Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość Trenujący
mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruzę Ci do uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czasem warto wrocić i ubarwić życie sobie w "śpiących chwilach" - wiesz o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
mruuu mruuuuuuu mruuuuuuuuuuuuu, wolno i szybciej Aneto nie podsłuchuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Mru mrrrrrrrruuuuuuuuuuu Ja chcę... Mam nadzieję, że było fajnie (bardzo fajnie, bardzo baaardzo fajnie) jak mąż zawołał - opowiesz może kiedyś... Ja już po porannym treningu:) I dziś na złość wszystkim myślałem o Anecie-L, długo i bardzo namiętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Poczytałem o podniecaniu się kobiet na widok penisa... Może napiszecie mi Ja chcę i Aneto-L jakie są wasze upodobania: czy lubicie jak facet ma tam podcięte włosy, czy nie, czy lubicie jak ze stanu zwisającego podniecacie go do erekcji, czy lubicie jak kobieta jest wygolona i czy same jesteście, jakie pozycje lubicie najbardziej, czy kochałyście się kiedyś z kobietą lub w grupie... Czy miałyście kiedyś umówione spotkanie w celu tylko sexu z kimś z internetu. Sliterii o co chodzi z tym telefonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Oczywiście, że tak i ja jestem bardzo ciekawy. Aneto na ciebie też czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujący
Moje upodobania: * bardzo lubię, gdy kobieta jest w całości wygolona - w czasie oralnego seksu to bardzo pomaga * bardzo lubię, gdy możemy często zmieniać pozycje i to nie przeszkadza i nie rujnuje podniecenia u partnerki - zaczynanie od nowa, albo prawie od nowa jest męczące * lubię czasem wymieniać się raz ona raz ja dajemy siłę napędową i jakieś pomysly * lubię jak dochodzi gdy jestem wewnątrz - czasami pomagam w tym ręką (pozycja od tyłu, ale nie na pieska) * lubię gdy łyka moją spermę (ale nie zmuszam oczywiście) * lubię głebokie gardło * uwielbiam patrzeć jak się onanizuje - bardzo mnie to podnieca (może ręką, może wibratorem) * uwielbiam jak zaczyna mnie niespodziewanie stymulować * uwielbiam jak nosi stringi * bardzo lubię jak, jak... zależy od sytuacji ale najbardziej lubię, jak po wszystkim jest zadwolona i ja wtedy jestem w dwójnasób :) Coś jeszcze Ja chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U la la, ale nam się trenujący rozpisał. W sumie same fajne rzeczy - ja dorzuciłabym kilka bardziej wymyślnych, ale jak na faceta może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujący
Chcę dorzucić jeszcze, ze jak czuję skurcze dochodzącej kobiety na swoim penisie wewnątrz jej to żadna siła ani tantra ani nic innego nie powstrzyma mnie już od wystrysku "szczęścia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak czuję, że pęcznieje i zaraz będzie tryskał też bywam blisko. Niestety, nie zawsze potrafię wtedy dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Co ja mogę powiedzieć? Bardzo podniecają mnie wasze rozmowy. Czy nprawdę Trenujący myślałeś o mnie dziś w czasie treningu? Przecież mnie nie znasz i nawet nie wiesz jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto, cześć tu si_sliterii. Wiem, że jesteś dziewicą jeszcze. Sądzę, że to niekoniecznie jest dobre miejsce dla rozmów o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo całej mojej otwartości, uważam, że strata dziewictwa z kolegą z internetu jest... niewłaściwa. Co prawda moje także odbiegało od wymarzonego ideału, ale chciałabym ustrzec inne od takiej sytuacji. To zdarza się raz tylko i potem może być niepotrzebny płacz. Nie mówię o Tobie, ale jak piszesz masz stałą partnerkę i byłaby to jedynie przygoda erotyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest aż tak duża różnica :). W tym pochwowym to jedynie jest to fajne, że jak czujesz, skurcze - to \'zamykasz go w sobie\' i wtedy bardziej to stymuluje. jak wtedy jeszcze się spuści i poczujesz tryskającą spermę to jest zajebiście. Niestety i mi nieczęsto się to zdarza ;(. Ale na przykład jak cię ktoś ustami stymuluje, a w pochwie masz np. wibrator to jest podobne. Brakuje tylko wytrysku. Ale jak pisałam takie ustawienie wszystkiego jest rzadkie. Uważam jednak, że na temat pochwowego orgazmu za wiele powstało mitów - tak samo jak o punkcie G, którego ja nie mam na przykład. Spróbuj się onanizować mając wiorator w sobie - zauważysz różnicę, ale lepszy jest sex oralny z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Trenujący.... nastawiłam budzik jutro na 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Uczę się, chłopaka nie mam i chyba nie będę miała nigdy ;(. Coraz bardziej chcę się spotkać z wami. Z topą Ja chcę, sliterii i trenującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Może mógłbym Ci Ja chcę pomóc w poszukiwaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale to ciut za daleko poszło. Ja się wycofuję. Spotkania nawet bardzo zaawansowane z osobami dorosłymi są czym innym niż dziecko jeszcze angażujące uczucia. Nie życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Przepraszam, jak zawsze nawaliłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
W niczym nie nawaliłaś ;0 Budzik niech rano zadzwoni. Ja będę na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
I co Aneto, fajnie było? Ale słuchaj ja chcę, ona ma rację, a o spotkaniu raczej nie myśl.Dookoła jest wielu fajnych facetów, których znasz. Oni pewnie byliby szczęśliwi mając taką dziewczynę. A sliterii, nie sądź, że to dzieje się coś złego i nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×