Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Witam! Na forum jestem po raz pierwszy...Ja jestem z grudnia 1987.Mam córeczkę Maję. W lipcu będzie miała 2,5 roczku. I teraz jesteśmy z mężem w trakcie starań o drugiego maluszka :) Bardzo byłoby mi miło gdybym mogła tu sobie z Wami troszkę pogawędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneks witaj, miło że do nas dołączyłaś:) Na poprzedniej stronie znajdziesz tabelkę, wpisz się do niej i zaglądaj do nas często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Żebyś nie musiała szukać:) No to będziesz pierwsza w naszej tabelce:) Kurcze, fajnie już mieć odchowanego dzieciaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia...........12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ułatwienie ;) Mam nadzieję, że niedługo będę mogła się też wpisać trochę niżej do zaciążonych :D Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aneks:) Napisz cos o sobie i o swojej coreczce:) Jak znosilas ciaze itp no i jak starania o rodzenstwo dla Majeczki:) CATARINKA ale sie usmialam:) \"usnalem w trakcie lania\" no dobre:) Prawdziwy facet....:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Majcia to straszny łobuziak ;)) Ale najukochańszy na świecie :* Taka mała, pyzata blondyneczka z kręconymi włoskami :D Jeśli chodzi o ciążę to znosiłam ją super. Każdej przyszłej mamuśce życzę takiej ciąży. Wszystko przebiegało bezproblemowo. Żadnych mdłości, bóli itp. Ostatni miesiąc tylko troszkę męczący bo wszystko w niestandardowych rozmiarach ;) ale dało się przeżyć... Poród 9 dni po terminie po podaniu oksytocyny...Nie wspominam aż tak źle...Pewnie dlatego zdecydowałam się na drugiego bobaska :) A jeśli chodzi o staranka to właśnie czekam na zrobienie testu. Uff... Ciężko bo należę do tych niecierpliwych :) Ale czekam jeszcze do poniedziałku... mam nadzieję, że będzie fasolka :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) Jak masz to wstaw z fotki Majci:) My tu chetnie ogladamy dzieciaczki:) A kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze odnośnie Majci...hehe...jest na etapie pytań: \"mamo a cio to?\".... Kurcze uwierzcie mi, że na początku jest to słodkie ale z czasem staje się troszkę uciążliwe jeżeli szkrab pyta w ten sposób o wszystko co napotka na swojej drodze ;) A tyle jeszcze przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:) Fajnie:) Dzieci sa kochane:) A teraz pewnie wolalabys miec chlopca co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z testem czekam do poniedziałku chociaż korci mnie żeby zrobić go już jutro ;) A zdjęcia jakoś nie potrafię wstawić :( Może jakaś wskazówka? Jestem tu nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja robię technikum zaocznie bo z zawodu jestem fryzjerką :) jeszcze rok mnie czeka szkoły a jeśli zdam mature (mam nadzieje) to ide na pedagogike przedszkolną . jutro znowu 2 egzaminy i w niedziele też. dziś zaliczyłam:) chodziłam też za sukienką bo w październiku mam wesele wiem że jeszcze daleko ale październik to miesiac już dosyć zimny i nie ma takiego wyboru jak teraz. Tylko nic ciekawego nie widziałam :( a skoro że wyrwałam się z domu i od dziecka to odwiedzłam koleżankę. Jest w ciąży i ma na 24 termin. Fajny brzusio ma tylko musi leżeć bo już ma rozwarcie na 1cm. Tylko chyba cc ją czeka bo mała się nie chce przekręcić. Różnie bywa. Witam koleżanke :D trzymam kciuki oby na teście były te dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL powiem Ci, że co by nie było to będę się cieszyć :) Aby zdrowe :D Ale chciałabym żeby Majcia miała siostre :) Byłoby pomiędzy nimi 3 lata różnicy a więc jeszcze znośnie i fajnie by było jakby miała kogoś tak bliskiego, bo wiadomo z mamą jest trochę inaczej niż z siostrą chociaż na pewno będę się starała żeby mieć z nią jak najlepszy kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzisiaj jestem pierwsza:) Czesc:* Ja juz wrocilam