Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suknia dla świadkowej

suknia dla świadkowej

Polecane posty

Gość jesika543
Ja biorę ślub za miesiąc, a moją świadkową będzie moja jedyna siostra, więc musi wyglądac zjawiskowo. Pojechałyśmy do Evity w Katowicach i sukien pięknych na prawdę było dużo. Sporo czasu spędziłyśmy w tym salonie, ale wybrałyśmy jedną- najpiękniejszą. Jesteśmy bardzo zadowolone z wyboru sukienki i z obsługi. Polecam gorąco ten salon :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
U mnie świadkowa sama sobie wybierała sukienkę, wybrała sobie w stylu pin up girl :) Była dopasowana u góry i rozkloszowana przed kolanko, w butelkowej zieleni :) Wyglądała na prawdę cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcfescfessfced
te suknie z linka powyżej - prawidłowo! długie, piękne, skromne! oglądałam suknie z Evity - ceny jakieś jebnięte polecam kupić na ebayu za maxymalnie 300 zł, piękne, eleganckie, oglądałam dzisiaj sama kupilam sobie niedawno suknie w TK maxx czasem mają perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
moja teściowa miała taką na weselu 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasowany najazd klonów
reklamujących salon na Śląsku... żenua po całości, taką "reklamą" salon na pewno nie zwabi klientów... raczej rozśmieszy & zniesmaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
Nie wiem jak salony w Katowicach, ale w Krakowie nie polecam. Byłam tam z mamą, co prawda nic nam do gustu nie przypadło ( może akurat trafiłyśmy na kiczowatą kolekcję) ale panie w salonie bardzo nie miłe. Jak widziały , że raczej nic nie kupimy to zrobiły się opryskliwe. Nie moja wina, że zajeżdżało tam tandetą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
w dodatku analfabetki 'na prawde' hahahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrać???
moja siostra świadkowała i raz miała złotą prostą suknię do kolan, takie blade złoto, i czerwone dodatki, a innym razem malinową sukienkę lekko rozkloszowaną też do kolan.obydwie na ramiączkach, z bolerkiem gładkim z krótkim rękawem na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrać???
http://www.mcelhinneysbridalrooms.com/uploads/35a9e6fd-74f3-413b-862d-a0efa22a77f7/pri_bridesmaids.jpg a to nie suknia świadkowej tylko suknie druhen z amerykańskich ślubów, także zależy w jakim stylu kto bierze ślub, ale na polski ślub bym się w życiu tak nie ubrała. właśnie jak szłam na wesele w Londynie to mialam problem bo kupiłam sobie w polsce typowe sukienki do tańczenia na polskie wesele, a tu sie okazało że wesele w Lon w jakiejś wielkiej wypasionej sali a panna młoda miała suknię taką że sama w niej nie mogła bez pomocy usiąść :D i wszyscy w sukniach balowych, wieczorowych, na pokaz - i wtedy na szybko kupowałam sukienkę jak z powyższego linku. ale na "polskie" wesele jak dla mnie zdecydowanie za strojna, moja kuzynka jak świadkowała siostrze ubrała się w taką balową suknię na wesele w remizie O_o koszmarnie odstawała i wyglądała po prostu głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrać???
ewentualnie ta z czarnym pasem, bez ramiączek się nadaje (ze zdjęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonek88
Jjjjj ale z Ciebie idiotka !! piszę się OSOBNO na prawdę to RAZ, a DWA nie ma to nic wspólnego z sukienkami Evita , pewnie pracujesz w tamtym salonie analfabetko i Ci głupio, że jesteś odbierana jako opryskliwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna81
Nie wiem dlaczego tak bluzgasz po Evicie widocznie jestes z konkurencji. Ja kupilam w tych salonach juz trzy sukienki i jestem bardzo zadowolona z obslugi i produktow.Nie rozumiem dlaczego uwazasz,ze suknie sa kiczowate ja w nich wygladam elegancko KWESTIA GUSTU!!!!!!!!!! Moze to dla Ciebie za wysoka polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
wysoka polka ,jak może byc komuś wysoka polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonka88
Nie wiem co wy macie za obsesję z tą konkurencją ? Gdybym była zwykłym pracownikiem to by mi się nawet nie chciało tutaj pisać, pensja jest taka sama, a gdybym była właścicielką jakiegoś innego salonu to bym go tu właśnie reklamowała. Napisałam tylko, że akurat wtedy kiedy ja szukałam dla mojej mamy sukienki to była tam kiczowata kolekcja i Panie nie miłe. Nie można już wyrazić negatywnej opinii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonka88
