Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miśka93

16-letnie mamusie i przyszłe mamusie

Polecane posty

Gość Patikkk
też bede miec dzidziusia za 4 miesiace i mam 16, prawie 17 lat a ty autorko nie przejmuj sie zazdrosnikami bo my odchowamy nasze dzidzie i bedziemy szalec a one beda w pieluhach siedizec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
do 20 lat planuje miec jeszcze jedna dzidzie i na tym koniec, chce szybko odchowac a potem szalec i korzystac z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahammasala
beznadziejna prowokacja:O Musisz wymyslec cos lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
taaa zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
no i dziwa ze mnie :( odchowam, odchowam a potem znowu będę skręty palic i dupska dawac bez ograniczeń :P zazdrościcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthnymn
dokładnie właśnie gównarzeria wyszła z przedszkola i gimnazjum i piszą sobie posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
eeeej..myślałam, ze każdy wychwyci to, ze ja tak dla jaj pisze a wy na poważnie.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
nio prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
choć z drugiej strony czytając niektóre topiki wcale sie nie dziwię, ze mozna to wziąć na poważnie.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
podszywie: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
Miśka93 tak szybko sie zaczerniła jak zaciążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgugu
Patikkk też się niedługo zaczerni pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
i tak szybko dała nogę z topika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
nie mam potrzeby bo przyznałam, że to prowokacja z mojej strony...no chyba, ze komuś spodobał sie mój projekt to niech sie zaczernia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
chyba jednak moja ciąża była nierozsądna :( ;( chyba głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DERKIA
i co? myślisz ze to tak super? odchowasz i będziez szalec musze cie zmartwić dzieckiem niestety muisisz sie zajmować przez cały czas wiesz przynajmniej do 16 roku zeby ci z brzuchem nie przyszło tak jak ty to zrobiłaś rodzicą a w głowie tylko SZALEŃSTWA I SZALEŃSTWA??? to widać ze myślicie jeszcze katygoriami podstawówki no niestety ale taka jest prawda ŻYCIE TO NIE ZABAWA A JUZ NAPEWNO NIE BAJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcie co chcecie laski
ale jedno musze skomentowac. Jak ktoras pisze, ze "zazdroscimy" 16-sto letniej malolacie dziecka, to padam ze smiechu :D:D Rzeczywiscie jest czego zazdroscic :D:D:D:D A z reszta co mnie to, moje zycie jest fajnie ulozone i z glowa, a jak wy zyjecie to mi wisi i powiewa, tylko zal mi tego jeszcze nienarodzonego dzieciaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DERKIA
Hehe ale wy dziewczynki macie nasrane w tych głowkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DERKIA
MIŚKA 93 myśli co by tu powiedzieć..... lepiej ie tym nie chwalić i siedziec cicho bo to nie powod do radości tylko do płaczu a ta jeszcze topiki zakłada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patikkk
no fakt, przeglądnęłam kilka topików staraczkowo-fasolkowych i zaczęło mi odwalać. lepsze to niż gaz rozweselający.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 15 lat i zamierzam
zostać mamą. Czy jak się zajdzie w cionze to od razu zaliczają szkołę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikamnn
a ja mam 15 lat i zamierzam - jak się zajdzie w "cionze" nie mylić z ciążą to nic prócz nauki nie pozostaje. Cóż za los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko to najwspanialsza rzecz na swiecie masz racje , ze jestes szczesliwa. Niektore nawet po trzydziestce nie doceniaja tego daru. Grtatuluje dojzalosci i powodzenia. Tak na margionesie moja kuzynka urodzila jak miala 16 oczywiscie, ze rodzice pomogli ( bo sa madrzy jak twoi) teraz robi magisterke z filologii angielskiej dziecko odchowane moze robic dziewczyna kariere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tu czegos...moze ktos mnie oswieci dziewczyna zaszla w wieku 16 lat w nieplanowana ciaze i teraz ma cicho siedziec i plakac do konca zycia z tego powodu ??? :-/ oswieccie mnie ktory mamy teraz wiek? :-D jej ciaza nie byla planowana, tak samo jak wielu innych dziewczyn/kobiet na tym forum w wieku 16 lat bedac w ciazy to nalezy juz tylko zamknac sie w 4 scianach i nie udzielac na zadnym forum oraz czekac na kare boska, bo juz na nic dobrego w zyciu nie mozna liczyc ale w wieku 20 lat i wyzej to juz mozna wszystko lacznie z radoscia z przyjscia na swiat nowego dziecka gratuluje ze mimo mlodego wieku potrafisz cieszyc sie z przyszlych narodzin dziecka :) zycze lekkiego porodu i zdrowego bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala40
ja mam 18 lat i co za 2 tygodnie urodze a za 4 miesiące biore ślub cała moja rodzina cieszy bardzo z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-mama
a ja mialam 16,5 roku jak urodzilam syna i jaki w tym problem? Mam super syna, skonczylam szkole, studia, mam prace, szczesliwa rodzine.. ciaza w wieku 16 lat to nie jakis wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też gratuluję i życzę szczęścia :) Mądra postawa, Twoja i rodziny. Nie masz płakać, tylko być szczęśliwą mamą szczęśliwego dziecka :) A reszcie nic do tego! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
ja urodzilam majac 15 lat , nie mialam nic ale chcialam miec. obecnie moj syn ma 9 lat , jest swietny, skonczylam studia i zalozylam firme , nie moglo byc lepiej:) pozdrawiam Trzeba tylko miec cel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja piernicze
Miałam w gimnazjum taką znajomą (bo koleżankę to nie) która w wieku 14 lat miała za silnie rozwinięty instynt macierzyński. Rodzice targali ją po psychologach raz nawet chyba u psychiatry była i stwierdzili że to minie. Zeby wszystko było zgodnie z prawem zaczęła się sexić na swoich 15 urodzinach. W ciążę zaszła 2 miesiące później. Powiedziała ,że nie wie z kim bo uprawiała jak najczęściej sex z jak największą ilością kolegóe żeby szanse były większe (sic!). Jak przyszła we wrześniu do 3. klasy to wypinała z dumą swój brzuch (był 5 albo 6 miesiąc) gadała tylko o ciąży przynosiła zdjęcia z USG wszystkich zaczepiała by zobaczyli jak dzidzia kopie. Jak przyszło co do czego to prawie by w szkole urodziła. Wody jej odeszły na godzinie wychowawczej to wzięto ją do pielęgniarki i wezwano karetkę. Była już prawie druga połowa grudnia mieszkałam wtedy na południu więc śniegu już trochę napadało. Karetka przyjechała po 40 minutach. Razem z tamtą dziewczyną pojechała jedna z nauczycielek i przewodnicząca naszej klasy. Powiedziała nam potem ,że urodziła ona dziecko po 30 min od przyjazdu do szpitala tak ,że nawet nie zdążyła swojej bluzki zdjąć. Teraz ma 18 lat i słyszałam od dawnych znajomych ,że znowu jest w ciąży i urodzi na dniach. Także są szajbuski co w takim wieku zachodzą w ciążę z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×