Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Catarinka fajnie, że Martynka tak łagodnie przechodzi ząbkowanie. Aż Ci zazdroszczę, bo u nas tak sobie, wcale nie chcą wyjść te ząbki, a Jasiek szaleje. Widać już kreseczki, ale nic na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa a gdzie dokladnie wyjechałas? Ja mam rodzinke kilka km od Kołobrzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie. dziekuje za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka poczekaj poczekaj, Twój Jaś jest młodszy od mojej. Martyś też dosyć długo miała same kreseczki, później takie igiełki. A teraz na dole ma dwa białe ząbki i u góry też. Strasznie szybko te górne jej wyszły. Nie było nic a nagle są. Najlepsze że tak, patrze wieczorem nie ma nic. Patrze rano jest jeden poszłyśmy na szczepienie a lekarka mówi że są dwa:) Nie było ani kreseczek, ani igiełek, od razu się wysunęły tak że je widać:) Ale fajnie jak już nie długo takie prawdziwe ząbki będzie widać podczas śmiania się. Jej ulubiona zabawka to ostatnio butelka:) Męczy każdą zakrętkę:) Dobra zmykam jaja sobie malować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa jejku nie martw sie:( Jeszcze troche musisz przetrwac:( Wszystko sie ulozy! Glowa do gory:* A Gosi gratuluje i tak dalej trzymaj:* Fajnie ze juz jestes pewna plci... Ja mam za tydzien wizyte:) Zycze milego dnia:* moze wieczorem sie odezwe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś może? Ja dzisiaj wcześnie wstałam jak na mnie bo o 8 a zawsze tak do 10 pośpie, ale dzisiaj w ogóle jakaś bezsenną noc miałam... nie mogłam se pozycji znależć, ciągle się wierciłam, mały kopał i tak niby spałam bo spałam... a jak wstałam to od razu mnie naszło że jechać na miasto i kupić coś małemu no i zgadałam się z kumpelą bo akurat jechała do dentysty więc się z nią zabrałam a potem połaziłyśmy trochę po mieście. I byłam w Pepco, bo u nas też jest i kupiłam dla małego kaftanik, bluzeczkę i te półśpiochy (i zaznaczam że wcale nie w niebieskim kolorze, bo to że bede miała synka to nie znaczy że bede wszystko na niebiesko kupować - nie lubię tak - wolę uniwersalne kolory. Narazie mam tylko 2 rzeczy niebieskie przeplatane z innymi kolorami ale takie delikatne.) Teraz niedawno wstałam bo mnie o 14 zmorzyło i zrobiłam sobie drzemkę, spałam jakoś troche ponad godzinke...ale zaliczyłam już spacerek z pieskiem :) A wiecie co dzisiaj ta kumpela co byłam z nią na mieście powiedziała mi bardzo smutną wiadomość, a mianowicie taka jej koleżanka Olga (ja ją znałam tylko na cześć) była w 5msc ciąży i czuła już ruchy dziecka... ale jakoś nie dawno zaczęła się nagle źle czuć i non stop wymiotowała co nie zjadła i pojechała do szpitala i okazało się że dzidzia obumarła.. normalnie aż mnie ciarki przeszły, biedna dziewczyna - co ona musi teraz przeżywać, jejuu... aż sie wierzyć nie chce że takie historie się zdarzaja, ale co zrobić.. jakoś się bedzie musiała podnieść i życ dalej choć łatwo na pewno nie będzie... A Wy jak się czujecie dziewczyny? OLL jak maleństwo - bryka coraz bardziej?? A i mam pytanie do mamusiek które już urodziły i do przyszłych również, czy któraś chodziła lub zamierza chodzić do szkoły rodzenia? te które chodziły niech powiedzą jak wrażenia, czy warto, czy to coś pomaga przy porodzie? bo ja się zastanawiam właśnie nad szkołą rodzenia ale słyszałam w sumie rózne opinie... prosze wypowiedźcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu moje malenstwo rusza sie coraz wiecej ale nie sa to az takie mocne ruchy zeby jakos mi to przeszkadzalo... wrecz przeciwnie, uwielbiam to:) Ja tez ostatnio jestem aktywna i dobrze sie z tym czuje bo to siedzenie bezczynne w domu doprowadzalo mnie do szalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechaliśmy cali chociaż szaleńców na drodze nie brakuje, gosia a gdzie ty masz rodzinke to ci powiem czy wiem gdzie to jest a moze ich znam;-) niestety nie zrobilam tego posiewu na mocz bo miałam zly pojemnik a musi byc specjalny;-( wszystko zaltwie we wtorek;-) stres toche ze mnie zszedl ale i tak mam dolka;-( mama kupiła piękne ubranka dla marcelka az nie moge sie napatrzec;-) teraz do wtorku bede siedziala jak na iglach. buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja mam