Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikorkablabal

dr. Mazan Katowice

Polecane posty

Gość GGH
Witam, czy ktos robił powieki u dr Mazana? czekam na informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja tez chciałam skorzystać z kliniki Mazana. Dobrze, że skończyło się tylko na konsultacji (najgorzej wydane pieniądze w moim życiu). "Doktor" nastawiony tylko na zarabianie kapuchy! Nie zrobił profesjonalnego wrażenia jakie to specjalista powinien zrobić. Nawet nie poświęcił mi uwagi. Podczas "rozmowy" ze mną patrzył w monitor. Dziewczyny które chcecie coś w sobie zmieniać pamiętajcie, że warto pojechać daleko do naprawdę dobrej kliniki, zapłacić więcej, a nie łasić się bo bliżej bo taniej ryzykując własny wygląd, zdrowie, a nawet życie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może się wypowiedzieć tu ktoś kto robił korektę nosa u dr Mazana? Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaanna222
GOSC. Jak dlugo czekalas na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwoliłabym się nawet dotknąć temu pseudo-lekarzowi już nigdy więcej!!! Zrobiłam maleńki zabieg usuwania znamienia na twarzy. Znamię maleńkie (niecałe pół cm), ale porastające włoskami. Doktor uznał, że nie potrzebna jest histopatologia, choć o nią prosiłam i gotowa byłam zapłacić. Ponadto uznał, że znamię po usunięciu wystarczy przypalić, nazywa się to elektrokoagulacja. Za nic nie chciał wyciąć tradycyjnie, choć nalegałam, ze względu na pojawiające się włoski. Lekarz zapewnił, że efekt będzie lepszy. Na samym zabiegu panie asystentki dopadły mnie (ponieważ kazano się rozebrać do naga i dano przeźroczyste wdzianko) i proponowały usunięcie większej ilości znamion z brzucha... w promocyjnej cenie. Powiedziałam, że dziękuję... jak na twarzy wyjdzie ok, to na pewno jeszcze się zdecyduję na taki zabieg. Samo wycinanie trwało jakieś 3 minuty. Pamiątkę tego zdarzenia noszę na sobie do dziś. Po zabiegu została mi ciemna blizna od wypalania, zdecydowanie większa niż pierwotny zabieg... a włoski sobie nadal rosną w najlepsze. O ile bliznowacenie jest sprawą indywidualną (mówiłam lekarzowi, że wolę pionową bliznę, niż kółko większe od znamienia, ale zapewniał, że blizny nie będzie).... o tyle wycięcie znamienia bez korzenia włosków, to już jest czyste partactwo!!! Od zabiegu minął grubo ponad rok... a rana goiła się idealnie, więc nie jest to też wina jakiś późniejszych komplikacji. Reasumując. Nie wiem, jak w dobie XXI wieku, gdzie ludzie korygują sobie uszy, nosy, biusty i śladu nie widać, chirurg plastyk mógł tak niechlujnie się ze mną obejść. NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja również wam powiem, że z moich obserwacji wynika, iż dr Mazan traktuje pacjentów tylko w celach zarobkowych . 1,5 roku temu poddałem się korekcie uszu u dr Mazana , uszy nie były aż tak mocno odstające , jednak jedno ucho troszeczke się różniło od drugiego . Nie jestem do końca zadowolony dlatego, że doktor przy moich uszach nie miał strasznie dużo pracy a i tak odeszły w nieprzyjemny sposób, po jakimś czasie usunąłem po 1 szwie z każdego ucha bo widoczne były wychodzące szwy, w lewym uchu do dzisiaj czuję lekki ból jak się na nim kładę . Nie narzekam na asymetrię uszu, dlatego, że przed zabiegiem też były asymetryczne, ale efekty jak za takie pieniądze naprawdę nie są oszołamiające . Na moje pytanie czy uszy odejdą po zabiegu doktor odpowiedział że mogą odejść 2mm . Nie wiem skąd miał aż tak dokładne dane ale jednak odeszły bardziej. Jestem zadowolony w 50% więc ani nie zachęcam , ani też nie odradzam . Doktor ma ogromną wiedzę to fakt, ale podejście do pacjenta nie jest u niego mocną stroną . Jeżeli chodzi o personel kliniki to nawet nie wiem co mam o tym myśleć, ale przez te 1,5 roku widziałem tam przynajmniej 5,6 nowych recepcjonistek, także wnioskujcie sami . Jedyne kogo mogę pochwalić w tej klinice, to dr Magdalena Świder zajmującą się medycyną estetyczną. Jest to najlepsza specjalistka jaką znam, podejście rewelacyjne do pacjenta, gdyby była chirurgiem plastycznym pewnie miała by bardzo dużą kolejkę . No to chyba tyle w tym temacie, dziękuję za możliwość wyrażenia opinii i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicha
