Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

ale tu cisza... ulala :) pewnie wszystkie się grzeją w słoneczku na dworku mmm u nas gorąco niczym latoo hehe :) Byłam dzisiaj odebrć wyniki z glukozy i glukoza na czczo mam wynik 100 a norma jest od 70-110 więc jest oki, a po obciążeniu mam 138 a norma jest od 110-140 więc jeszcze się zmieściłam:P myśle że jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka poglaszcze napewno, dziekuje:) Teraz juz jestem pewna ze to ono:) wczoraj i dzisiaj za dnia tez leciutko pukalo :) cudowne uczucie, za kazdym razem jak to akurat poczuje to plakac mi sie chce:) tylko ze to jest takie delikatne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze czujesz swoje malenstwo poczekaj jeszcze chwile a zacznie kopac jak pilkarz;-) u mnie wrecz goraco ale ludzi troche chyba porabało zeby w spodenkach i w koszulkach chodzic - w szczególnosci faceci;-) dzisiaj ledwo co po schodach sie wtaszczyłam oj czuje ze juz bedzie tylko coraz ciezej;-( musze pomyslec o tym aby osobiscie sie wybrac do szpitala w ktorym chce rodzic zeby wypytac co i jak bo przez telefon to nie rozmowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja właśnie wróciłam ze spacerku, pogoda jest cudowna, ale już musiałam wracać bo trzeba obiadek dla kochanego zrobić no i posprzątać mieszkanko:) Ale wieczorkiem jeszcze raz się ruszę do parku na spacerek:) Byłam w hurtowni dziecięcej zobaczyć co mają do zaoferowanie, no i jakie ceny, jestem w szoku, wózków tyle na raz jeszcze nie widziałam, ceny-nawet nawet, dziewczyna która mnie oprowadzała po sklepie opowiadała mi które są najlepsze, które już gorsze i dlaczego. Powiem Wam, że najdroższe były po 1500 zł, a najtańsze już za 400 zł-mówię o tych 3w1, z fotelikiem samochodowym!!! Szok, oczywiście nie kupię tego najtańszego, no bo cena mówi sama za siebie, ale na ten najdroższy też nie koniecznie sobie pozwolę... Ale widziałam taki śliczny za 790 zł...cudo!!!! Och ja to chyba mogłabym zamieszkać w takich sklepach!! Tam na prawdę można dostać wszystko dla maluszka.... A teraz idę zrobić rosołek bo mi zaraz mój głodomorek wróci z pracy a ja w proszku!!!! Później się odezwę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, no to gratuluję wyników:) Nie dość że smakowało to i wynik pozytywny;) Ja żałuję, że nie mogłam sama odebrać tych wyników bo bym sprawdziła co i jak... Jak miałam na początku badanie krwi i moczu to lekarz stwierdził, że mam podwyższony cukier ale dodał, że nie ma się czym na razie martwić, ale nie wiem co teraz wyjdzie!!! Tymbarkowa niestety wiem o czym mówisz jeżeli chodzi o zmęczenie przy wchodzeniu po schodach-ja mieszkam na 3 piętrze i już na 2 mam dość, a jak jeszcze dojdą jakieś zakupy... szkoda gadać, najgorzej jak sobie pomyślę, że czeka mnie wnoszenie i znoszenie wózka, czasem samej bo nie zawsze będę czekała na miśka jak wróci z pracy... Czasem też w dzień będzie nam się chciało pospacerować, ale dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila...
Hej dziewczyny!! Ja juz dzis zaliczyłam i sklep i spacerek z mala i piaskownice hehe a teraz mala smacznie spi pogoda jest super mam nadzieje ze bendzie coraz cieplej bo mala upomina sie o myj myj w basenie juz nie moge sie doczekac bo chlorowana woda juz mi sie przejadla a moja mala jest jak rybka bez wody zyc nie moze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila...
a tak wogle to zaczynam po woli myslec o nastepnym bobasie ale troche boje sie nie wiem kiedy sie zdecydowac malka ma juz prawie 2 lata i tak bardzo juz nie lgnie do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa ty juz powoli sie szykujesz do \'\'wyklucia\'\' malutkiego Marcelka :)Achhh z jednej strony to tez bym chciala nastepna dzidzie, ale nie poradzilabym sobie bo Ola jest taka przylepa ze by chyba steroryzowala braciszka i calkowicie odmowilaby mu dostepu do cyca:))Juz teraz jak wezme inne dziecko na rece albo lale to momentalnie zaczyna plakac:))) Kamilka zaczernij sobie nick, musisz wejsc w preferencje:)Tak w ogole to witam cie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa nie martw sie dasz sobie rade, bo my niby male kobitki ale sile zawsze sie znajdzie:)))Zreszta te maluchy nas dobrze przygotowuja do noszenia ciezarow, bo pod koniec ciazy nosimy juz baaardzo ciezkie brzuszki:)))) U ciebie rosolek?mmmmnnniiiaaammm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie bedziemy wtaszczaly wozki z dziecmi na gore, torby z zakupami zobaczycie po miesiacu muskuły jak u Pudziana bedą;-) a swoją drogą ja ledwo na 2 wejde i juz nie mam sił, a jak zakupy jakieś drobne niosę to koszmar chyba wszyscy slysza jak sapię;-) u nas na dole jest wózkownia ale wszystkie 3 pomieszczenia są zajęte, chcemy pojsc do spoldzielni i zapytac o miejsce bo w klatce od kad tu mieszkam zauwazylam tylko 1 mame z malym dzieckiem a wiem ze wszystkie 3 sa zajete bo kiedys byly otwarte i w kazdej wozek stał;-( i albo sa to wozki z klatki obok albo mohery dla wnsuiow jak przyjezdzjaa trzymaja;-) a nie ornientujecie sie czy jak sie moj maly urodzi i zglosze w spoldzielni ze chce klucz do wózkowni beda liczyli czynsz za 3 osoby? teraz za 2 placimy prawie 450 to za 3 z 600, wiec troche przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tymbarkowa gadasz
