwykle ubranka dochodzą po 5,6 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że na wizaż to jest zorganizowane w sposob dosc bezpieczny, a tutuaj? Mialabym wplacic niewiadomo komu, kto bedzie realizowal to zamowienie bez zadnego nadzoru? Zdecydowanie bezpieczniej zamawiac na wizazu :) albo wsrod osob ktore sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, linki zachowam ;)))) podziękować, ale chyba nie byłabym tak odważna, żeby zaufać zupełnie obcej osobie bez żadnej podkładki jeszcze raz dzx za ciekawe linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, a'propos stylu japan. polecam zajrzeć do linka w sopce. wydaję paczkę, w której znajdują się m.in long bluza, sweterek ( właśnie w stylu JAPAN) aukcja od 1 zł, bez ukrytej ceny minimalnej - możliwy odbiór w W-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar
Sklep Japan style xsart.pl WWW.xsart.pl Sklep Japan styleskle Xsart.pl oferuje ,odzież japan style , bluzki, tuniki, sukienki Spódnice Swetry T-shirt. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś ? znasz się
jak wam cło urzad celny naliczy i dostaniecie wezwania to zrozumiecie że hurtowe zakupy w azji wysyłane jedną paczką nie są najlepszym pomysłem. to samo dotyczy zakupów od sprzedawców z azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×