Byłam na konsultacji u doktora ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Konsultacja kosztuje 200 złoty. Doktor nie robi projektu co jest dla mnie nie do pomyślenia. Pokazuje za to zdjęcia innych pacjentek przed i po operacji. Dwie całkiem różne twarze i te same nosy. TRAGEDIA. zero profesjonalizmu. TANIE SZTUCZKI LEKARSKIE tzn próba wywołania u pacjenta jeszcze innych kompleksow niz te z którymi przyszedl.Żenujące! nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w grudniu tampego roku robilam u dokyora uszy,hmm efekt tragiczny 4000zl poszlo sie...jedno bardziej odstaje od drugiego wyrzucone pieniadze w bloto doktor slepy chyba .Dalej moge pomarzyc o spietych wlosach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u dr Mazana implanty łydek. Jedna noga w porządku druga efekt żaden. Za operacje zapłaciłam 12 tysięcy a i tak krótkiej spódnicy nie założę. Poszłam do niego z reklamacją to kazał mi zrobić kolejną operację za kwotę 5 tys. W jednej nodze mam implant większy a w drugiej mniejszy są wyczuwalne. Gdy mu to powiedziałam uznał że to niemożliwe. Nie polecam tego lekarza pacjentów traktuje jak maszynki do zarabiania pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii o dr Mazanie. Miałam przyjemność operować nos w jego klinice i wszystko wyszło tak jak oczekiwałam. Dr Mazan to bardzo przyjemny człowiek i odpowiediał na każde moje pytanie oraz wątpliwości. W przyszłości planuję powiększyć sobie cycki :D i także skorzystam z jego usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
odnośnie operacji bariatrycznych to nie polecam tej kliniki. Szarlatani i tyle. Moja dziewczyna o mały włos w wieku 33 lat przeniosłaby się na tamten świat. Zrobili jej plikacje żołądka. Wypisali po dwóch dniach pomimo że odczuwała ból w jamie brzusznej. Powinno im dać to do myślenia żę coś jest nie tak. Dzień poźniej moja dziewczyna wylądowała na OIOMie i była operowana z powodu zapalania otrzewnej. Okazało się że żołądek nie był zszyty dokładnie i woda z żołądka wylatywała na flaki. Wszystkim tym którzy myslą o ucinaniu żołądka, plikacjach itp polecam zdrowy tryb życia i duzo sportu. Siebie winię bardzo za to że nie odwiodłem mojej dziewczyny od decyzji o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chcielibyśmy zauważyć, że pacjentka została wypisana w stanie dobry. Trafiła na Izbę Przyjęć szpitala z powodu nagłego ostrego bólu brzucha. Była diagnozowana kilka godzin przyjęcie na oddział, ponieważ zarówno badanie radiologiczne , jak i kontrastowe nie potwierdzało przyczyny dolegliwości. Ostatecznie była operowana następnego dnia, gdzie stwierdzono perforację owrzodzenia żołądka, a nie jak szanowny Pan pisze , że "żołądek nie był zszysty i woda wylatywała na flaki". Owrzodzenie stresowe żołądka może powstać w przeciągu kilku godzin i nie ma to rzadnego związku z wykonana procedurą bariatryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Mazan
Witam, Chcielibyśmy zauważyć, że pacjentka została wypisana w stanie dobry. Trafiła na Izbę Przyjęć szpitala z powodu nagłego ostrego bólu brzucha. Była diagnozowana kilka godzin przed przyjęciem na oddział chirurgiczny, ponieważ zarówno objawy, jak ibadanie radiologiczne , jak i kontrastowe nie potwierdzało przyczyny dolegliwości. Ostatecznie była operowana następnego dnia, gdzie stwierdzono perforację owrzodzenia żołądka, a nie jak szanowny Pan pisze , że "żołądek nie był zszysty i woda wylatywała na flaki". Owrzodzenie stresowe żołądka może powstać u każdej osoby w przeciągu kilku godzin i może dojśc do perforacji żołądku . Nie ma to żadnego związku z wykonana procedurą bariatryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam sobie chwale dr Mazana za konsultacje zapłaciłam 100 zł a z efektu po zabiegu nosa jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kiss
