Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

karaoke spruboj wyprac ten recznik w 95 stopniach to moze bedzie lepiej wchlanial, przynajmniej ja tak robilam i dzialalo. Ja mialam tylko jeden taki recznik, al eOla szybko z niego wyrosla i kupilismy takie mega duze ktorych uzywa do teraz i mozna ja zawinac calusienka tak ze oczy tylko widac:) ja nie kupowalam becika, moja mama mi przywiozla po moim bracie ale w ogole nie uzywalam. Mala urodzila sie w lipcu wiec bylo goraco, a polozna powiedziala ze to niezdrowe dla bioderek i kazala tylko delikatnie owijac kocykiem, wiec tak robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane maly zasnal mi okolo 11 i wstal okolo 13:20 wiec kolezanka nie miala z nim problemu a ja moglam jechac do szpitala (co chwila dzwonilam czy spi), nakarmilam go probowalam przwietrzyc ale sie prezyl i wyginal w wozku wiec dlam sobie spokoj, dokarmilam i polozylam spac okolo 14 i spi sobie smacznie a ja jak glupia latam patrzec czy oddycha;-) sciaganie szwu nie boalalo w ogole, tylko zdezynfekowala i pociagnela, zagoil sie ponoc pieknie, i polozna sie smiala ze jak plamienie ustanie to maz moze dzialac, a ja sie smieje tak i za 9 mc-y znow tu przyjade;-) o nie nie;-) szew jest na samym dole ze jak ubiore bielizne nic nie widac, jednak czuc delikatne zgrubienie;( w ogole wrocilam ze szpitala z mokra bluzka, tak mleko polecialo, chyba sie wyrabia i jest coraz sytsze bo maly krocej wisi i dluzej spi;-) dziewczyny ja bylam przekonana ze kupilam wszystko a tu zawsze czegos mi brakuje i robie liste, na pewno 10 tetrowych to za malo, bo do wanienki trzeba i jak maly uleje i na przewijak klade jak kupe zrobi, te cuda oilatum i inne zbedne, chociaz uzywam, najlepsza jak dla mnie poki co zwykla oliwka bambino i mydelko bambino, na buzie smaruje oilatum, plameczki mu znikaja;-) dziewczyny powiedzcie mi ktore mleko dziecko potrafi strawic calkowicie mleko modyfikowane czy mamy? bo on ladnie baczki pszcza, brzuszek pracuje jednak kupki sa malutenkie... i tak sie zastanwaiam;-) z kazdym dniem do przodu, a taki nieswiadomy usmiech marcelka wynagradza wszystkie lzy i stres;-) a mowie wam jak lubi sie kapac, gorzej jak juz go wyciagam to wtedy krzyk;) przepraszam ze pisze tak tylko o sobie ale jakos tak mi leci to pisanie... szczesliwa a ty u mamy malenstwo bedziesz rekestrowala? bo wiem ze do niej wyjezdzasz? agusia kolyska piekna, na pewno wielki sentyment do niej masz, catarinko kochan ajak stranaia o braciszka dla martysi no i gosia sloneczko moje jak sie wtaszczasz po schodach? ja planuje jutro kupic jakis balsam bo mi tak troche skora wisi na brzuchu i mam nadzieje ze cos sie uda splaszczyc, a nosila ktoras z was pas poporodowy? buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci catarinka ze ja to sie oderwac nie moglam:)Ale jeszcze nie jestem gotowa na druga ciaze, mala za bardzo daje mi sie we znaki. Ostatnio trzy dni z rzedu z wielkim placzem musialam nosic klocuszka okolo godziny do 22.00 a pozniej budzila sie do 1.00 co chwila. Teraz to wiem ze to ten zabek jej tak dokucza, ale ja juz wygladam jak zaniedbany cien czlowieka;0 A wy kiedy planujecie nastepne?Agusia wy planujecie rodzenstwo dla Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do proszku, lovela mi sie juz konczy i planuje wyprac jedne body z naszymi ubraniami w vizirze sensitive i zobacze jak skora reaguje jak bedzie oki to nie bede wydawala na te proszki dla dzieci. Dzisiaj Marcelek ma już, a raczej o 21:25 bedzie miał tydzien;-) Jak to szybko leci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że latem nie używalaś becika? Ja jeszcze rożka nie kupiłam.. Mam taki po bracie, w domu mógłby być do przykrycia, ale do szpitala się nie nadaje bo jest trochę sprany. Może zamiast becika wezme ten pseudo-ręczniko-kocyk? Jak uważacie? już sama nie wiem... Jak byłam na praktykach na położnictwie to u jednej babki widziałam, że dziecko było zawinięte w taki cieniutki kocyk, też a 'la frota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja nie nosilam zadnego pasa a brzuszek sam sie obkurczyl po kilku tygodniach. Dopiero po 3 miesiacach weszlam w moje spodnie sprzed ciazy chociaz stracilam cala nadwage... A tetrowych to ja mam 35 bo tak jak mowisz sa non