Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suknia dla świadkowej

suknia dla świadkowej

Polecane posty

Gość gość
Tak, ja też mogę potwierdzić że w tym salonie sukni wieczorowych jest bardzo dużo, a każda inna więc mogę być pewna że ta moja będzie jedna jedyna. Niektóre są z dużymi dekoltami jak dla mnie,ale wszelkie korekty robią w salonie. Dowiedziałam się też, że salonów evita jest pięć , a w każdym zupełnie inne suknie. Dostałam ulotkę z adresami, ale wszystko też jest na ich stronie. Ja jednak muszę pojeździć trochę nim się zdecyduje . greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sukienkę już mam kupiłam udało się ale teraz mam problem bo potrzebuje do niej odlotowych srebrnych szpilek najlepiej takich nie zabudowanych z paseczkami widzieliście gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuza82
Byłam wczoraj w Evicie w Tychach i podobają mi się dwie, ale jadę jeszcze do Katowic, zobaczyć jakie suknie tam mają. Suknie naprawdę są piękne, każda inna, jeśli ktoś szuka wyjątkowej kreacji to trzeba odwiedzić te salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salony Evity sama tam kupiłam parę sukienek i na pewno jeszcze parę kupię.Polecam odwiedzić wszystkie salony bo w każdym jest inny asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuza82
To jest moja suknia: http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2870,113748-suknia-balowa.html. Jak tylko ją zobaczyłam od wiedziałam, że to jest to. Jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,suknia fajna ale jak dla mnie to za ciemny kolor jak dla świadkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena23
Piękna suknia i bardzo elegancka, dla mnie kolor jest ok, ale ubrałabym srebrne buty i biżuterię też w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona54
Jak tylko idę na jakąś imprezę, sylwester lub ślub, pierwsze kroki zawsze kieruję do salonu Evita. To jest mój ostatni zakup: http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2787,2351321-suknia-koktajlowa.html. Moja córka ma studniówkę w styczniu i na pewno tam kupi swoją sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haidi44
Mam w styczniu studniówkę i bardzo się cieszę, że w Krakowie jest taki salon, w którym są inne suknie niż w tych wszystkich sieciówkach. Jeśli ktoś chce wyglądac inaczej niż wszyscy warto odwiedzić ten salon. Suknie są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama będę świadkową w przyszłym roku u mojej ukochanej siostry ,chce by moja sukienka była długa i w niekrzykliwym kolorze raczej pastele suknie ślubną już ma duża coś w stylu księżniczki więc może moja sukienka nie musi być bardzo skromna :D:D:D piszecie o tej Evicie weszłam na ich stronkę jest kilka , które mi się spodobały :) , może się tam wybiorę zobaczę co i jak jest jeszcze trochę czasu więc bardzo się nie śpieszę . Mam pytanko czy tam są Panie , które fajnie doradzą ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,ja kupiłam tam suknię na weselę mojej siostry byłam świadkową a siostra kupiła tam suknię ślubną gorąco polecam Evitę sama jak będę brała ślub to będę tam dokonywała zakupu sukni ponieważ obsługa w tym salonie jest kompetentna i wie jak doradzić widać że osoby tam pracujące obsługują z zamiłowaniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwudniowe wesele i obie suknie: ślubną i na drugi dzień, kupiłam właśnie w Evicie. Wszystkim polecam tan salon, mają przepiękne suknie. Maja kuzynka ma w styczniu studniówkę i tam też pojedzie po sukienkę na ten bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja poszukuję sukienki dla siebie na drugi dzień i słyszałam że w Evicie kupię bez najmniejszego problemu słyszałam też że w krakowie mają 3 salony ale nie wiem czy w tych trzech jest to samo bo ja mam najbliżej na długą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak muszę kupic sukienkę na jakąś imprezę to zawsze jadę i odwiedzam każdy z tych salonów po kolei, bo w każdym są inne wzory. polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga76
Odwiedziłam stronkę tego salonu z ciekawości i muszę przyznać szczerze, że na zdjęciach suknie są zjawiskowe. Muszę odwiedzić te salony, żeby się przekonać czy w rzeczywistości też są takie piękne, a idę na wielki bal na Sylwestra więc suknię też potrzebuję. Jak znajdę coś wartego uwagi dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa888
Znalazłam dwie suknie :http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2859,113537-suknia-wieczorowa.html i http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2778,2351301-suknia-koktajlowa.html. Idę na wesele i jestem świadkiem, która suknia bardziej odpowiednia do tej funkcji według was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja43
