Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

to naprawde udany jest . po mamusi czy tatusiu ;) ? ja tak nie mialam jak spal to spal nawet 4 h. Kuba spi,anka bawi sie,obiad jest. slubny dzis bedzie wyjatkowo w domu na 15 :D tak to zawsze 20-21 nawet nie mamy kiedy pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke a na rozstepy stosujesz cos ? i wogole to jak sadzicie czy gdyby uzywala masci na blizny zaraz po porodzie to by mi znikly bo tez mam :o tylko teraz to juz zapozno chyba . w tedy miepomyslalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo thinky wenky
gdzie sie podziewa uleczka? dziewczyny dajcie jej jakiegos cynka zeby pojawila sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tymbarkowa- gratuluje 🌼, synus juz przy Tobie super. Powiem wam jak ja sobie radzę z rozstępami dw razy w tygodniu delikatnie masuje skórę brzuszka fuasmi od kawy z żelem zwykłym dla lepszego rozsmarowywania i dwa razy dziennie samruje kremem na rostepy kupionym w aptece z AA ok 27zł rozstępy zrobiły sie o niebo bledsze a były takie brzydko fioletowe pasy. Bardzo dawno nie udzielałam się ale czytałam was co dnia. Zostało już tylko 3 tygodnie do porodu dla mnie super :) Czytając wypowiedzi tymbarkowej tak fajnie na serduchu sie robiło :) ze niedługo mnie to czeka. Niech szybko czas leci juz wszystko czeka na moją Lilianke. Gosiaczku czy torba spakowana??? Bo moja to jeszcze nieee :/ ale może zrobię to w weekend, szczerze to zabardzo nie wiem co mam w nią spakować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
za ulcia nieprzepadam wiec niech niewraca i wychowuje dziecko . jest jeszcze jedna madra osoba na tym forum,ktora zamiast dziecka pilnowac to kafe w kolo i najwiecej wie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak tam u Was samopoczucie?? Ja dziś umieram na ból głowy i mdłości, bleeee czuje się strasznie:( W piątek jadę do mamusi mojej na prawie półtorej tygodnia, w końcu odpocznę od tego dużego miasta!!!Wracam dopiero 22 lub 23 czerwca:) Przywieziemy wtedy już łóżeczko i urządzę do końca pokoik, zakupy dziś albo jutro będziemy robić, tzn kosmetyki, pieluch dla dzidzi i dla mnie \"wyprawkę\" do szpitala, już się nie mogę doczekać:) Idę dziewczynki kończyć obiadek, dziś pomidorówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My takich jak TY tez nie lubimy wiec nie wiem po co tu wlazisz! Czesc dziewczynki:):* Jak u was dzisiaj pogoda bo u mnie to zmienia sie c chwila... Dzisiaj bylam kupic podwiazke i pare ozdob dekoracyjnych:) A wieczorem chyba jade po suknie!:) Jak ja w domu zaloze to nie sciagne za zadne skarby:):P Gosiu kochana nie mam jak zrobic fotki bo nie mam aparatu, ale niedlugo slub a ze slubu napewno dam zdjecia jak obiecalam wiec bedzie i brzusio widac:):* Hi ale Twoj jest super:) Naprawde bardzo widac ze urosl sporo!:) Ciekawe jak spacerek Tymbarkowej wyszedl... Mam nadzieje tymbarkowa ze wszystko sie udalo i oboje z Marcelkiem bedziecie zadowoleni:):* A co z olenka- malenka? Wczesniej sie tyle udzialala i nagle zniknela:( Ciekawe co u niej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha 2face nie slyszalam o takim sposobie, ale jak sama probowalas i mowisz ze efekty to moze ja tez sprobuje... tylko ja na brzuchu jeszcze nie mam ani jednego, chcialam to wyprobowac na piersiach:):/ Myslicie ze to dobry pomysl?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, będę się odzywać na 100%:) A co do rozstępów to ja używał Dax-perfecta mama do pielęgnacji biustu, na piersi działa mi super, rozstępy się rozjaśniły i teraz zaczęłam go stosować na biodrach i mam wrażenie że te które już miałam sa jaśniejsze, ale niestety kolejne dalej się pokazują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja w sumie nic nie stosuje poza oliwka, ale jakos mnie to nie martwi tak bardzo:) Chociaz sprobowac nie zaszkodzi nie?:) Szczesliwa odpoczywaj u mamy bo pozniej nie bedzie na to czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po spacerku;) pol godziny sie darł a jak sie uspokoił to zasnal na jakies 40 minut;) obudzil sie wiec wrocilismy do domu bo cieplo jest i wiedzialam ze mu sie pic chcialo. czekam na parasolke z allegro bo nigdzie nie bylo czarnej jak chcialam, a i na spacerku odpadl kikut;) teraz kapiel bedzie przyjemniejsza;) tylko niepokoi mnie ze ten pepek tak odstaje, w piatek przyjdzie polozna wiec moze cos doradzi;) ooolll pewnie juz tylko slubem zyjesz, bardzo ci zazdroszcze;) szczesliwa karol bedzie zadowolony z pomidorowki no a u mnie obiad gwizdany bo nie mam jak ugotowac;( a ta kofeina z kawy nie przenika do płodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!:) Ja dzisiaj zrobiłam ostatnią turę prania dla małego i pół dnia stałam przy desce do prasowania aby to wszystko wyprasować- jestem padnięta.. teraz jeszcze muszę sobię to poskładać i poukładać ładnie w komodzie i będzie gotowe:) 2face ja jeszcze nie spakowana do szpitalu, a poród tuż tuż.. tak naprawde to mam narazie tylko koszulę nocną, szlafrok i kapcie hihi poza tym nic dopiero bede kompletowała wyprawkę na przyszły weekend- mam nazieję ze zdąrze ze wszystkim:) Co do rozstępów to ja nadal nie