Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Mi powiedział ginekolog w 18 tc że prawdopodbnie jest chłopiec bo widzi siusiaka, ale teraz idę 12 Marca i ma potwierdzić, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja sama czuje się na córkę, jak juz wczensiej tu pisałam na forum, jem cały czas słodkie, mam trądzik, brzuch na dziewczynke - a jednak synek więc widocznie róznie z tymi przeczuciami bywa, a może jesczze jakaś niespodzianka wyskoczy:) A imiona masz wybrane dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneeeczka dzięki za propozycje łatwego zarobienia kaski ale nie skorzystam bo jakoś mi to brzydko pachnie :p OOOLLL ja mam na 11 lipca termin. A przytyłaś już coś? Brzuszek widać? Ja 22tc i 2,5kg na plusie a brzuszek całkiem spory, 88cm mam na wysokości pępka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak co ma byc to będzie:) Ważne żeby było ZDROWE:) Mnie się podoba Oliwier i Julia albo Nikola, ale narzeczony jeszcze się na nic nie zdecydował, więc nie wiem jak będzie miało na imię:) A Ty wybrałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie nigdy nie ważyłam nawet 50 kg:) A teraz w czasie ciąży przytyłam już jakieś 4-5 kg i tak stoi w miejscu na razie:) ale już te 4 kg to szok dla mnie, bo zawsze byłam taka drobniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie, u mnie miała być Julka zanim jeszcze zaszłam ale na osiedlu już tyle Julek się porodziło że szok.. Nicolek Amelek że nie chcę zeby potem wychodziła na dwór i co druga to Julka, więc dla dziewczynki mieliśmy Zosia wybrane. Dla chłopca Oliwier tez strasznie mi się podobał, ale córka brata ma na imię Oliwia więc u mnie odpada. Jak synek będzie Michałek - podoba mi się tak sobie, ale mąż bardzo chce i sam ma tak na drugie więc już uległam. Imie już mi obojętne byl się Zdrowe urodziło i poród nie był ciężki, to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą wazyłam 50kg przy wzroście 163. Teraz jestem 2,5kg na plusie czy ważę 52,5 jestem ciekawa do ilu dojdę, hehe. To ile ważylaś przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nic innego się nie liczy, a imię i tak nic nie zmieni:) U mnie Oliwierów mało ale Oliwek strasznie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 czasem 48kg... Powiem Ci,że moja waga bardzo się zmieniała, ale mniej więcej tak się wahała. Teraz ważę 52kg:) Nie jest źle, ale też się zastanawiam ile jeszcze pójdzie w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
heh reklama w serialu;-) ja mam wielki plac zabaw przy bloku i jak juz jest ciepolo to slychac tylko jak rodzice wolaja amelki, klaudie, nikole oskarow i maxiow;-) a z tym placem zabaw to na prawde wygoda jest wielki ma mnostwo hustawek, konikow, jakies tory przeszkod wielka piaskownica a dookoła laweczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę mieszkała w domku i tam placu zabaw nie ma, ale coś trzeba będzie wykombinoiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuszek masz juz widoczny? Bo ja tak do 17tc miałam nieduży a potem jak mnie wywaliło to teraz taki ogromny mi się wydaje ze szok i już cięzko mi chodzić, nie wiem jak to bedzie w 9msc, hehe, chyba ledwo bede się toczyć, a z wejsciem na 3piętro to juz w ogole chyba co półpietro będe musiała robić przestanki. A kupilaś juz cos dla maluszka czy dopiero bedziesz zaczynać? Jak tak to kiedy? Ja juz mam kilka ubranek, ale zacznę dopiero jak się ociepli bo teraz w taki mróz to nawet po sklepach mi się chodzić nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przed blokiem też mam plac zabaw, co prawda nie tak wielki jak piszesz Tymbarkowa ale jest. Ale za to dwa bloki dalej jest drugi już większy, z huśtawkami, konikami, mostkami, zjeźdzalniami itp, poza tym za blokiem mam przedszkole więc wszystko pod nosem na sam początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja brzuszek zauważam