Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suknia dla świadkowej

suknia dla świadkowej

Polecane posty

Gość lilii2101
Do frutelli,musisz kochana koniecznie udac sie do evity. Mielismy z narzeczonym podobny problem bo nam chodzilo o to by dróżbowie byli ubrani w smokingi a pasy byly pod kolor sukni druhen i jak sie okazalo zaden klopot.Panowie wygladali elegancko!Z tego co wiem szyja tez na miare suknie wiec moze to bedzie jakas wskazowka dla ciebie.Pozdrawiam lilii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Pozazdrościc tym co mają takie wesele jak Ty Lili w stylu Amerykańskim! orszak druhen w sukniach w tym samym kolorze , wszystkie długie i powłóczyste...coś pięknego.Jeśli jeszcze nie byłaś w Evicie to koniecznie się tam wybierz,a na pewno coś znajdziesz dla siebie i dla całej reszty.To niesamowite miejsce,a w szczególności atmosfera jaka tam panuje.To coś co żadko się zdarza w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Niektóre z Was już jesteście po ślubie i te ogromne emocje macie już za sobą.Ja jestem w trakcie miar i doboru dodatków.Tak trudno jest przewidziec jaka będzie pogoda i rozważam uszycie bolerka.Jak myślicie,czy coś takiego sprawi,że będzie mi cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie coś was jebnęło z tą evitą, proszę bardzo płaćcie komuś za nędzne sukienki jak za zboże :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Upsss,a ja myślałam ,że ktoś mi podpowie odnośnie tego co założyc na ramiona do ślubu w razie niepogody ...Panie z salonu proponują bolerko,bo dużo bardziej eleganckie niż szal.A wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel777
Paris04,ja uwazam ze szal jest bardziej elegancki i dodaje calosci finezji i delikatnosci ale jest mniej wygodny od bolerka :/ tak wiec musialabys sie zastanowic czy bardziej zalezy ci na wygodzie czy wygladzie a ... i na pewno musisz przymierzyc obydwa bo nie zawsze jedno lub drugie bedzie harmonizowalo z caloscia.pozdrawiam i napisz na co sie zdecydowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
chanel777 ,dzięki za podpowiedz.Też doszłam do tego samego wniosku.Szal zdecydowanie dodaje lekkości i jest taki młodzieńczy,a przy tym delikatny i kobiecy.Całośc jest spójna i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste panie, nigdy w tej Evicie nie byłam, ale po tej nachalnej reklamie to z pewnością tam nie zajrzę. Ładne sukienki można znaleźć w Peek&Cloppenburg albo w Yoshe (oba sklepy w galerii krakowskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutella
No i powiem Wam ze w koncu kupilam te 6 identycznych sukienek , nie bylo atwo mialam dylemat pomiedzy krawcowa ktora zaproponowala mi uszycie sukienek i wlasnie tą evite ktora polecalyscie ...musialam wziasc pod uwage jakosc wykonania a nie bylabym pewna efektu koncowego co wyjdzie a w tej evicie widzialam wszystko naocznie ,moglam dotknac ,zmierzyc ,,,cena wyzsza troszke sie potargowalam a jak;)0,ale wiecie pewna jakosc ,nie kupilam na pewno kota w worku;Zdecydowalysmy sie na krotko dlugie w koloze szafiru,,,Wyszly sukienki oblednie. co prawda impreza w sierpniu ale przynajmniej mam juz z glowy dziewczyny.Dzieki za porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
To świetnie,bardzo się cieszę,że udało ci się kupic suknie takie jakie chciałaś.Teraz tylko pozostaje ci czekac aż przyjdą,bo rozumiem ,że będą szyte na miarę.Daj znac jak już będziecie po przymiarkach! Podobno Evita to taka firma,której warto zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam slub za miesiąc i jest mi obojętne co zalozy moja siostra swiadkowa, jak chce może nawet w jeansach przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel777
odpowiedz dla gościa...dziwczyno w jeansach?chyba nie było by Ci przyjemnie,a napewno zdziwiłoby to gości,wiem że takie wesele to wydatek bo i prezent i ubrać siebie i faceta,ale za namową Młodej odwiedziłam salon evita gdzie szyła sukienke i tak kupiłam kiecke za trzy stówki-ż dopasowaniem!i napewno sie nie zdubluje jak w sieciówkach.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Jak wesele to wesele! dżinsy odpadają zdecydowanie !A jeśli chodzi o tą sukienkę zakupioną w Evicie to pewnie udało Ci się ustrzelić jakąś perełkę,bo ja też kiedyś szukałam czegoś w niższej cenie ,ale to co było fajne to niestety w dużym rozmiarze.Jednak warto zaglądnąc od czasu do czasu i poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia18