czynsz ci wzrosnie tylko za smieci ok 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pomarancze jak zwykle maja racje;-) no za smieci oki a co z woda przeciez zuzycie bedzie wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa to duzo tego czynszu placicie....My kupilismy niedawno mieszkanie i placimy 190 zl w sezonie zimowym a 100 w sezonie letnim na dwie osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezul uwielbia Szczecin, chodzil tam do woja:)))obiecuje mi ze mnie kiedyz tam zabierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tymbarkowa gadasz
to nie masz wodomierzy? u mnie sa i placi sie za tyule ile zuzyje a jak nie masz to pewnie płacisz ryczałt ale to napewno nie taka kwota jaka podalas najlepiej idz do spoldzielni i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladam filmiki z sunrise w kolobrzegu.....az mi sie chce lata!!!!!!:)))) a tak na marginesie to ktoras tam byla?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, my na razie nie mamy jeszcze własnego mieszkanka, mieszkamy na stancji 2-pokojowej, ale warunki mamy świetna, mieszkamy prawie w centrum Olsztyna, za mieszkanko, w którym mieszkamy sami płacimy 550 zł miesięcznie!! Właściciel nie był tu ani razu:) Nawet się dogadaliśmy że w tym miesiącu płacimy tylko 100 zł, bo remontujemy jeden z pokoi dla dzidzi:) Warunki super tylko nie mamy piwnicy i nie ma u nas miejsca na wózki-niestety!!!! Także będę tachać nasz wózeczek na góre-ale jest duży plus. Im więcej wysiłku fizycznego, tym szybciej zrzucę zbędne kilogramy:) No ja od ostatniego wpisu wyprasowałam koszule dla miśka, wstawiłam pranie, gotuję rosołek i poodkurzałam pokoiki-to chyba ta pogoda wpływa tak pozytywnie na ilość energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa gratuluje energii:)Ja wczoraj posprzatalam i dzisiaj sie tylko relaksuje z moja dzidzia....zaraz na spacerek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czynszu płacimy ryczałt na wode na ogrzewanie, opłata za smieci sie wlicza za kanalizacje(prawie 80zł) , fundusz remontowy i tak to sie nazbierało;-( a wodomierze kochanienka tez mamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nawet nie przejmuje sie,ale zauwazylam ze ta osoba sledzi nasz topic i sie wcina ciagle, szkoda ze nie pisze na czarno;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dlatego ignorujmy TAKIE posty od pomaranczy, nie odpisujmy na nie bo tylko poswiecamy im uwage o ktora wyraznie prosza...Jak przestaniemy reagowac to i one przestana pisac. Jak tam Marcelek?wariuje w brzuszku:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko! Chwile mnie nie było a tu już tyle nowości. Zważyłam się wczoraj u babci i wiecie co? 13 kilo mi przybylo,szok:) Od ubiegłego tyg brzuch jakby mi napęczniał,czuję się zbyt duża względem mojego partnera:< czy Wy też tak macie? to troszkę głupie,ale prawdziwe:) hih. A tak w ogóle, to pragnę Was poprosić o propozycje imion dla mojego synka.Z imieniem dla córci nie miałabym problemu,bo dostałaby imię po mojej ś.p. mamie,ale z chłopięcym to już trzeba pokombinować :) Chciałabym,żeby było choć trochę oryginalne,ale myślę też (głównie) o tym,by kiedyś mój syn nie zarzucił mi,że go skrzywdziłam;) Podobają mi się imiona tradycyjne,ale i takie,które wyszły już z użytku.Imiona słowiańskie są czasem troszkę śmieszne,germańskie wyniosłe.. Liczę na Waszą pomoc,drogie Dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,bo by mi z głowy wyparowało.To już chyba Karłowice,blisko szpitala dziecięcego na Kasprowicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marillion. Ja jeśli będę miała synka to chciałabym żeby miał na imię Oliwier... i nie ma innej opcji:) Jeśli chodzi o moją \"wielkośc\" to niby duzo nie przytyłam jeszcze ale juz czuje sie z tym zle chociaz wiem ze to glupie bo ku temu jest powod... Jak juz urodzimy nasze malenstwa to nie bedziemy mialy czasu o tym myslec:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marillion Mieszkasz na Kasprowicza??? To jesteśmy praktycznie sąsiadkami bo ja po drugiej stronie mostu trzebnickiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chłodny wieczór brrr,psu też się zmarzło. a wiesz OOOLLL,myślałam właśnie o tym imieniu,ale w wersji bez 'i',mianowicie Oliver:) Podoba mi się jeszcze Igor,bo jako dziecko mialam lalkę (z siusiakiem,o,ironio!:D),którą tak nazwałam.Sentymencik:) Catarinka,no to faktycznie bliziutko:) Podrzuc mi linka,jesli masz konto na n-k,moze się znamy z widzenia,tylko o tym jeszcze nie wiemy;) Szczęśliwa87,chyba przeniosę się do Olsztyna;) My wynajmowaliśmy 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia za 1500 plus opłaty miesięcznie, tutaj niżej niczego nie ma.Teraz płacimy 1300 plus opłaty (czyli prąd,gaz,woda)ale dużo dalej od centrum.Dla dzidzi lepiej,bo powietrze świeższe,no i mamy to mieszkanko dużo większe.Ale to i tak rokrocznie strasznie dużo,a możnaby troszkę zaoszczędzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×