Co do wysokiej półki to przecież w tych salonach nie ma wygórowanych cen, szczególnie, że moja mama jak już wspominałam kupiła sobie kostium za 800 zł i sukienkę na przebranie. Wyluzujcie już z tymi swoimi teoriami o konkurentkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarani22
Naprawdę nie potrzebne sa te przepychanki kto ,co i za ile....Najwazniejsze jest to,że wogóle są takie salony jak Evita gdzie juz w progu obsluga sklepu wita serdecznie i ofiaruje swoją fachową pomoc.Ja jestem zadowolona i moi znajomi ,ktorym poleciłam ta firmę równiez.Polecam wszystkim,a szczególnie tym najbardziej wymagającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiszonka88
Ja się z nikim nie przepycham, ale skoro mnie potraktowano tam nie fajnie to mam siedzieć chicho tylko dlatego, że ktoś może zarzucić mi stronniczość ( bycie konkurentką) ? Widocznie dużo osób ma wiejski gust, co zresztą można zauważyć na niektórych zdjęciach ślubnych. U mnie mniej znaczy więcej i nie lubię wyglądać jak choinka, ale kto co lubi. Znikam z tematu, bo widać tylko ja nie lubię kiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdegvdegvdegvdegv
kostium za 800 zł? Tyle kasy no masakra! Na ebayu za 400 zł kupisz cud, miód i orzeszki, milion razy piękniejsze niez w tej waszej Evicie Sravicie, a o połowę tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Jakbys czytała wszystkie posty to byś widziała, że Małpiszonka88 nie kupiła tego w Evicie... a na Ebayu przymierzyć nie można tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam świadkową u swojego przyjaciela z dzieciństwa jeszcze. Założyłam gorset i długą spódnicę w kolorze bordo, wyglądało to jak sukienka. Materiał gładki, bez żadnych naszyć, wyszyć, kryształków. Skromna, prosta kreacja. Biżuteria ładna, szykowna, ale też prosta. Ponadczasowa elegancja się zawsze sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enjoyyy
Witam. Mój brat się żeni w sierpniu i jestem świadkową mojej przyszłej bratowej. Mam wielki dylemat co do sukni. Zastanawiam się czy ta, do której podam link na końcu będzie odpowiednia. Do niej jakieś delikatne dodatki, a to rozcięcie troszkę krótsze niż na zdjęciu. Włosy spięte w delikatny kok i jakiś skromny bukiet. Co o tym sądzicie? http://www.pudelek.pl/artykul/44268/elegancka_ola_szwed_na_imprezie_foto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie odpowiednia. biała odpada chyba ze inny kolor to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia1234
jezu dziewczyny wy zamiast wyluzowac to skaczecie sobie do gardel a przeciez to kwestia gustu wylacznie:) z ciekawosci bylam na stronie evity i musze przyznac wybor bardzo duzy i nawet dodatkow tez.ja juz suknie mam ale po buty i bizuterie pojade wlasnie do evity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris04
Wysyp ślubów to taki czas kiedy wszyscy ekscytują się przygotowaniami do tych imprez,a w szczególności doborem extra kreacji! Mojej przyjaciółce przypadła funkcja świadkowej no i mamy problem,bo w sieciówkach zero wyboru......:( na szczęście jest jeszcze salon Evita i tam na pewno coś znajdziemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniej świadkowa wygląda w długiej sukni, dostojnie i zdania nie zmienię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem tego samego zdania.Świadkowa powinna mieć długą suknię .Nie zawsze jest okazja aby właśnie taka założyć. Jeśli ktoś ma taką okazję niech zaszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutennnccja
o tak długie suknie są piękne jeśli tylko mam okazje to właśnie takie zakładam... a świadkowa jak najbardziej powinna mieć piękna zwiewną suknie:) w Evicie faktycznie bardzo ładne modele lekkie tkaniny, wyraziste kolory cud , miód i orzeszki.... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi775
Suknie dlugie sa piekne to prawda,ale jesli jest sie swiadkowa trzeba tez pomyslec o tym ze jesli dluga to stonowana zeby nie przycmic pani mlodej,ja trafilam do evity na slasku i tam maja full wybor sa baaardzo bogate ale i mniej wypasione tez i taka wlasnie wybralysmy :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutella
Witajcie !,Moze ktos poradzi . Mam problem ponieważ moje wesele odbywa się trochę zgodnie z polską tradycją ,ale również z amerykańską bo narzeczony pochodzi ze Stanów tak wiec będzie mi towarzyszyc cała świta weselna;)) 6 druhen i ich towarzysze.Chce aby byly One ubrane w identycznie wygladajace długie suknie..Zjezdzilam juz pół Krakowa ,wszystko fajnie ale albo rozmiary identyczne moga sprowadzic albo rozne suknie .Czy ktoś z was zna dobrą krawcową albo może sklep , ktorego jeszcze nie odkryłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×