stop potzrebne:) Mleko matki jest lepeij trawione pzrez dziecko, a te baczki to powietrze ktore lyka podczas karmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke ja jak lezalam w szpitalu to rozek mialam ale wrazie czego to mogli mi dac szpitalny zadna rewelacja bo bialy no ale byl wiec moze nie kupuj . a pasow tez nie nosilam a w spodnie miescilam sie jakos odrazu :) o rodzenstwo sie nie staramy,chcialabym drugie dziecko ale brak warunkow mieszkaniowych narazie. zastanawialam sie wlasnie o catarince jak ona z testem czy robila czy nie i zapomnialam napisac. a co do mleka to jednak matki lepsze :) i dobrze ze baki puszcza bo niedaj boze zeby kolki mial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke zobacz:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/324543de6f1a3952.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee65db2ba67fff45.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ce5af2d897ac19e.html Ja mialam ten reczniczek a ze w szpitalu mieli swoje to uzylam jako kolderko becika:) A pozniej to juz tak ja nosilam non stop, tylko oczywiscie troche cieplej ubrana, tu akurat bylo upalnie wiec nie chcialam jej przegrzac:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b87130169f3b101.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanneczka - taki sam mam tylko niebieski, nie wiem kupie ten becik w razie czego a jak będzie bardzo gorąco to będę używać tego ręczniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa kochana pisz jak najwięcej o Marcelku, nawet nie wiesz jak fajnie się mi i pewnie innym, jeszcze przyszłym mamuśką to czyta;) Ja małego rejestruję od razu w Olsztynie, u mamy będę 2 tygodnie w razie jak by coś się działo to zawsze można pójść do lekarza... Nawet prywatnie, ale jak wrócimy po 2 tyg to dopiero wtedy zaproszę panią położna na wizytę, z reszta już w tej sprawie byłam w przychodni i nie ma z tym problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa kochana pisz duzo bo wiele sie przez to dowiemy, ale przyznam szczerze ze jestem przerazona i bardzo sie boje wszystkiego... Trzeba jakos dac rade:/ Marcelek jest przesliczny i zakochalam sie w jego wloskach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski i brzuszki:) Jak tam u Was? Cos tu pusto... Ja bylam dzisiaj na badaniach na ta glukoze i zwymiotowalam:) No ale i tak zrobila mi to badanie bo minelo 45 min... moze wyjdzie:/ I kupilam moje PIERWSZE ubranko dla Emilci:) Body i polspiochy taki komplecik:) Nie moglam sie powstrzymac:) Teraz musze robic prace do szkoly i uczyc sie troche... Milego dnia kochane:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja ostatnio mało pisuję ale regularnie Was podczytuję. Widzę że teraz tematy raczej mamusiowe- o dzieciaczkach, ja jeszcze mało wiem i taka nie doświadczona jestem więc nie wypowiadam się ale z ciekawością czytam i przyznam że jestem przerażona tym co mnie czeka, ale myślę że jakoś sobie poradzę... Mama moja właśnie pojechała do siski do Rybnika a my po południu z mężem tam mam też przyjechać więc jeszcze się na chwile zobaczymy a jutro rano mamka już wraca do Wrocka. Na zakupkach oczywiście byłyśmy. Kupiłam małemu pajacyk, śpiozki+kaftanik, 2pary skarpetek i czapusie hihi i wczoraj zrobiłam pierwsze pranie ciuszków ale jeszxze dwie tury mi zostały :P no i teraz to wszystko wypraować i poukładać.. o raaanyy hihi chyba tydzień bede to praowała a ja to w ogóle za prasowaniem nie przepadam :/ Tymbarkowa Twój Marcelek jest słodki, ale jaki duży, w ogóle nie wygląda na noworodka :) A ja za 6dni na wizytę juuuhu :):) ciekawe ile mały przybrał na wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Ja dziś z samego rana się zerwałam, bo musiałam poobjeżdżać szpitale w których miałam praktyki i dokumenty popodbijać, jeszcze jutro muszę dopaść na uczelni jedną babkę, żeby mi ocenę z praktyk wystawiła, oprócz tego jutro mam jeszcze egzamin :O I w niedzielę muszę pojechać po wpisy do indeksu i wreszcie wakacje. Znalazłam na youtube fajną piosenkę o sesji :) http://www.youtube.com/watch?v=jySzLAuIke4 Trochę dziwna, ale śmieszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? jest tu ktos? Zyjecie mamuski?