z zakupow. Bylismy w hurtowni kupic jeszcze troche do wesela. U Was tez taka brzydka pogoda? U mnie juz od chyba ponad tyg, mam nadzieje ze w dniu slubu bedzie ok:( ANEKS niestety ja tez nie wiem jak wstawic fotki bo jeszcze tu nie wstawialam ale moze inne dziewczyny napisza jak to zrobic bo wstawialy ich duzo:) A z ta roznica wieku i ze dobrze by sie dziewczynki dogadaly to masz racje:) Fajnie by tak bylo. Ale najwazniejsze zeby maluszek byl zdrowy a pozniej juz sobie poradza nie zaleznie czy bedzie braciszek czy siostrzyczka:) W kazdym razie zycze Ci powodzenia:) I jak zrobisz test to daj Nam znac:) AGUSIA ja teraz studiuje pedagogike przedszkolna i wczesnoszkolna:) Duuuzo nauki ale kierunek super jesli lubisz dzieci i uczyc sie takich smiesznych rzeczy jak piosenek dla dzieciakow albo robic laurke:):P Ciekawe jak Nasza Gosia... Miejmy nadzieje ze znosi wstretne obiadki i lezenie na lozku:) Aha i jeszcze sie zastanawiam czy w szpitalu tez wcina lody:):P Tymbarkowa jak Marcys? Spal dzisiaj czy dal popalic mamusi? Catarinka jak Martysia? A stol posprzatany od sokow?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny! Ktoras z Was rodzila w ZZO?Ale mam panike-juz tuz tuz-moge urodzic nawet dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verus wpisz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09.....C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verus to jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....22 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań olenkia-malenka .......10 czerwca............wizyta i usg polowkowe OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Hey, dawno mnie nie bylo ale to wszzystko przez to ze ja juz siedze na nowym mieszkaniu a tam nie ma internetu. Zadko bywam u rodzicow bo mam duzo zalatwien przed slubem Koscielnym bo to juz 4 lipca, niby przyjecie na 20 os a i tak trzeba sie o latac. U mnie nic nowego, dziecko mi rosnie coraz bardziej kopie co mnie bardzo cieszy :))) a we srode ide juz na usg polowkowe i mam nadzieje ze dowiem sie co nosze pod serduszkiem :) TYMBARKOWA gratuluje raz jeszzce slicznego masz synka i Zycze powodzenia :) napewno sobie poradzisz :) WITAM nowe kolezanki ;) GOSIA wiem ze jestem w szpitalu ale napewno tez wszystko sie ulozy i bedzie dobrze juz niedlugo przytulisz swojego MIchalka :) Olll czekamy na zdjecia ze slubu ;) Catarinka masz sliczna ta Martynke :) I jeszcze Olenka jednej z kolezanke tez jest sliczna :) moja immienniczka :) Kubus tez sliczny :) Wszystkie nasze forumowe dzieci rzecudne :)) Odezwe sie jeszzce niebawem :* BUZIACZKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........27/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....22 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań olenkia-malenka .......10 czerwca............wizyta i usg polowkowe OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Czesc dziewczyny:* Widze juz nikt nie pisze:( A szkoda:( Zmienilam tabelke bo my juz zaczynamy 27t czyli 7miesiac:) Gosi tez zmienilam...Ciekawe jak sobie radzi. TYMBARKOWA jak po wizycie z malenstwem? OLENKA fajnie ze napisalas:* Powodzenia na slubie:* U mnie jakos leci.Z kazdym dniem coraz blizej slubu i w koncu bede mogla skupic sie TYLKO na Emilce:( Zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! u nas powoli do przodu;-) marcelek staje sie z dnia na dzien grzeczniejszy, chociaz nadal najbardziej na swiecie kocha swojego cycusia;) wizyta u lekarza oki, wszystko w porzadku, dostalismy skierowanie na usg bioderek jednak na nfz wszedzie wyczerpane limity i musimy isc prywatnie, wizyta 19 czerwaca;) dziewczyny jak szczepilyscie swoje maluszki to tylko darmowymi szczepionkami czy tymi odplatnymi? bo mi w przychodni pani powiedziala najpierw o platnych a na koniec dodala ze jak chce to moge tymi darmowymi... pewnie ma jakies profity z tego tytułu;( prosze podzielcie sie