Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hejka. Właśnie się z wyrka zwlekłam i wcinam śniadanko. Jak tam nocka kochane? Jak sie czujecie? Ja poza tym że chyba z 4razy siku wstawałam to dobrze mi się spało. Cały czas mnie kuje w tym prawym boku, chyba mały się rozepchał i coś mi uciska bo ledwo łaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
witajcie;* ja dzisiaj w nocy co chwila chodziłam do wc, już myślałam że oszaleje ale nie ma się co dziwić bo rano zobaczyłam że podczas tych wypraw wypiłam cała 1,5l butelkę wody wiecie ja myslalam o meblekach z ikea chcemy pojechac w kwietniu i może je tam kupić, ale mam na oku jeszcze jeden fajny zestaw http://allegro.pl/item563588554_sliczne_meble_dzieciece_zestaw_mebli_do_pokoju.html , co do wozka to myslałam o 4-kołowym impascie bolderze a co do ubranek nie wiem czy na allegro sie oplaca bo na zdjeciach wszystko wyglada super a tak naprawde wiekszosc rzeczy opisana jako nowe sa w stanie tylko dobrym, nacielam sie juz kilka razy. bylam kilka razy w second-handzie i znalazlam super koszuleczki niesprane i w calkiem idealnym stanie. w lumpku sobie dotkniesz obejrzysz itp a na allegro jedynie obejrzysz na zdjeciu i przeczytasz opis;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie wstaje w nocy na siku, ale rano musze leciec do kibelka biegiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
karaoke 87 naprawde ci zazdroszcze, ale szczerze mowiac chyba juz sie przyzwyczailam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tymbarkowa. Ja kupuję ciuszki tam gdzie coś mi się spodoba. Na allegro już zamawiałam kilka rzeczy i powiem że bardzo tanio mnie wyszło a ciuszki jeszcze lepsze niż na zdjęciach, także wydaje mi że to zależy jak Ci się trafi. Ja wózek i łozeczko też raczej bede z allegro zamawiać. Bo u nas jak chodziłam po sklepach to są kolosalne ceny, a na allegro jest w miare dobrze, a kuzynka pol roku temu tez zamawiała i jej super wszystko przyszło więc zamówie ztych firm co ona bo już sprawdzone. Co do kupowania ciuszków w lumpie to niestety nie mam takiej mozliwosci bo jak juz pisałam jedyny jaki był blisko mnie to zlikwidowali, a gdzie sa jeszcze to nie wiem. Dziewczyny wiosna idzie!! widzicie to.. jaaa słoneczko, ptaszki ćwierkają i ten zapach... mmmmmm aż chce się zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa z tym sikaniem nie jesteś sama, ja już pisałam że mam podobnie z tym, że ja nie piję nic w nocy a mimo to wstaję 3-4 razy dziennie, skąd sie tego tam bierze to nie wiem... chyba mały tyle sika hehe :D ale tak jak piszesz - ja już do tego przywykłam, idę do kibelka na spiąco i szybko wracam do wyrka i znowu śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie akurat dziś jest pochmurno, ale przynajmniej nie jest zimno. żeby już ten śnieg nie padał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
u mnie pomimo iż jest 8' to bardzo pada deszcz i jest szaro;-( ja w styczniu bedac w centrum handlowym trafilam na 70% wyprzedaze w reserved kids body super mieciutkie z czystej bawelny przecenione z 29zł na 14, pajacyki po 19zł no i skarpetki 2 paki za 5zł, teraz wyprzedaze beda na przelomie kwietnia/maja wiec naprawde bardzo warto zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem mamusią '87 :) od grudnia moje maleństwo jest już ze mną, a u Was widzę, że maluszki jeszcze w brzuszkach. Życzę Wam szybkich i mało bolesnych porodów oraz ślicznych, zdrowych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tymbarkowa masz racje, ja nawet ostatnio chodziłam po centrum handlowym i w sklepach typu Reserved, C&A, Smyk można wcale nie tak drogo kupić fajne rzeczy. Kupiłam w C&A body za 10zł i pajacyk za 20, a w smyku zaczepistą bluze z kapturem za 22zł, także wydaję mi się że to jest tanio, bynajmniej dla mnie, tymbardziej że to firmowe sklepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anabelkaaa, fajnie że się odezwałaś. A jak u Ciebie było? Jak znosiłaś ciąże? A poród był ciężki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