rodzinke w Białogardzie, nie wiem czy kojarzysz a Ty w jakiej miejscowości jesteś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jakieś poł godziny drogi ale dla mnie blisko :P to Ty jestes przy samym Kołobrzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim mamusiom,moge nas wszystkie tak nazwac bo brzuchatki to juz tez mamusie:) Jak tam przygotowania do swiat:)Ja zaraz bede robila jajeczka nadziewane pieczarkami i ciasto z bita smietana i truskawkami:)Lecimy dopiero w poniedzialek wiec musimy cos dobrego sobie zjesc w niedziele u nas w domku:) Hej ja tez dzisiaj bylam po ciuszki dla Oli i widzialam takie maciupkie ubranka ze az trudno uwierzyc ze Ola niedawno takie nosila...:)Zazdroszcze wam troszke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do szkoly rodzenia nie chodzilam i nie zaluje bo mialam przecudowna polozna:) Zaraz po tym jak sie rozpakowalam w szpitalu nauczyla mnie jak poprawnie oddychac, masowala plecki robila gorace kompresy na krzyza nawet skakala ze mna na pilce:)Mowilam jej ze tak straszliwie boje sie nacinania i calego szycia, wiec poprowadzila porod tak ze jedynie delikatnie popekalam i nie trzeba bylo szyc:)))Tak wiec nie wiem czy szkola rodzenia dalaby mi wiecej, no ale nie bylam tam wiec nie moge sie wypowiadac na temat jej przydatnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. ale tu cisza no ale nic dziwnego pewnie wszystkie przygotowują pyszności na Święta.. ja tam nie zamierzałam szaleć na 2dni, zrobiłam tylko bigos, sałatke i upiekłam jablecznik i starczy i tak te Święta tylko po to żeby się objęść a potem dupa większa :P Również życzę Wam wszystkich Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego dyngusa!! Pewnie przez Święta mało będziecie się odzywać no ale ja też rzadko będe zaglądać ale za to po poopowiadamy sobie jak spędzałyśmy czas :) Trzymajcię się cieplutko i uważajcie na siebie dziewuszki, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanocny zając już po trawce biega. Baran z krzyżem białym nawraca człowieka. Ludzie z wszystkich miast święconkę zajadają, I w Niedzielę Wielkanocną życzenia składają. Tak więc ja, jak i oni przesyłam życzenia Zdrowia, szczęścia i miłości, w pracy powodzenia. Niech Pańskie Zmartwychwstanie na ludziach się odbije. Niech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje. Najlepsze życzenia z Okazji Wielkanocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poronień i ciąż obumarłych, to dwie moje siostry cioteczne ( one są swoimi siostrami rodzonymi) zaszły w ciążę mniej więcej w tym samym czasie, obie pochwaliły się wszystkim od razu, jak tylko się dowiedziały, że są w ciąży i obie poroniły w 2 miesiącu ciąży, tzn. jedna poroniła samoistnie, a drugiej ciąża obumarła i dowiedziała się o tym jakieś 3 tygodnie później, jak zaczęła mieć plamienia. :( Smutne co się dzieje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim i Wesolych Swiat! Ja dzis tylko na sekundke, zebyscie o mnie nie zapomnialy;) Dziewczyny,(tu pytanie do mamus i zaawansowanych brzuchatek) czy waszym malenstwom w koncowym etapie ciazy rowniez zdazalo sie poruszac nadwyraz rytmicznie? Nie wiem,czy to nie powod do niepokoju..Moj maly czasem kopie dosc energicznie,w rownych odstepach czasu,co kilka sekund,a czasem nawet co sekunde.Czy ktoras z Was odczuwala ruchy podobnie? Pozdrawiam i zycze pysznego swiatecznego sniadanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tydzień w tabelce bo od wczoraj leci nam 28tc :) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Klaudia.P..........21.......Wrocław.......Olivierek..... ...20.01.2006r. Bebolek20.........21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Tymbarkowa....21.....Szczecin.......34/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....28/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........26/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....n ie wiem Klaudia.P........21.....Wrocław.......16/30.08.09...bliźnięta-nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........19/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......n ie wiem A co do ruchów Marillion to ja je czuje cały czas takie, mój mały jest bardzo energiczny i czasami szaleje tak jakby miał zaraz z brzucha