opiniami;) ooolll juz nie dlugo slub, pewnie juz wariujesz z niecierpliwosci... ciekawe jak tam gosia... dzisiaj pewnie szpitalny rosół;) aneks witaj w naszym gronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! ja dziś jako pierwsza :) kolejny weekend mamy za sobą,pozdawałam egzaminy więc mam wakacje . Nareście . Pogodę mamy dziś piekną aż miło na dworek wyjść . tymbarkowa a z szczepieniami to ja szczepiłam tymi darmowymi bo jednak troche to kosztuje jedna chyba ponad 100 zł. ale polecam Ci żebyś zaszczepiła Marcelka przeciwko rotawirusom . Wywołują one biegunki i wymioty . My z Kubą leżeliśmy na to 4 dni w szpitalu jak miał 9 msc.bo mi się strasznie odwodnił i żałuje że jak mogłam to niezaszczepiłąm a szczepi się do 6 msc.najpóźniej. Aostatnio jak byłam na szczepieniu zaszczepiliśmy go przeciw pnełmokokom prawie 300 i jeszcze raz trzeba powtórzyć. To tyle z naszych szczepień. Zdecydujesz sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski:*Ja lece zaraz na zakupy. Dzisiaj w nocy nawet dobrze spalam, wstalam tylko raz do wc:) Emilka wczoraj tak mi dala popalic ze myslalam ze mi brzuszek rozpruje:) Ale to dobrze, przynajmniej wiem ze zyje:) Agusia u Nas na razie tez ladna pogoda ale obawiam sie ze to tylko chwilowo:( Gratuluje zdanych egzaminow:* Zycze wszystkim milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Odzywam się dopiero dzisiaj bo w sobotę rano egzaminy-zdane :) później wesele i tak jakoś nie było kiedy napisać. Wczoraj z kolei odsypiałam :D Miałam dać znać jak zrobię teścik więc piszę...Niestety tylko jedna kreska :/ Ale jeszcze mam nadzieję...Test robiony sporo przed terminem @ to miał prawo nie wyjść ale ja jestem taka niecierpliwa, że oczywiście nie wytrzymałam. Poczekam jeszcze parę dni... Jak @ nie przyjdzie to zrobię kolejny. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Przy pierwszej ciąży robiłam test około dnia spodziewanej @. Bolał mnie brzuch jak w pierwszym dniu @ a nie było nic dlatego pobiegłam po teścik. I były 2 kreski ale druga strasznie blada, dlatego mam nadzieję, że w tym przypadku było po prostu troszkę za wcześnie. Tymbarkowa ja swoją Majcię szczepiłam tymi płatnymi. Był to koszt 160zł za szczepienie. Wybrałam takie ponieważ jest to tylko jedno ukłucie a nie np.2 jak w przypadku tych niepłatnych i maluch później lepiej znosi. Majcia miała tylko raz lekko podwyższoną temperaturę na tyle szczepień co już przeszła. Ja wolałam wydać te pieniądze na szczepienie niż później na leki. Bo w tych skojarzonych z tego co się orientuję jest chyba więcej niż w tych darmowych zalecanych. Poczytaj sobie na internecie. Praktycznie wszyscy pediatrzy polecają skojarzone. I nie chodzi tu o to, że są płatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Pozdrawiam Was kochane z naszych polskich Mazur znad jeziora Ros:) Widze ze sie tu troszke ruszylo i mmamy nowe kolezanki:)Witam i ja:) U nas nic nowego, zeby wychodza i ja nie spie po nocach bo Ola jak nigdy chce spac tylko przy cycu....Juz niedomagam normalnie, czasami to juz widze potrojnie:) Przechodze chyba kryzys w malzenstwie, niby stwierdzamy oboje ze sie docieramy ale i tak jest ciezko bo klocimy sie o byle co....:( Co tam u Was kochane?Catarinka jak Martynka?Tymbarkowa Marcelek zaczal spac lepiej?A ty Gosiaczku jak tam?OOOLLL juz niedlugo twoj wielki dzien:)Denerwujesz sie juz?Jak nie to zaczniesz w dniu slubu jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:* Widze ze aneczka wrocila do kraju:) Kochana ja sie juz od dawna denerwuje ale tak bardzo to zaczne w sobote:/ To u Ciebie nieciekawie... Pewnie ciezko Ci bidulko:( ale kazdy to bedzie przechodzil, dasz rade:* Catarinka Gosia nic nie pisala? Strasznie mnie ciekawi co u niej... Tymbarkowa jak dzisiejsza noc? przespana? Ja teraz ide do fryzjera a pozniej kupic cos rodzicom na podziekowania... Milego dnia dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×