dokladnie, moja przyjaciolka odradza mi zakupy w 5-10-15 bo podobno zatrzaski czesto odpadają i szybko sie wyrabiaja a ubranka w zniewalajacym tempie traca kolor. ona jest sprzedawca w tym sklepie i mowi ze reklamacji jest sporo;-) ja kupowalam wyprawke glownie w markowych sklepach bo ceny niekiedy sa nizsze niz w sklepach dla dzieci typu boboland. wole zaplacic za pajacyk 29zł w smyku niż 28 w bobolandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłybyście już urodzić noooo... Kurcze same ciężarówki Jenyyy właśnie, rano chłopak wstawał do pracy i tak fajnie nam się tuliło że aż za fajnie;) Nie wiem co nam odbiło, ostatnio często się kłóciliśmy wieczorami, to jak nas wzieło na sexik teraz to masakra... i się nie zabezpieczyliśmy:( No to będę teraz siedziała w stresie puki nie będzie dobry czas na test:( A on się śmieje ze mnie bo chce synka, już od jakiegoś czasu namawia mnie na sex bez zabezpieczenia i kurde dzisiaj mu się udało, powiedziałam że za kare urodzę mu dziewczynkę:P A tak na serio to boje się, chciałam swój czas poświęcić całkowicie Martynce i może za jakieś dwa lata dopiero coś pomyśleć o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
anabelka napisz nam cos o swoim porodzie z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znosiłam ciążę? Wcale nie czułam, że jestem w ciąży :) dopiero jak brzuszek mi urósł i przytyłam 20 kg coś zaczęło mi dokuczać, ale nie wymiotowałam, nic z tych rzeczy... Co do porodu, to niestety wywoływany :/ 11 dni po terminie. Ale nie mam co narzekać, jestem zadowolona, bolało, bo bolało, ale dało się przeżyć :) Poryczałam się, ale ze szczęścia, a nie z bólu, a to chyba tylko dlatego, że trafiłam na świetną położną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
catarinka ale bez zabezpieczenia jakos przyjemniej adrenalina wzrasta i doznania sa glebsze;-) nie martw sie na zapas, my przez 2 lata kochalismy sie z prezerwatywa i globulkami a pozniej przez ponad 3 stosunek przerwyany czesto konczac w srodku i nie zaszlam a kiedy poczulismy ze jestesmy gotowi na dziecko udalo sie za pierwszym razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
anabelka i catarinka jakie wozki macie i czy jestescie zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chłopakiem ponad 4 lata jestem i też zawsze się zabezpieczaliśmy a jak raz zdarzyło się bez to zaszłam:) No fakt tak o wiele lepiej ale teraz już mi mniej wesoło jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
kochana nie martw sie na zapas, martynka wyczuje twoj niepokoj i bedzie smutna;-) a z drugiej strony glowa do gory odchowasz dwojeczke i bedziesz czas na zabawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim jesteśmy 3 lata i przez cały ten okres stosowaliśmy tylko stosunek przerywany. Ja mam uczulenie na wszelakie rodzaje prezerwatyw więc odpadają, a globulki jakoś nigdy mnie nie przekonywały. I się udało przetrwać. W wakacje rozmawialiśmy o tym że chcemy meć dzidziusia i od lipca jechaliśmy normalnie, że kończył w środku. Zaszłam dopiero w październiku. Już nawet panikowałam że coś ze mną nie tak jak od razu się nie udało, ale jak widać nie zawsze od razu się udaje i czasem trzeba się troche postarać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ten wózek, jestem z niego bardzo zadowolona, z resztą z całego zestawu, z nosidełka bardzo, bo mogłam synka w nim nosić po całym domu, nawet gdy spał, z fotelika też, a i cena o wiele niższa niż za ten sam model w sklepie. http://www.allegro.pl/item561050996_wozek_baby_merc_fotelik_kolo_pompowane_gratis.html Co do ciąży, to my staraliśmy się przez 8 miesięcy o dziecko i udało się w Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
gosia masz uczulenie na lateks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Mikado Discovery i nie narzekam, super jeździł a jest zwykły, tylko ciężki więc na spacerówkę kupie coś lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak. Zaraz mnie piecze, szczypie i czerwona się robi, nawet po badaniu u ginekologa się potem wkurzam bo przez pare godzin czuję się niekomfortowo, ale potem przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja to sie porodu juz doczekać nie mogę, a tu przede mna jeszcze połowa ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelkaa a ja chcę kupić dokładnie ten co pokazałaś, chcę go zamówić na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
no to rzeczywiscie dyskomfort moze przed porodem powinnas zglosic ten fakt bo jak porod bedzie trwal dluga a beda "macac" w rekawicach to oszalejesz;-) moze jest cos takiego jak rekawiczki silikonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×