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) My właśnie po wizycie u doktorka:) Z synusiem moim wszystko w porządku, przytyło mu się jakieś 100g, bo teraz ma 2kg i parę gramików:D A mi się schudło 1 kg:) Lekarz powiedział mi, że moja ciąża to praktycznie przykład ciąży podręcznikowej:) Teraz za 3 tyg wizyta, na a w międzyczasie muszę się faszerować żelazem, bo mam niski poziom:) Cieszę się że wszystko ok, no najważniejsze, młody już główkę na dole ma, także wszystko super:) A jak tam dziewczynki u Was?? Jak Tymbarkowa kochana sobie radzisz??!!! Jak tam dziewczynki wasze dzieci, teraz taka pogoda to pewnie całe dnie na dworku siedzicie:) Karaoke, a Ty co być bardziej chciała chłopca czy dziewczynkę:) A dziewczynki, czy coś wiecie o Marillion?? Już na pewno urodziła, bo dawno się nie odzywa... No i Uleńka, już tak długo cichutko o niej??!! Ja zmieniam tabelkę, bo mam kolejny termin wizyty:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Marillion.........21.....Wrocław........40/27.05.09..... ..Igor (?) 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....34/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..31/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........25/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna agawerka.............2 czerwca..........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) ja nie odzywalam sie wczoraj ani dzis bo mialam szkole i musialam troche posprzatac :( zaczely mi sie egzaminy ale najgorszy mam za soba. Kuba miewa sie dobrze pogoda troche deszczowa to musi siedziec w domku :O wlasnie zasypia i mam nadzieje ze pospi bo to dzis jego 1-a dzrzemka. Szczesliwa to super ze dzieciaczek zdrowy i niech rosnie duzy :) a co ulci to mogla by sie odezwac no ale moze czsu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Szczęśliwa jest mi całkiem obojętne jakiej płci będzie Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Ja niedawno wrocilam ze szkoly. Ciezki dzien ale wszystkie egzaminy zdane, tzn te ktore byly na dzisiaj:) Ledwo zyje... Szczesliwa dobrze ze wszystko w porzadku, trzymaj tak dalej:):*Kolejna wizyte masz dzien po mnie:) Ale sliczna jest Zofijka Ulci:) Zazdroszcze jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE POPRAWIAM TABELKE:) Gosiu twoj wpis tez zmienie:* MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Marillion.........21.....Wrocław........40/27.05.09..... ..Igor (?) 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..31/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg agawerka.............2 czerwca..........wizyta Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOlll moje gratulację, pewnie już niewiele Ci tych egzaminów zostało co?? Karaoke, a już myślałaś jakie dasz ewentualne imiona dla dzieciaczków, tzn jak dla dziewczynki i jak dla chłopca??!! Ja właśnie robię kolację mojemu mężczyźnie, a mój malutki mężczyzna szaleje w brzuchu i chyba sprawdza rozciągliwość mojego brzucha bo strasznie się wyciąga na wysokości pępka... Kochany brzdąc😍!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Babeczki. Z dumą oświadczam,iz 24.05 zostalam mamą szanownego Igorka :) Co i jak chetnie napisze,ale jak juz sie nim naciesze:) Dopiero wrocilismy ze szpitala,bo malemu utrzymywala sie bilirubina, jesli ktorejs z Was malenstwo mialo zoltaczke,to wiecie ,o czym mowie. Na szczescie juz jestesmy W DOMU :D Ide teraz odpoczac,bo na poporodowym dzieci strasznie krzycza i spac sie w nocy w ogole nie da:) Pa pa,jesli chcecie, zmiencie mnie w tabelce,bo ja narazie nie mam sily.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marillion, moje gratulację kochana:) Niestety nie udało się urodzić w urodziny tatuśka co:) Ale i tak miał sliczny prezent, teraz koniecznie czekamy na zdjęcia i relacje:) Opisz co i jak!!!! Jeszcze raz gratuluję, i tak czułam że już masz synka przy sobie:) A więc ja zmienię tabelkę:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ......11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... ..21.05.2009r Marillion.........21.......Wrocław........Igor.................24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..31/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg agawerka.............2 czerwca..........wizyta Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marillion gratulacje!!!:) Ale