mam a brzusio taki ogromny. Od początku stosuję tylko oliwki Bambino, smaruję się nią rano i wieczorem i póki co nic nie wylazło ale zobaczymy jak będzie dalej??! A wredne POMARAŃCZE żegnamy z naszego forum!! boooże co za ludzie, nie wiem po co tu w ogóle włażą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie całe popołudnie byłam z Kubą na dworzu . wybiegał się i niedługo spać :) dobrze że za sobą mamy już nieprzespane nocki . jak czytam o tym że szykujecie rzeczy dla maluszków prasujecie i kupujecie to troszke wam zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ciesze sie ze spacerek udany:):* Fajnie ze kikut odpadl, teraz bedzie Wam latwiej ubierac sie, kapac itp... A co do slubu to masz racje tylko tym zyje:) Juz suknie mam w domu:) Alez mi sie podoba:):P Oby przyszlemu mezowi sie podobala:) AGUSIA jak zazdroscisz to co za problem?:):P trzeba sie postarac o braciszka lub siostrzyczke dla Kubusia:) Maly pewnie teraz zadowolony bo ladna pogoda to wybiega sie na spacerkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL zdradz rabka tajemnicy i zrob zdjecie sukni:) lubie takie tematy ... Kubusia musze porozpieszczac troche jeszcze jako jedynaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane;* ooolll wlasnie zdradz nam rabka tajemnicy jak wyglada suknia;) marcelek dzisiaj w nocy nawet ładnie spał obudził się około 2 na karmienie a później około 5 i dopiero co zasnął;( w mleku to normalnie pływam, jak je z jednej piersi to z drugiej leci jak z kranu, pieluszka tetrowa wręcz przecieka;( najgorzej jak gdzies wyjde i wtedy wkladki laktacyjne nie wystarczaja;( wiecie co ja mam wrazenie ze on sie czegos boi czesto sie tak wzdryga podczas snu i zaczyna płakać, śmiałam się z tej czerwonej kokardki przy wózku ale chyba ją kupie i zaczepie;) dzisiaj w nocy to myslalam ze umre ze strachu w pewnym momencie maly zaczl sie dusic slina, ale na szczescie opanowalam sytuacje;) u mnie dzisiaj pogoda wrecz do dupy, zimno bardzo wieje wiatr i kropi;( moze pozniej sie wypogodzi bo inaczej nie ma sensu isc na spacer;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dziś wyrzuciłam wszystko z półek i układamy z Kuba ale ma chłopak radochę :) Tymbarkowa a co do cieknącego mleka to minie . Wszystko ustabilizuje gdzieś po 6 tyg. przechodziłam to samo a później będziesz mleka miała tyle ile Marcelkowi będzie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) Ja niedawno wstałam i wcinam śniadanko. Nocka jak zwykle koszmarna i nieprzespana ehh mam już dość normalnie.. KOZAKI i AGAWERKA czekamy na relacje z wizyt:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Wyspane czy nie bardzo? Ja nawet nawet... Moge wam jedynie opisac suknie bo zdjecia nie mam jak zrobic:( Wiec jest cala biala, gore ma wycieta w \"serduszko\" i cala gora jest z koronki i odcieta pod biustem ze wzgeldu na Emilcie:) A dol jest z takiego gniecionego tiulu, tez z elementami z koronki i wykonczone jest na dole zylka:) Nie wiem czy cos Wam to da ale juz niedlugo Wam pokaze fotki po slubie:) AGUSIA to rozpieszczaj Kubusia i jednoczesnie bierz sie do roboty za braciszka:) Tymbarkowa nie martw sie tak:* Marcelek napewno jest caly czas zestreowany bo w brzuszku byl 9 mies a na swiecie jest dopiero tydzien wiec jeszcze troche czasu minie zanim \"nauczy\" sie naszego swiata:*:) Kiedy dasz nowe fotki?:) Ja to uwielbiam ogladac zdjecia Waszych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLLL zazdroszcze Ci tych przespanych nocy :( ja wstaję teraz do kibelka co godzinę dosłownie- mówię Ci jakie to męczące boooże :/ Mialam dzisiaj jechać na pobranie krwi ale pogoda taka do dupy ze nie chciało mi się, ale jutro już muszę, bo muszę odebrać wyniki przed wizytą... ciekawe jak tam moje żelazo, czy cosik się poprawiło hmm.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa, wzdryga się Marcelek? A może chodzi Ci o odruch Moro? Tak samo ta znajoma co ostatnio u mnie była mi mówi że jej mała ma jakieś strachy bo tak cała się rozkłada, a to był odruch Moro. Może o tym mówisz? Ona nie wiedziała że jest coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc jestem tu nowa! mam dwojke dzieciaczków chlopczyków,jeden 2,5 roku a drugi pół roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ ANDZIA
witamy witamy! w gronie mlodocianych mamusiek! serdeczne gratulacje syna 3-letniego w dosc pokaznym wieku mlodzienczego! co slychowac u ciebie?pisz pisz pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Andziu w naszym gronie:) Opowiedz jak znosiłaś obie ciąże? jak porody- bardzo bolesne? A jak się nazywają Twoje pociechy no i jak sobie radzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u mnie. a no raz dobrze a raz źle ajk to bywa z dwójeczką dzieciaczków:D a ten starszy pomaga mi przy młodszym braciszku także jakoś sobie radze.. Ale mam problem ponieważ spotykam się z szykanowaniem od ludzi starszych że jak to że dziewczyna w moim wieku już dwoje dzieci niańczy?? z pierwszym sie przyznaje ze to była nie przyjemna wpadka a drugie t o chciałam bo wolałam miec jednio za drugim niz po jakims duzym odstepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×