Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moron13

21 tydzien ciazy to malo, czy duzo??

Polecane posty

Gość moron13

;) bo chociaz to połowa, to wydaje mi sie, za za mna kawal drogi juz, a przde mną końcówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne pytanie
Dal Ciebie moze to końcówka ale dziecko w tym wieku ma niewielkie szanse do przeżyciajeśli by się urodziło , wiec dla niego to b. mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moron13
no patrzac na to w ten sposób - to masz całkowitą rację... a teraz taka - najtrudniejsza końcówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się właśnie zaczyna 21 tc i bardzo szybko ta połówka mi zleciała. Dopiero teraz zaczynam się tą ciążą tak naprawdę cieszyć; wreszcie czuję się dobrze, brzuszek się ładnie zaokrąglił...chociaż przyznaję, że po zrobieniu USG 4D i zobaczenia dziecka \"jak na dłoni\" nie mogę się doczekać kiedy go wezmę na ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hymmm.. teraz juz w końcówce ciązy z perspektywy czasu... to jak dla mnei srednio. W maire szybko zleciał mi okres do 20 tc.. 20-27 tc- najdłuzej sie wlókł...a od 27 w góre leci juz szybciej;) Ale powiem Wam dziewczynki,ze 9 mies dłuzy mi sie bardziej juz niez wszystkie razem wziete heh;)...a czujesz juz ruchy maluszka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze delikatne ruchy poczułam w 17tygodniu. Teraz są znacznie mozniejsze (tak że widzę unoszącą się skórę na brzuchu) i częstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ale ci zazdroszczę że już 21 tydz ja dopiero poczatek mam 4tyg i 5 dni ;) jestem też po poronieniu i w kolejnym cyklu zaszłam w ciąże,bo nie przypuszczałam że cykl zmieni swoją długość na cykle które miałam kilka lat temu :) :)ale bardzo sie cieszę ale też martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×