Ci dobrze:) Trzymajcie sie z malenstwem i czekamy na fotki koniecznie!:* A ile Igorek wazy? Ile ma cm? Rodzilas normalnie czy przez CC?:) Ciekawa jestem wszystkiego:) Szczesliwa kochana dziekuje:):* Juz egzaminow nie mam na szczescie, zostaly mi same prace, to juz troche inaczej bo nie ma az tyle do nauki:) Tylko wczoraj mialam 3 ustne i ciezko bylo sie uczyc jak myslami bylam juz na slubie, bo zostalo jeszcze 13 dni:) Eh jak pomysle ze za 13 dni bede miala mezulka to nie moge uwierzyc:):P Hmmm a co sie dzieje z Gosia? Nie odzywa sie nic a zawsze tu cos napisala... Zycze milego dzionka dla mamusiek i brzuszkow:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Na początku poprawiam tabelke;) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel...........21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor..............24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..31/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg agawerka.............2 czerwca..........wizyta Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna U nas powolutku zaczeło się stabilizować. Mam mnóstwo pokarmu (piję herbatki hippa na laktację), Marcyś się najada i nie muszę go dokarmiać tym wstrętnym bebiko którym pluł;-( Jak karmię jedną piersią to z drugiej mleko leci jak z kranu;) W piątek zarejestrowaliśmy go w urzędzie i w przychodni. Wczoraj była u nas pani położna - przewspaniała kobieta, rozwiała wszystkie moje wątpilowośći i już się nie boję;) Bo przed jej wizytą płakałam razem z małym. Dzisiaj rano Marcyś w końcu załapał jak się ssie smoczek i to własnie dzięki niemu nie wisi na cycku, normalnie mogłam się umyć i i nawet zrobić lekki makijaż;) Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacerek, przed samym domem złapał nas deszcz, ale na szczęśćie mieliśmy w koszu folie przeciwdeszczową. Dziewczynki wiecie jak się teskni za brzuszkiem, jak juz mały zaśnie a ja padnięta sprzątam czy coś czekam aż mnie kopnie w bruszku a tam cisza Ja też biorę żelazo, mam nadzieję że pomaga, chyba będę musiała zrobić sobie morfologię żeby sprawdzić. Catarinko kupiłam ten żel hippa do mycia ciałka i włosów co używasz dla Martynki i jest super, włoski marcysia są mieciutenkie bo po mydelku bambino byly sztywne;-) Pępek jeszcze nie odpadł więc uważam bardzo przy kąpieli, ale już lada chwila i będzie można zaszaleć;) Gosiu a ty jak kochana sie czujesz, szczesliwa jeszcze troszeczke, widzialam foto na nk masz wilkasny brzusio, ach dziewczynki zobaczycie jak wasze zycie zmieni sie po porodzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ciesze sie ze juz jestes spokojniejsza:* Marcelek spal na spacerku? Byl spokojny? Pisz do nas jak naczesciej bo nawet nie wiesz jak te Twoje wpisy duzo daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Tymbarkowa pisz jak najwięcej:) Każda informacja to dla nas jak zbawienie;) Ja nie wiem jak dziewczyny mają ale ja to jak głupia czekam na Twoje, Catarinki Agusi i Aneczki relacja jak to jest z Waszymi maleństwami:) Ooolll wcale się Ci nie dziwię że myślami jesteś gdzie indziej, ja na Twoim miejscu pewnie zamiast opowiadać o temacie egzaminu na ustnym opowiadała bym o przygotowaniach do ślubu;) U nas na razie nie ma widoków na ślub, ale chyba jest tak nam dobrze, chociaż powiem Wam w zaufaniu, że czasem myślę jak by to było i bardzo bym chciała być już Panią, a nie panienką, albo chociaż narzeczoną, a na razie jestem dziewczyną mojego chłopaka, kobietą, która nosi pod sercem jego dziecko... E tam, sorry że smęcę, ale właśnie godzinkę temu się pokłóciliśmy i wylewam żale, bo z nim nie gadam, a tak to bym jego poopieprzała.... No ale chociaż pogoda przy tym święcie piękna, słoneczko świeci no i goooorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szczesliwa kochana nie smuc sie:* Ja nie zmuszalam czekalam az sam bedzie gotowy... Tzn byly rozmowy o slubie itp ale pytalam milion razy czy jest pewien:) Lepiej poczekac na jego gotowosc jak pozniej zalowac:* A jesli chodzi o nauke to uwierz ze tak bylo:) czytalam 10 razy to samo zdanie a myslalam o czyms innym:) Nie smuc sie, z facetami jest ciezko sie dogadac bo maja taki swoj swiat:):P Ale pomysl co bysmy bez nich zrobily?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×