Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej kobitki dzisaj byla taka ladna pogoda ze bylam na wycieczce caly dzien polazilam odpoczelam dotlenilam sie i czuje sie o wiele lepiej oprocz tego ze spiaca jestem. Aneks gratulacje wiesz co ja nie moglam uwiezyc ze ciaza i bylam w 6 tyg na usg i taka mala plamka byla z kropka czyli serduchem pikajacym wiec jak dla mnei mimo ze ksztaltu to nei mialo to i tak bylo przezycie bo pierwszy raz jestem w ciazy :) a jak masz jakie kolwiek obawy to proste zebys poszla to cie zbada czy wszystko w porzadku. ja bylam w 6 tc i za 2 tyg wyladowalam u gina bo mialam krwawienie.... takze lepiej dmuchac na zimne tabletki bralam teraz jest wszystko ok. dziecko rosnie rozwija sie tylko slabo go czuje tak delikatnie ze czasem mysle czy sobeio tego nie wmawiam:) no ale wyczytalam ze jak sie ma lozysko na przedniej scianie to tak moze byc a ja akurat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak po weekendzie ? My nie robiliśmy nic wyjątkowego,zleciało nam niewiadomo kiedy ;) Ciekawe jak OOOLLL po ślubie :) Może się rozmyśliła hi hi oczywiście żartuje ... z niecierpliwością czekam na zdjęcia. W ubiegłym tygodniu zamówiłam Kubie basen i dziś przyszedł niech się troche ociepli i będzie się pluskał. myślę że mu się zpodoba. Chociaż nie chciał wejść gdy wody nie było . Gosiak jesteś jeszcze z nami ? Odezwij się :) A jak z tym pascarem zamawiałaś ? Moja kolezanka miała zakłądanego go ale to gdzieś jak była w 4 msc. a teraz to chyba sensu nie ma,chociaż nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas sie w koncu wypogadza;) maly daje czadu, ale mowie sobie ze z kazdym dniem bedzie lepiej;) dzisiaj cala noc nie spał, tylko cycus o cycus... tak sie zastanawiam czy on sie najada moim mlekiem skoro tak dlugo je;( zrobilam mu bebiko to nawet butelki do buzi nie chcial wziasc;( gosiu zakladalas ten pessar? w sumie to tylko 2 tygodnie, no juz teraz mniej... ooolll czekamy na zdjecia... u nas spacery sa koszmarem, bo maly drze sie niesamowicie a te stare kurwy mohery tylko glowami kreca jakbym mu cos zrobila, a ja wiem ze krzywda mu sie nie dzieje bo w wozku nie ma cycusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracaj uwagi na te baby ! Niedługo skończy miesiąc to może sie troche zmieni jego zachowanie :) napewno jesteś bardzo zmęczona :( Kuba mi usypia,ja troche na necie posiedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się kobitki nadal w dwupaku:) Dzisiaj mam wizytę na 16:00 więc zobaczymy co tam i jak, ale skurczy już żadnych nie mam:) Pessara nie zamawiałam bo tak jak Wam pisałam to koszt 200zł a szkoda mi jest dać tyle na 5dni bo ja muszę dochodzić do 20czerwca minimum potem już mam ciążę donoszoną także spokojnie. Myślę że lekarz nic mi nie powie, zresztą przecież nie może mi kazać tego zamawiać a poza tym jak mówie wielu osobom to sie śmieją że kazali mi to na 10dni zakładać bo większość dziewczyn jak miała to zakładane to w 4 czy 5 msc żeby ciąży nie stracić a ja przecież już końcówka mały ponad 3kg a oni panikują jakby to połowa ciąży była heh.. Zobaczymy co dzisiaj na wizycie powie:) OOLLL czekamy na te obiecane fotki :D:D Tymbarkowa nie przejmuj się tymi moherami.. ahh jak pomyśle o takich babach to mnie trzęsie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zmieniam tabelkę bo zapomniałam a od soboty 37tc leci.. OLL Tobie też zmieniam:) a Wiecie co .. jakoś w ogóle nie czuje że to JUŻ ze lada moment kilka dni.. i zobaczę małego:) chociaż już ledwo człapie i brzuch mnie przeciąża.. MAAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........37/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........28/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......nie wiem aneks87.........21.......Siedlce.........5/18.02.10..... ....nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........37/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........28/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...23...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem aneks87.........21.......Siedlce.........5/18.02.10..... ....nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta Poprawiam tabelke bo ja juz 23 tc :) Oll wszystkiego najlepszego na nowej drodze :) Nie mialam jak wczesniej zlozyc Ci tych zyczen, ale naprawde szczere :) Pozdrawiam wszystki dziewczyny :* Gosiu trzymaj sie juz niedlugo przytulisz Michalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jak zwykle pomylilam tabelke :P popatrzylam na wiek hehe, dziewczyny ja ost to jestem totalnie zakrecona ;/ MAAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........37/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........28/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem aneks87.........21.......Siedlce.........5/18.02.10..... ....nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........37/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..34/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........28/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...23...