tzn widzę, że urósł trochę, ale niektórzy twierdzą, że nic nie widac:) nie kupiłam jeszcze nic... Myślę,że pierwszą "rzecz" kupię pod koniec ciąży. Gosiaak a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Jastrzębia Zdroju, woj. Śląskie, ok. Rybnika, Wodzisławia, Pszczyny, nie wiem czy kojarzysz, dalej Katowic:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzę:) Ja jestem z Olkusza... Między Krakowem a Katowicami:) a ślub kiedy brałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuszki, teraz ja zmykam idę na "M jak miłość" ale bede po. Bądźcie też to jeszcze sobie pogadamy, a tymczasem do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz idę:) Odezwę się pewnie jutro:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem z listopada 87 mam synka dwa tygodnie temu skończył 2 latka ma na imie Kasjan a w czerwcu bedzie nasza 2 rocznica ślubu:) a wy juz po ślubie a dzidzki planowane czy troszke mniej planowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ja jeszcze tylko kąpiel i tez ide spac. do jutra dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc katharsis:) Ja jestem jeszcze przed ślubem. A dzidzia mniej planowana:) Najpierw był planowany ślub i jak już wszystko było zaplanowane to pojawiła się niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaaaaaaaaaa
gratuluję wam dziewczyny wspaniałych dzieciaków i facetów.... gwiazdko na niebie spełnij me marzenie.... pam pam pimmm..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!W piatek sie dowiecz cz sie udalo wywalczc dziewczynke-TRZYMAJCIE KCIUKI DZIEWUSZKI!:):) Bedzie Nadziejka jak cos.A jezeli chodzi o chlopaka to ladniejsze Kajetan czy Julian?dorradzcie!:) Robicie zakupy juz?kupilyscie lozeczko-gdzie tanio i dobrze?ile kompletow poscieli?jaka posciel?A gdzie kupujecie ciuchy?Ja licze na znajomych Ukochanego,ktorzy maja maluszki no i oczywiscie lumpeksy.Uwazam,ze dziecko tak szybko wyrasta z ciuszkow,ze zal kupowac wszystkich nowych.Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam - juz po filmie. Venus nie nastawiaj się tak córkę bo potem moze być Ci troche smutno, najwazniejsze zeby zdrowe. Ja tez bardzo marzyłam o córce i jak mi gin powiedział ze bedzie chłopiec to troszke mi sie tak dziwnie zrobiło bo czulam ze to będzie dziewczynka,ale teraz juz mi obojętne byle zdrowe. Ja będe miała wszystko nowe bo niestety nie mam od kogo wziąc jakis uzywanych ciuszków, a jedyny lumpeks jaki był blisko mnie zlikwidowali więc mam lipke. Łozeczko i wozek będe kupowała początkiem czerwca. A teraz juz zaczęłam od kompletowania ciuszków, pozniej reczniki, kocyki, kosmetyki, pościele 2 komplety bede kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba sama tu zostałam, nikt na mnie nie poczekał ;p czyzby ze mnie tylko taki nocny marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek mieleczek
widze Ze dzien mnie nie byłoo i dużo się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak ja w ciąży też tak po nocach siedziałam:) Później sypiałam do 13 a teraz odwrotnie, od 7-8 zaczynam dzień a kończę koło 21-22 Ojeju wy to jeszcze wszystko w planach macie a ja właśnie spacerówki szukam itp:) Co do ciuszków to szczerze powiem że w lumpeksach się nie opłaca chyba że jakieś \"perełki\" się tanio znajdzie a tak to warto pooglądać \"MEGA PAKI\" na allegro, czasami wychodzi koło 1 zł za sztukę a zestawy są naprawdę przeróżne. Ja dosyć szybko robiłam zakupy i bardzo dobrze bo i tak do końca ciąży ciągle wychodziło coś nowego do kupienia a im większy brzuch tym miej chęci na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL to tak jak ja:) z tym, ze mysmy z narzeczonym wczesniej starali sie o dzidzie, nie wychodzilo nam, odpuscilismy... do slubu zostaly 4,5 miesiaca a tu okazuje sie, ze dzidzia w drodze:)) no i slub o miesiac przyspieszony:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×