Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Ok, pardon. Po prostu sie wczoraj wkurzyłam, ze Aneta może zostać przez nas urażona w bardzo trudnym momencie, którego potem już się nie odrobi. Nie chciałam by miała ciężkie chwile. Ja kiedyś miałam i dlugo trwało zanim się z tego podniosłam. Pozdrawiam Aneto-L ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Dziękuję Si_sliterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teatr
Po prostu teatr na tym temacie a nawet kino !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedziałbym
raczej cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, ża Aneta jest bardzo wrażliwą osóbką i potrzebuje jakiegoś wsparcia i szuka go tutaj. Sex jest jedynie wyróżnikiem na podstawie którego tutaj trafiła. Może z ciekawości... Niestety na takich forach gros stanowią piszący tandetne bzdury dyletanci małoletni. Mam nadzieję, że to nie zaważy na naszej znajomości. A sex... jest piękny i można o nim rozmawiać i stosować bez ograniceń i bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
I co Anetko budzik zadzwonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie chciała to się odezwie. A ty trenujący możesz teraz myśleć o kimś innym :) np...? Ja chcę - pamiętam i czekam na twe opisy preferencji :). Nasz topic chyba cieszy się dziwną renomą (cyrkowo/teatralno/filmową) - będziemy dla piszących może castingi seksualne organizowali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Wiesz sliterii, ze ja o tobie stale myślę, ale dobrze by było gdybyś Ty opisała swoje pragnienia. Może są inne niż te jakie są na topicu o penisie ;) Aneto jeśli to czytasz to się nie stresuj i napisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
castingi seksualne onanizowali chyba nie organizowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ja wolałbym wspólnie z wami, a po jakiemu? Nie zastanawiałem się. Może w czasie trwania nam coś do głowy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Mogę rano spuszczać się w kopretę i wysłać wam priorytetem.... tylko czy jest to romantyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Do nieprawdziwego "trenującego" chcącego do koperty - rób jeśli tak lubisz ;). Ja będę się dalej powstrzymywał i jako listonosz za odpowiednią opłatą mogę dostarczać przesyłki będą w pełni gotowym do sliterii i ja chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz co cie najbardziej podnieca u facetów, a co u kobiet. Jaki typ ci się podoba najbardziej - może przykład aktora lub aktorki ;). Jak lubisz być podrywana, czy zdradzilaś kiedyś mężą (pewnie nie ;(), ale czy myślisz, ze mogłoby się tak stać. Napisz jak wyglądasz nago i czy podobasz się sobie. Co myślisz o tym pisaniu tutaj i czy umówilaś sie kiedyś z kimś z netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujący
Napiszcie jeszcze czy jesteście wygolone i w jaki sposób się onanizujecie. Opiszcie też jak robiłyście to przez telefon - to bardzo ciekawe... I czy nie chciałybyscie do tego wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja :) Bardzo lubię czuć w sobie faceta tuż przed wytrytskiem. Jak pulsuje i nabrzmiewa. Jak mam w ustach także bardzo lubię ten moment. Lubię także jak ze stanu \'nieważkości\' podnosi się do gotowości - to takie fajne uczucie. Lubię twarde męskie pośladki - czując je stopami - wtedy nadaję tempo penetracji U kobiet najbardziej lubię ich miękkość, lubię ich smak podniecenia - nigdy wtedy nie używamy wibratora - wolę, jak poddaje się moim ustom. Aktor - Duchovny lub Damon, Aktorki - hm... Nie mam męża wiec zdradzać go nie mogłam, a z partnerami różnie bywa :) Czy się sobie podobam? Tak dbam o to by się sobie podobać Jestem wygolona i dbam o to by zawsze tak było. Niestety zauważam, ze coraz szybciej włosy mi odrastają i muszę to robić częściej. Biedni faceci z ich nieogolonymi twarzami. Czasem drapią w tak intymnych miejscach. Czy się onanizuję - tak, bardzo różnie. A telefon - no no, panie Trenujący czyżbyś coś sugerował? Wiele zależy od partnera, jego głosu, kreatywności, nastroju i jeszcze paru czynników. Tak spotkałam się w celach seksualnych z kimś z netu. Byłam zawiedziaona niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujący
Brawo dziewczyny! Jestem pod wrażeniem. Myślę, że wasze wyznania mogą pomóc w zrozumieniu i kochaniu się z innymi. Będę zwracał uwagę teraz na szczegóły, których do tej pory mogłem nie zauważać ;) A z tym telefonem - coraz bardziej mnie to interesuje. Może poproszę o lekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Sex przez telefon? Tzn onanizować się ? Ja z jednej strony a ona z drugiej? I co rozmawiacie wtedy? Oboje wiecie co robi druga osoba? Opowiadacie sobie co robicie, czy co? A nie lepszym rozwiązaniem jest skype z kamerką? Powiedz coś więcej Ja chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Może masz rację Ja chcę. Sam onanizm jest połaczony z myślą co robi druga osoba, a wiesz, że to się dzieje, bo słyszysz to w realu (nie żadne pisanie po gg). I co dochodzicie oboje? A jeśli np. ja chciałbym się w ostatniej chwili powstrzymać? Czy koniecznie Ty np.chcesz usłyszeć jak kończę. Ja na pewno bym chciał to usłyszeć jak Ty szczytujesz. Ale wtedy zapewne i ja nie byłbym w stanie powstrzymać wytrysku. Pewnie trzeba mieć o siebie zaufanie decydując się na taką formę poniekąd współżycia... Czy takie coś teraz gdy jesteś z mężem jest możliwe? Powiedz mi jeszcze jak długo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufanie - koniecznie - w końcu znacie swoje numery telefonów ;) Ile to trwa? Oj czasami może bardzo długo. Zależy jakie natężenie się przyjmie. Ja dodam do tego co jcd napisała, że samo przygotowanie jest już bardzo podniecające. Ja umawiałam się na godzinę (nie na 5 rano!!!) i dzwoniliśmy do siebie będąc już bardzo podnieceni. A czasami sms i już, ale to wtedy także powodowało, że byłam mokra wewnątrz jakbym skończyła się właśnie kochać bez szczytowania. Spróbuj trenujący to na prawdę fajna zabawa. Szczególnie wieczorem przed snem - ja później śpię jak zabita, a o snach swoich nie opowiem, by dzieci nie gorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz byłam u znajomych gdy zadzwonił. Czułam, że jest blisko. Wyszłam na balkon niby pogadać... A potem znajomi pytali skąd u mnie takie rumieńce jak wróciłam z balkonu ;) Tak czasami to bardzo kręci, gdy sytuacja jest nazwijmy to 'kłopotliwa'. Ech czasem aż chce się powtórki. Ja chcę, a robiłaś to kiedyś z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ja chciałbym ;) A czytujecie erotyczxne opowiadania lub blogi? Podniecają was? Znacie jakieś naprawdę fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
A ja mógłbym być między wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że albo czyta i się nie odzywa, bo coś ją spłoszyło. Albo zrezygnowała. Chyba jest za młoda jeszcze na takie rzeczy i za bardzo się w to angażuje. Trenujący bardzo mi przykro, ale nie mógłbyś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Delikatnie wtedy czuję nrastające podniecenie i jak wszystko we mnie się burzy, a potem szybciej i znowu wolno i znowu szybciej. Lubię ssanie i wsuwanie języka. Przez telefon myślę, że byłbym dobry. Dłuuugo by to trwało, jak lubicie i wymyślałbym ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×