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem aneks87.........21.......Siedlce.........5/18.02.10..... ....nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta No a nam już 34 tydzień idzie :) Już mam dość, chciałabym żeby już było bliżej porodu :) Mam nadzieję, że urodzę przed terminem. Nie chcę przenosić. To czekanie najgorsze jest. Do szpitala jestem już prawie spakowana. Brakuje mi tylko podkładów i majtek jednorazowych. Ale kupię je na dniach. I jestem gotowa :) Pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dzionek mija kobitki ?? Ja dzisiaj na obiadek miałam rybkę i ziemniaczki mmm pychotka :):) Karaoke zazdroszcze Ci że Ty już spakowana, bo dużo bliżej jestem niż Ty a nadal nic nie mam- dopiero w piątek będe szła z mamą wszystko pokupować i mam nadzieję ze Michałek jeszcze troszke w brzuszku posiedzi:) Olenka fajnie że o nas nie zapomniałaś i zaglądasz do nas:) jak Twój synuś? bryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja już od dawna kompletowałam wszystko do szpitala :) Mam nadzieje, ze ta intuicyjna \"gotowość\" nie jest przypadkowa i że urodzę gdy tylko ciąża będzie donoszona. Jak byłam na wizycie, okazalo się, ze mała jest dosc duża - 2300 g wiec mam nadzieje, że jej nie przenoszę, bo jak ona będzie w tym tępie rosnąc, to nie wiem jak ja ją wypchnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mały bryka i czasem w nocy daje sie ostro we znaki hehe ;P ale ciesze się, ze wszystko w pozadku bo inaczej bym pewnie zwariowała hehe :))) Chciałabym zeby byl juz przy mnie, bym mogla go juz przytulac a tu jeszcze 116 dni czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja juz jestem mezatka:) Ale fajne uzucie:):P W kosciele dalam rade, Emilcia kopala jak szalona, tylko stresu bylo co niemiara:) Napisze wiecej kochane jak bede miala troche czasu bo jeszcze sa goscie u mojego MEZA:):P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL fajnie że się odezwałaś :) Nadal czekamy na zdjęcia :D Kuba śpi znowu i mam chwilę, jak wstanie to mam jechać do geodety omówić pare spraw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza ? coś Gosia po wizycie się nie odzywa . u nas paskudna pogoda,Kuba jak nigdy poszedł juz w drzemkę . idę kawkę sobie zrobić bo usnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki- melduje się:) sorki ze wczoraj się nie odezwalam ale po wizycie miałam gości w domu a potem zybko poszłam spać:) Na wizycie wszystko ok, tzn wszystko już mam przygotowane do porodu i jak by się rozpoczęła akcja skurczowa to po prostu urodzę. Lekarz mówił że ten tydzień jest jeszcze taki ważny więc żebym dużo lezała i się nie wysilała a potem mogę już rodzić. Założenie pessara jest zbędne więc dobrze że go nie zamawiałam bo by była kasa w plecy... Karaoke to dużą masz córeczke ale mój chłop po skończonym 34tyg. ważył równe 3078g hehe więc ja bym tam wolała szybciej urodzić bo potem nie wiem jak go wypchne :P a wierci sie przeokropnie.. już spać się nie da bo tak wali po żebrach że to normalnie BOLI ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoooo
Ty gosiaaak to chyba masz wybujałą fantazje..... taka wage ci lekarz powiedział jasne, co do jednego grama, ahhahahahahah, a karaoke87 czy jakos tak, jest tylko miesiac krócej w ciąży niz ty to ty masz duze dziecko-za duze, ona normalne....szok jak cie zazdrosc zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja się uspokoiła, chyba jej za ciasno, od czasu do czasu tylko się przeciąga, wczoraj chyba pupkę wypchnęła, bo z jednej strony brzucha miałam górkę cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie komętowałam w ogóle tych pomarańczy ale te głupie uwagi są poprostu zbędne i jestem prawie pewna że to któraś z nas . Po zatym ciesze się że wszystko wporządku po wizycie,szykuj się na porodówkę :) przestało poadać u mnie dokończę obiad i na spacer. Karaoke albo główkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, co do tych pomaranczy to brak mi słów bo tez wydaje mi sie ze to ktoras z nas, ale cos Ci powiem pomaranczowa mi tez lekarz juz podal wage dziecka bo sa na to specjalne obliczenia na ktorych on sie zna, wiec jesli Ci cos nie pasuje na tym forum to poprostu na niego nie wchodz!! a jesli masz jakas chora obsesje, zeby