Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ij

to i ja pokaze suknie

Polecane posty

Jakaa proponujecie bizuterie oraz jaki bukiet pasujee do tej sukni ? wlosy mam dlugie do pasa mocno krecone wiec beda upietee troszeczke i na boku bedzie kwiat ktorego tez jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest strojna ,więc pasuje delikatna biżuteria .Z welonu bym zrezygnowła ,a włosy upięła wysoko ,żeby pokazać szyję i dekolt .We włosy wepnij kwiat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad welonem ale znow bez welonuu tak dziwnie łysoo :) jestem na etapie poszukiwan kwiata:p i bizuteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem -tu welon nie pasuje :) Ale to Twój ślub :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje ze nie pasujee welon ale wiesz mysle ze moge pozniej zalowac ze nie mialam welonuu od razu walneeeeeeeeeeeeeee taki wielkii trenowat welon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz :) Ja ślub brałam dawno temu ;) i też miałam welon ,ale sukienka zupełnie inna :) Udanego wesela i szcęśliwegi życia po nim -bo to jest najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaalliinnkkaa
ja wolę z małym kołem (jednym) taką fajną halkę mi pani dała, że było super, ale można też spokojnie bez bo one mają w sobie już takie halki (się wypytałam o wszystko) :) Mierzyłam tez: http://www.lamariee.pl/?pl_kolekcja-mon-cheri-fall-2010,72 ze zdjęcia 27 i 30, wszystkie były super ale miałam dobrą doradę i wybrałam tą naj dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczko - ładna ale
bym się bała że ktoś mi ciągle będzie deptał to co zwisa z tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_w
moja wersja ma obcięty tren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczko - ładna ale
No jak bez trenu to ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lubi lato
dosc tandetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaalliinnkkaa
ja uważam, że nie ma brzydkich sukien tylko każdy ma inny gust i suknie muszą być różne, moja idealnie do mnie pasuje, właśnie taką delikatną chciałam :) ale ogólnie wcale nie jest taka lekka!!! Tylko solidnie zrobiona (firma zobowiązuje hihi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaalliinnkkaa
ciekawe jaką suknie ma lub będzie miała "ania lubi lato" hihi oby nie TANDETĘ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaalliinnkkaa
prinzesska27 http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page= 19&style=A3185 taka księżniczka będziesz :) daj znać jak po przymiarce, wygodna ta suknia wydaje się strasznie ciężka. Ja też myślałam żeby diadem ale jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×