Jeśli chodzi o poszukiwanie perełek to zgadzam się całkowicie z Tobą Paris jeśli chodzi o wyprzedażowe suknie.To właśnie w Evicie znalazłam prawdziwe cudeńko,a nie sądziłam,że to jest w ogóle możliwe .Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutella
Dziewczyny z mojego doswiadczenia w Evicie naprawde mozna wychwicic perełki ...zanim zdecydowalam sie na szycie kilku sztuk , Pani proponowala mi sporo modeli ...to jest duzy plus bo mają pojedyncze egzemplarze bo suknie sprowadzane sa z zagranicy w pojedynczych sztukach , wiec zawsze masz pewnosc ze nikt sie nie pojawi w takiej samej ,a poza tym , wiem ze ceny Panie nie maja sztywnych ,zawsze mozna cene negocjowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Evito! Reklama w tym wątku jest tak nachalna, że aż oczy bolą. Naprawdę uważacie, że ludzie są tak głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak właśnie uważają... Zajrzałam na stronę, bo niebawem szykują mi się dwa wesela w rodzinie i jak dla mnie to jeden wielki odpust w evicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie kłóćcie się tam naprawde sa zajefajne sukienki w tej evicie,i w katowicach i w krakowie,a tak właściwie to o gustach sie nie dyskutuje,mi sie podobają takie błyszczące cacka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja właśnie poszukuje sukienki na wesele jako świadkowa i chciałabym mieć długą sukienkę ale nie jest tak prosto teraz o długa sukienkę bo wszędzie gdzie byłam to są ale krótkie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za swoją sukienką zjechałam pół polski a wystarczyło jechać do evity w Katowicach lub Tychy i tam jest mnóstwo ,kolorowe,krótkie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida34
Ja jestem bardzo zadowolona z sukni jaką kupiłam w Evicie. W sierpniu byłam świadkową do mojego brata i bardzo chciałam wyglądac wyjątkowo. Kupiłam suknię w kolorze fuksji, długa z delikatnymi ozdobami. Bardzo dobrze się w niej czułam i wszystkim bardzo się podobała. Polecam gorąco ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny a ta EVITA to przecież salon sukien ślubnych z tego co wiem bo znajoma tam kupiła suknie ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas szybko leci i muszę rozglądać się za suknią długą na grudzień . Chciałabym wyglądać wyjątkowo, elegancko i z klasą . Czy w tej evicie dostanę coś takiego ? Muszę przyznać, że trochę mi do tego salonu daleko,ale można zrobić wiele żeby świetnie wyglądać. greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida34
Salon Evita to suknie ślubne i wieczorowe. Mają chyba też garnitury, ale nie wiem jakie, można chyba na ich stronce sprawdzić. Osobiście mogę polecić wieczorowe, sama kupiłam i jestem mego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem po takiej uroczystosci ale z checia pochwale sie tym co mam w szafie i moge goraco polecic salon evita http://evita.com.pl/p,10,111,,,,,,,2862,113553-suknia-balowa.html#.UlkXlFN_Rv8 ja w roli swiadkowej czulam sie w niej wyjatkowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuza82
Ja będę świadkową na ślubie mojej jedynej siostry 31 grudnia, która ma suknię ślubną typu princesa, bardzo piękną i bogatą, więc też chcę wyglądac wyjątkowo. Odwiedziłam stronę salonu Evita i jestem pod wielkim wrażeniem, idę dzisiaj zobaczyć czy suknie na zdjęciach są takie same jak w realu. Zobaczę czy jest coś ciekawego i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana sukienki sa cudne'długie,krótkie,bardzo bogato zdobione ale też wysmakowane i gustowne,nie wiem co lubisz ale wczoraj miałam okazje być na konferencji ślubnej w tychach,był pokaz ślubny i wieczorowy tej firmy evita i powiem ci jest w czym porzebierac...jedz!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka,mozesz sobie troszke pojezdzic,ale jak jestes ze sląska zacznij od katowic i tychów-totalny zawrót głowy,jak jestem w potrzebie evita zawsze mnie poratuje i az wstyd sie przyznac zawsze na ostatni moment tam kupuje ale panie krawcowe juz mnie tam znaja i daja rade,pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×