Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

tymbarkowa slyszalam o tym ale doszly mnie tez sluchy ze dzieci ktore urodza sie w 2009r to jeszcze nie obejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale zamiast wieku lepiej daty urodzenia mamy i dzieci o przecież wiecznie 21 lat mieć nie będziemy:P Czyli Nick...............Data urodzenia..........Dzieci............Data urodzenia Catarinka71..........2.10.1987............Martynka............24.08.2008 Tymbarkowa dopiero teraz wysłałam papiery, bo niby tyle trwało leczenie:P No całe szczęście że lekko puknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem rocznik 87;) w lipcu 22 lata skoncze dzic zalatwilismy slub koscielny;) cywilny za nami ale bedzie weselicho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki w tą samą tabelkę tylko w dacie urodzenia tydzień ciąży a imię to te które ewentualnie wybrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno cisnienie bo od rana sie kiepsko czulam... kurcze okropne sa takie dni, ale trzeba sie trzymac:) A jesli chodzi o tabelke to: Nick: OOOLLL....... Wiek: 22 lata.... tydzien: 14.... termin: koniec sierpnia-poczatek wrzesnia..... płec: JESZCZE nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
no to cale szczescie catarinka. moj lekarz mowil zeby skserowac ksrte ciazy do becikowego bo szpitale nie zawsze oddaja a jak by cos to on wystawi mi zaswiadczenie. ja pierwsza wizyte mialam w 6tc a karte dostalam w 9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok catarinka ale to ma byc tabel amamy byc w niej wszystki ;) ok/? Nick......Data urodzenia.......imie dziecka/ci......data.ur.dziecka/ci Klaudia.P...13.07.1987......Olivierek..........20.01.2006.............. Catarinka71..........2.10.1987............Martynka...... ......24.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam po dwóch tyg becikowe ale ja tylko akt urodzenia musiałam, dopiero teraz weszło to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
Nick......Data urodzenia.......imie dziecka/ci......data.ur.dziecka/ci Klaudia.P...13.07.1987......Olivierek..........20.01.200 6.............. Catarinka71..........2.10.1987............Martynka...... ......24.08.08 tymbarkowa......15.12.1987......Marcel.....29tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyslaja.... trzeba dobrze przeczytac wszystko zeby pozniej problemu nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Data urodzenia.......imie dziecka/ci......data.ur.dziecka/ci Klaudia.P...13.07.1987......Olivierek..........20.01.200 6.............. Catarinka71..........2.10.1987............Martynka...... ......24.08.08 tymbarkowa......15.12.1987......Marcel.....29tc OOOLLL...........13.12.1987.....Nie wiem...14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
a tam juz sie zakrecilam;-) ale wiecie z jednej strony menelki ktorym zalezy na becikowym zaczna o sibie moze dbac a z drugiej wiele kobiet nie wie ze jest w ciazy i trafiaja do lekarza pozniej niz 10tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza jedna tabelka żeby się nie myliło, w końcu te spakowane to też mamy:) celabaza a Ty starasz się o bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he a ja sie podpisalam juz tak jak tymbarkowa wiec juz zostawmy to tak:) Masz racje z tym becikowym, w sumie to zalezy jak na to patrzec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam kąpać się, odezwę się później papa Aha tymbarkowa jak jechałam do sklepu to myślałam o Tobie:P Pamiętaj o pieluchach tetrowych bo niezbędne przy dziecku jak się ulewa, ja flanelowych nie kupowałam i nie narzekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...wiek.....tydzień ciąży...termin..porodu........płeć.............. Klaudia.P...21lta...15 tydz..bliźnięta..30.08...nie wiem....... OOOLL...22lata...14tydz....koniec.sierp.poczatek wrześ..nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
kupilam juz 10 tetrowych niby super grubych ale nie mam porownania do cienkich i 5 flanelowych z obrazkami, latem moga sie sprawdzic zamiast kocyka i sa super mieciutkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie odp mi kiedy masz ten slub koscielny:) I skad w ogole jestes? Wszystko juz do slubu gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
Nick...wiek.....tydzień ciąży...termin..porodu........płeć.............. Klaudia.P...21lta...15 tydz..bliźnięta..30.08...nie wiem....... OOOLL...22lata...14tydz....koniec.sierp.poczatek wrześ..nie wiem.. tymbarkowa...jeszcze lub az 21...29tc....25.05....synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
i cisza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
jezeli macie w swoim miescie market auchan to fajne ubranka beda widzialam wlasnie gazetke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja planuje tak zrobić: Mamuśki: Nick......... Wiek........ Imię dziecka...... Data urodzenia dziecka Catarinka......21.........Martynka........... 24.08.2008r. Klaudia.P.......21..........Olivierek........... 20.01.2006 Zaciążone: Nick.............. Wiek...... Tc........ Termin.... Płeć-imię..... OOOLLL....... .....22 ...... ..14....... sierp/wrz....... nie wie Tymbarkowa....... 21........29..........25.05.09........S-Marcel Gosiaak...........21...........22..........11.07.09.......S-Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zrobłam jakieś błędy to przepraszam i proszę o poprawkę lub jeśli o kimś zapomniałam niech się dopisze. Myślę że taka tabelka bedzie najjasniej wszystko obrazowała. Ja dzisiaj duzo lezałam - caly czas mnie kuje w tych plecach, a mały tylko buszuje w brzuszku:) Chyba dzisiaj wczesniej sie poloze bo jakaś senna jestem cały dzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sądzicie że ta tabelka to lepiej jak jedna będzie? To bez sensu żeby mamy \"rozpakowane\" i \"spakowane\" wpisywały się dwa razy a tak zrobi się po \"/\" posiadane dziecko/dziecko w brzuszku O może tak: Klaudia P.....13.07.87...Olivierek/bliźnięta......20.01.06/15tc Catarinka71...02.10.87..Martynka.... 24.08.08 tymbarkowa......15.12.87......Marcel.....29tc OOOLLL...........13.12.87.....Nie wiem...14tc Gosiaak......?.............Michał..........22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem jak chcecie ale moja tabelka była wyrazna a tu tutaj tak naćkane i nie wiadomo o co chodzi. Ja piszę tez na innych forach i wszedzie są wlasnie takie tabelki na dwa razy podzielone i fajniej to wyglada ale jak chcecie, mi to tam obojetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×