Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikorkablabal

dr. Mazan Katowice

Polecane posty

Gość Koka9006
Edek123 bardzo Cię proszę skontaktuj się że mną Alex16nossek@web.de mam podobną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koka9006
Edek123 czekam na twoją odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego lekarza. Zdzierca i cham. Miałam u niego konsultacje i nigdy nie zdecyduje się na jakakolwiek operacje u niego. W gabinecie panowała bardzo spięta atmosfera, lekarz na moje pytanie odpowiadał jednym , mało konkretnym zdaniem. Zero podejścia do pacjenta. 10 minut w gabinecie -200zl. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjahawron
Uciekajcie stąd. Minęło kilka lat. Nos -mój życiowy kompleks. Zbierałam na tą operację 7 lat Byłam taka szczęśliwa , jak w końcu nadszedł ten moment. Pierwsze wrażenie po - ok ale cudów nie ma. Efekt końcowy będzie po roku powiedzieli. Po ponad roku : dziury , wgłebienia , na długości nosa. Nos krzywy zjeżdża na lewą stronę, czubek nosa krzywy :/ lewy profil tragiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mi się wydawać że Dr. Mazan specjalnie źle operuje nosy, po to aby pacjenci wracali na dalsze zabiegi i korekcje. jestem 2 lata po operacji i nos musi być poprawiony do tego stopnia że potrzebna będzie jeszcze jedna operacja za ktora dr. mazan powiedział mi 8 tysięcy, po tym jak juz zaplacilam 10,000. tansze rozwiazania całkowicie odradzał i zazwyczaj kryje się za tym że osoba mogła się źle odżywiać po operacji itd. serdecznie odmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam państwa opinie i sama nie wiem. Byłam operowana (piersi) w Klinice i starałam się stosować do wszystkich zaleceń nie było lekko ale przeżyłam. Piersi są ładne i nie było żadnych problemów. Jednak co do nosów byłam sama świadkiem jak pacjentka przyszła na opatrunek po operacji właśnie nosa i sama na korytarzu zdjęła sobie opatrunek bo było jej nie wygodnie. Ludzie sami robicie sobie krzywdę jak już decydujecie się na takie poważne operacje to stosujcie się do tego co lekarz mówi. Sama zastanawiam się nad operacją nosa, przeraża mnie to jak ludzie potrafią pisać tylko jak dzieje się źle, a przecież takich operacji wykonują pewnie setki to gdzie reszta opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlinterrupted999
alicjahawron, sylviaze mam dokładnie to samo!!! Zapłaciłam kilkanaście tysięcy za operację, niby wszystko miało być ok, a po kilku miesiącach na długości nosa dziury, wgłębienia, nos skrzywiony w jedną stronę, za krótki, nieproporcjonalny względem reszty twarzy, profil okropny! I również usłyszałam od lekarza, że przyczyną może być nieprawidłowa dieta!! Za kolejną operację pan doktor również zażyczył sobie sporą kwotę... Mam już umówioną wizytę u innego lekarza, który pewnie za reoperację zażyczy sobie jeszcze więcej, bo nikt nie chce poprawiać co inny lekarz spartolił... Nie wiem co robić jestem w kropce. Nie polecam tej kliniki, jedyny plus to personel, który się mną opiekował - bardzo miłe panie. alicjahawron, sylviaze jeśli jeszcze czytacie to forum odezwijcie się do mnie na maila girlinterrupted999@gmail.com - wymienimy się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odradzam te klinikę po operacji piersi chcą mi obciąć pierś a doktor umywa ręce   nam cysty torbiele a zaplacilam jak za dwie operacje  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chance

Zdecydowanie odradzam. Konsultacje poprzedzające wybór chirurga, który miałby naprawić spartaczoną operację, potwierdziły, że wśród innych chirurgów, facet ma opinie dostawcy pacjentów do poprawek. Oczywiście, w przeciwieństwie do warsztatu lekarskiego, PR ma na najwyższym poziomie - od chwili zapoznania się z opiniami na innych portalach, poprzez utwierdzenie się w przeświadczeniu o dobrym wyborze w trakcie konsultacji, aż do czasu zapoznania się z rezultatem zabiegu, pacjent ma poczucie, że pozostaje w najlepszych rękach. Potem czar pryska. Najpierw okazuje się, że to, że uszy nie przylegają to jest ich zaleta bo mają naturalny wygląd (odpowiedź chirurga na zastrzeżenia po pierwszym zapoznaniu się z efektem). Po okazaniu zdjęć sprzed zabiegu i porównaniu ich ze stanem po zabiegu - gdy wytrąca się argument, że efekt jest "dobry" (bo czarno na białym widać, że prawie równie "dobry" był przed zabiegiem, a na tamtym etapie doktor - z oczywistych finansowych względów - nie widział przeciwwskazań do zabiegu) okazuje się, że efekt nie mógł być lepszy z uwagi na uwarunkowania anatomiczne ucha (o których mimo obowiązku poinformowania pacjenta, nie było mowy w czasie konsultacji z ww. oczywistych względów - pacjent wiedząc na czym ma polegać operacja poszukałby kogoś posiadającego odpowiednie umiejętności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×