wyskoczyć hehe i wypina się przeciska ale fajne uczucie, są też dni w których mniej się porusza ale to narazie chyba 3 mi się takie zdazyły a tak cały czas bryka jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie:) ja tak tylko na chwilke zajrzalam. Te rytmiczne ruchy to czkawka:)Po prostu maluszek czka u ciebie w brzuszku i to powoduje takie puk, puk, puk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Klaudia.P..........21.......Wrocław.......Olivierek...... ...20.01.2006r. Bebolek20.........21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Tymbarkowa....21.....Szczecin.......35/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....28/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........26/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....n ie wiem Klaudia.P........21.....Wrocław.......16/30.08.09...bliźnięta-nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........19/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......nie wiem Witam! Ja już w domku;-) Święta święta i po świętach;-) I tak bardziej kocham Boże Narodzenie;-) Buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Klaudia.P..........21.......Wrocław.......Olivierek..... . ...20.01.2006r. Bebolek20.........21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Daga5 ........... .23.......Żywiec.........Nikola............ 15.09.2008 Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Tymbarkowa....21.....Szczecin.......35/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........33/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......23/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....28/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........23/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........26/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....n ie wiem Klaudia.P........21.....Wrocław.......16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........20/12.09.09.....nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......11/17.10.09.......n ie wiem I ja tez zmieniam tabele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagiel87
Cześc Dziewczyny:) Mam parę pytan, jak to jest byc mamą w wieku 22 lat i czy u was odezwał sie zegar biologiczny..i czy chciałałyscie dziecka czy mówiąc troszkę brzydko wpadłyście? interesuje mnie to w jakich sytuacjach jestescie, mówi sie tyle o kryzysie jak sobie radzicie? Pracujecie? studiujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spiochy:) Ciekawe co u was po swietach i jak wasze brzuszki i maluszki:) Ja dzisiaj ide na badania a juz w pt na wizyte nareszcie!!! I w koncu sie dowiem jaka plec jesli tylko malenstwo nie zrobi psikusa. Moj maluszek juz mocno sie rusza:) I duzo duzo wiecej... Hihi lobuz spac chodzi bardzo pozno a wstaje tak wczesnie. Mam nadzieje ze jak sie urodzi to tak nie bedzie:):P Pozdrawiam i zycze milego dnia:* Odezwe sie moze wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!! Przez święta zrobiłam sobie przerwę od komputera!! U nas pogoda śliczna przez cały świąteczny weekend, także korzystałam z uroków wiosenki! Moja córunia szalała w brzuszku, szczególnie po spacerkach jakie nam urządzałam. Święta minęły szybko, trzeba było wracać do szarej rzeczywistości, oczywiście my już standardowo, wyruszyliśmy od nas z miasteczka o 5 nad ranem, mój misio na 7 do pracy, a ja zaraz idę spać:) W sumie to nie narzekam na szybko skończone święta, bo teraz znów w weekend jedziemy do NAS:) Mój tatuś ma 50-tkę, a moja teściowa imieniny:) A za 2 tyg weekend majowy!! Lecę dziewczynki i życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nam święta też upłynęły bardzo szybko. Nawet obyło się bez większych kłótni;) W niedziele i poniedziałek prawie w ogóle nie było nas w domku. Jeździliśmy gdzieś na spacerki, robiliśmy dużo zdjęć... Super było. Młoda daje popalić, oj rozpieszczona jest bardzo i teraz to było widać. Taka mała a już wymusza płaczem wszystko. A jak wychodzę np kąpać się to P ma z nią kłopot bo ciągle jest \"mama... mama..mama...\" i nie chce z nim za bardzo siedzieć, w łóżeczku też ciągle wstaje, na przewijaku szaleje.. oj łobuz mały:) Cieszcie się waszymi grzecznymi brzuszkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×