Obie suknie są piękne, ale mi się bardziej podoba 1, według mnie jest bardziej elegancka i jak dla świadkowej bardziej odpowiednia. Sama z ciekawości odwiedziłam ich stronkę i jak będę się wybierac na jakąś imprezę to już wiem, że na pewno odwiedzę ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , byłam świadkową w sierpniu tego roku , panna młoda zażyczyła sobie długą sukienkę , przeszłam katorgę , aby znaleźć coś odpowiedniego naprawdę jest problem :( z długimi eleganckimi sukienkami , nie uwierzycie Salon Evity w Krakowie poleciła mi znajoma z Warszawy ona zawsze ubiera się w tych salonach , tak tak wiem pomyślicie , że w tak duży mieście jak stolica jest na pęczki takich sukienek , a tu widocznie nie , bo ona zawsze uderza na Kraków do salonu przy Al Pokoju . Ja miała taką sukienkę : http://evita.com.pl/p,10,102,,,,,,,2604,5871j-suknia-balowa.html#.Um5fhRAlHa4 Odlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa9676
Z długimi eleganckimi sukniami w Krakowie jest bardzo duży problem. Ja strasznie długo szukałam sukni odpowiedniej dla świadkowej. Na szczęście koleżanka poleciła mi salon Evita i tam ją kupiłam. Suknia piękna i mega elegancka, zrobiłam furorę na weselu. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izaa: masz rację tak jak wyżej napisałam byłam świadkową w tym roku . Widzę , że nie tylko ja i moja koleżanka znalazłyśmy to co chciałyśmy w Evicie . Tym bardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ natrafiłam na ten temat ponieważ poszukuję sukienki na studniówkę , a widzę ,że znacie chyba dobry sklep powiedzcie mi czy ta Evita jest w Krakowie i czy mają krótkie sukienki bo ja bym taką chciała wszystkie dziewczyny z mojej klasy idą w krótkich i pewnie kupią w sieciówkach a ja chyba bym umarła jakby okazało się ,że jakaś koleżanka ma taką jak ja :( czy w Evicie są niepowtarzalne sukienki .Opowiedzcie proszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa9676
W salonie Evita maja nie tylko długie ale też i krótkie suknie. Ja szukałam właśnie długiej, ale krótkie też tam były. Sprawdź na ich stronie www.evita.com.pl na pewno coś znajdziesz. Daj znac czy cos ci się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana88
Ja idę w styczniu na studniówkę i dobrze trafiłam na tą rozmowę bo szukałam już sukienki, ale nie z sieciówki, szukam czegoś innego. Na stornie salonu znalazłam kilka sukienek :http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2795,8024-suknia-koktajlowa.html#.UnDKFhCoQos lub http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2803,8409-suknia-wieczorowa.html#.UnDKQBCoQos. Na zdjęciach wyglądją po prostu świetnie. Na pewno odwiedzę wszystkie salony Evita w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokoj jakbyscie wiedziealy co za suknie sa w tej Evicie to nikt by tam nie chcial kupowac stare szmaty brudne smierdzonce 80 procent tych szmat ma po ponad 6 lat one wisza z roku na rok nikt tego nie kupuje sklepy sie wymieniaja modelai i niby jest nowa kolekcja niech sie kazda w was przyjrzy one sa nie modne wiocha jak diabli... jak na odpuscie a ceny kosmiczne za takie stare nie modne pasci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede tez swiadkowa w czerwcu i bede miec sukienke czerwona bardzo pieknie ona wyglada od pasa jest bialy material i na nim przesliczna czerwona koronka ktora lekko wychodzi moze 0, 3 cm za material ale na prawde bosko ona wyglada jest ona na grubych ramiaczkach dekold pol okragly a cekinkami a do tej sukni bede mieć popielary szal z organzy i na zlonczeniu tego szala bede mec czerwona roze przyczeoiona zeby mi nie spadał do tego bede mieć czarne lub czerwone szpilki mam dllugie wlosy wiec uczesana bede grzywka i boki do góry podniesione i jakos ladnie ułożone i jak sie da to bede miec czerwono-białe róże we włosach z prawej strony i cekinki w rozach chęć mieć w polowie wesela sie przebiore w moja uknie ktora mialam na swoich poprawinach weselnych a ta sukienka tez jest bardzo pielna jest na gorsecie zapinanym na zamek dwuczesciowa koloru cappuccinowego dluga do ziemi na halce na 2 kolach gorset jest biust z koronki na brzuchu na cappuccinowa kokarde z dużą cekonką a spodnica jest z ogranzy pieknie ulozona i slicznie tworzy ksztalt ta organza i ma przyczepiona cappiuccinowa różę bosko to wyglada mowie wam zreszta inaczej te suknie wygladaja jak sie opisuje a inaczej jak je widac na żywo bede rowniez pieknie wygladac jak panna mloda obie bedziemy przykowac uwage wszystkich ludzi hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam sie nad suknią z białą gorą i trenem. Czy taka suknia nie bezie jednak zbyt ozdobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenirka30
Mi sie średnio podoba. Jest zbyt koronkowa, ma długi tren. Będziesz wyglądała w niej jak druga panna młoda pokazuje język Nie lepiej jest kupić sobie jakaś fajna krótszą modna kieckę? Która Ci się przyda również na inne okazje? Kochana polecam zajrzeć sobie do Simple: https://simple-cp.com/ Ostatnio kupowałam tam sukienię na wesele. Również świadkowalam i jest tam bardzo dużo ciekawych modeli. Może coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super suknie dla świadkowej możesz kupić nawet w salonie sukni ślubnych :) przede wszystkim sukienki są orginalne, niepowtarzalne tak jak w reszcie sklepów a i z Młodą możecie mieć świetną zabawę wybierając razem :) Polecam Ci zajrzeć na www.gdziewesele.pl tam masz takie salony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×