edek123 odsyłam do lektury gdzie opisywany jest zabieg plikacji. Plikacja to zabieg który jest bardzo narażony za komplikacje. A lekarz ostrzegał pewnie na konsultacji( w moim przypadku informował) przed komplikacjami po za tym ja przed swoim zabiegiem otrzymałam zgodę do podpisania gdzie wszystko jest wyjaśnione i opisane jak za przeproszeniem krowie na rowie. Więc jeśli ktoś świadomie podpisuje zgodę na tak ryzykowny zabieg to po co teraz te pretensje. Zastanawiałam się nad operacją plikacj żołądka ale po konsultacji z lekarzem ( który opowiedział mi o komplikacjach występujących po operacji plikacji) postanowiłam nie oszczędzać na zdrowiu dołożyć a tanio nie jest :( i wykonać resekcje żołądka. Teraz pół roku po zbiegu -40 kg mniej :) Wiem zaraz mnie skomentujecie że operacja pójcie na łatwiznę i tak dalej ale jak ktoś się nie zmagał z otyłością to nie wie czym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się tylko kasa i to duża a nie zadowolenie pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast przyznać się przeprosić ( przecież różne przypadki się zdarzają ) to lekarz wymyśla wrzody...(żadnego piszemy przez ż ,a nie rz) ad. edek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
wiem że żadnego przez ż. Następnego dnia gdy ochłonąłem trochę, zauważyłem mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powie tak: Nie pochlebiam wypowiadania się przez internet,ale powyższy temat dotyczy mojej kuzynki i proszę nie tuszować ani nie przekręcać faktów. Po pierwsze przed zabiegiem o ile wiem dokonuje się wywiadu pacjenta oraz szczegółowe badania, więc ? Proponuję zastanowić się i nie tuszować faktów. Kuzynka była o włos od śmierci, więc jeśli zgon nastąpiłby sprawa trafiłaby do prokuratury. Pokora i przyznanie się do błędu będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
co za debil pisze,że klinika zrobiła złą operację jego dziewczyny niech napisze który lekarz ,bo sama klinika tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość do gosćgość
doktor Baltazar Gąbka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprawiałam sobie nos. Efekt był taki, że strasznie nos bolał i ponownie, już w Danii, mi go poprawiał inny chirurg. Okazało się, że Mazan napchał do niego silikonu o czym mnie nawet nie raczył poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Miałam operowany nos u dr. Zbigniewa Mazana początkiem sierpnia tego roku. Efekt końcowy niesamowity, jak na to co Doktor musiał uczynić. Mój nos był duży, garbaty, wysoki, długi, z przerośniętą częścią chrzęstną i skrzywioną przegrodą. Teraz jest malutki, prosty, nie ma garba, pasuje mi do twarzy. W końcu wyglądam normalnie :) Myślę, że tylko uzdolniony i profesjonalny chirurg mógł z takiego nochala, stworzyć taki nosek jaki teraz posiadam. Nie widziałam żadnych wizualizacji, zaufałam Panu Doktorowi i opłaciło się! Naprawdę zna się na rzeczy. Nie wiem skąd tu takie niepochlebne opinie. Doktor może nie jest zbyt rozmowny, ale wszystkie wytyczne przekazał na papierze, wystarczyło się stosować do zaleceń. Jestem w pełni zadowolona, zapłaciłam 10 tysięcy, ale było warto. Jeśli ktoś ma wątpliwości i chciałby porozmawiać z realną osobą, która przeszła taką operację to zapraszam do kontaktu. Sama szukałam takiej osoby, bo to co się czyta na tej stronie, to tragedia. Udało mi się taką znaleźć, teraz sama pragnę pomóc, pozdrawiam. E-mail pati188@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nikomu dr.Mazana robiłam nos masakra porażka,mam zamiar starać się o zwrot kosztów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! Za 4200tys mialam zrobione uszy i nie jestem zadowolona uszy moze nie odstaja w calosci ale odstaja a za takie pieniadze mialam nadzieje ze efekt bedzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam powieki pod końiec tamtego roku w Serafin Coinic, bardzo sie bałam, ale oddałam sie w ręce na prawdę fajnych i wykwalifikowanych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również należę do grona NIEZADOWOLONYCH klientek. Każdemu zdarzają się pomyłki, ale wciskać komuś że coś jest dobrze a jest fatalne to już szczyt nieprofesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×