komus dokuczac to moze stan z kims twarza w twarz i dokuczaja bo wtedy to faktycznie podbudujesz swoje ego, albo nauczysz sie szacunku do ludzi. Na forum to jestes odwazna? a ciekawe co bys mowila na zywo jak bys uczestniczyla w takiej rozmowie jaka my tu prowadzimy na forum. Wez znajdz sobie lepsze zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Młoda właśnie usnęła i zaraz zabieram się za obiadek. Dziś bigosik z młodej kapustki:) Musimy wyrobić młodej paszport i w sierpniu jakoś do Niemiec pojedziemy, zostanę chrzestną Maxia, ale się ciesze:) Agusia mi się już nawet zaglądać tu za bardzo nie chce bo topik przez tą pomarańczową upada, ale nie komentuje tylko zgłaszam do usunięcia wszystko. OOOLLL jeszcze raz gratuluje:) Gosiak Mi lekarz jak obliczał w 37tc to mówił +- 3kg, i że do porodu pewnie podbije do ponad 3kg, a młoda urodziła się 2800 więc różnie z tym bywa:( Tymbarkowa to może Marcelek jakimś śpiewakiem będzie jak tak gardło trenuje:) Moherami się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoooo
Odważna jestem, a ta cała wasza gosia jest śmieszna bo nikt absolutnie nikt nie jest w stanie podać wagę dziecka co do 1 grama, ale skoro wasze guru tak mówi to dobrze dobrze słuchajcie jej..... Dziś zajrzałam na wasze forum pierwszy raz i widzę że za wesoło nie jest coś u was-no nie sorry ja się naśmiałam z tej wagi, ale poza tym nuda.... a tak.... młode i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh co za durna pomarańcza.. i ja nawet wiem kto to- nasza kochana koleżanka która \"niby\" od nas odeszła.. jestem pewna że to ona!! A co do wagi głupia pomarańczo to ja sobie jej wymyśliłam tylko tak mam napisane na wydruku z USG więc po prostu to przepisałam idiotko ehh szkoda słów.. faktycznie nie miło się tutaj zrobiło i też już odchodzi mi ochota do zaglądania tutaj.. brak słów Trzymajcie się powodzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dajmy sobie na luz z ta pomarancza, tyle jej ze sie pomadrzy;( my trenujemy ze smoczkiem, mozolnie idzie ale nie daje rady zeby maly byl caly czas na piersi wiec trzeba bedzie sie pomeczyc... dzisiaj po raz ostatni odwiedzila nas polozna, w jej oczach maly rosnie jak na drozdzach;) a ja mialam schiza ze nam nie przybiera, w piatek mamy wizyte u ortopedy wiec moze bedzie miozliwosc aby go zwazyc. gosiu co do wagi z usg to roznie bywa mi lekarz mowil ze zawsze trzeba liczyc +- 15% wiec moze byc mniejszy lub wiekszy;) ale wieszroznie to wychodzi, czasami usg pokazuje chlopca a rodzi sie dziewczynka;) pisalam wam ze dokarmialam go ostatnio bebikiem i teraz maly od 2 dni nie moze zrobic kupki, ale to ponoc normalne i mam sie nie martwic w razie czego podac herbatke z kopru a jak bym dalej chciala dokramiac to przejsc na bebilon;) smutno tu na naszym topiku, ale mam nadzieje ze wroci do normy, ja mam malutenko czasu ale czytam zawsze i jak juz mam czasu ciut wiecej to i cos naskrobie do was;) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa... ale mam już to gdzieś kto to.. ta pomrańcza już od dawna nam dokucza.. najpierw Catarince, Tymbarkowej też już kiedyś, mi i innym dziewczynom poza tym można się domyślić po jej poście który napisała na \"pozegnanie\" ale mniejsza z tym ja już nie bede sie udzielać odechciało mi się Trzymjcie się ciepłol i szczęśliwego rozwiązania wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, aż się popłakałam.... Dzięki za tak miłe słowa, właśnie pisałam do Karaoke i Catarinki na nk co u mnie i zaciekawiło mnie co u Was, a tu takie miłe słowa... Przykro mi jak cholera, a miałam się nie denerwować.... Odeszłam od Was, od kafe bo zaniedbywałam \"prace domowe\", ale ...e tam , nie podejrzewałam że może tak ktoś mnie potraktować, nigdy nie myślałam że ja tak zareaguję... głupia jestem że tak do tego podchodzę emocjonalnie.... Odeszłm żeby żyć własnym życiem a nie żeby dokuczać innym, nigdy się nie wstydziłam tego co myślę i czuję. NIE WIEM, DZIĘKI GOŚKA ZA MIŁE SŁOWA... NA PRAWDĘ TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁAM.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie wiadomo czy to Szczęśliwa. Na kafeterii i jest wiele wrednych osób i mógł to napisać każdy. A propos Szczęśliwej. Właśnie napisała mi na n-k, że ma wielowodzie i prawdopodobnie będzie musiała urodzić wcześniej. Kazała was wszystkie pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa nie zauważyłam Twojego postu. Nie przejmuj się :) Gosia też podchodzi do tego zbyt emocjonalnie. Nie tylko my wchodzimy na nasze forum, byle kto mógł to napisać. Mnie też wiele razy obrażano na kafe i żyję :) Dajcie na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×