Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Chciałbym wrócić do żony

Chciałbym wrócić do żony

Polecane posty

Moja sprawa jest bardzo trudna. Odszedłem od żony 3 lata temu. Zostawiłem ją razem z dzieckiem, z którym nie mam kontaktu. Miałem naprawdę fajną żonę, świetnie się dogadywaliśmy i była dla mnie wsparciem. 3 lata temu wdałem się chyba z głupoty w romans z młodszą o 10 lat mężatką . Moja żona jak się dowiedziała od razu wniosła pozew o rozwód. Ja byłem wtedy zauroczony nową panią i było mi to nawet na rękę. Latały mi motyle w brzuchu i chyba mi rozum odebrało. Postanowiłem rozpocząć nowe życie z tą panią, która zostawiła dla mnie swojego męża. W życiu niestety okazała się dużo gorszą partnerką niż moja żona. Teraz codziennie myślę o mojej byłej żonie. Ona jak na ironię po naszym rozstaniu bardzo rozkwitła. Wiem, że nie ma nikogo ale ona nie chce ze mną utrzymywać kontaktów. Tęsknie też strasznie za moim dzieckiem, które po rozwodzie nie odezwało się do mnie ani raz. Czy ktoś też tak ma? i czy komuś udało się wrócić do swojej żony. Szkoda, że czasami trzeba coś stracić, żeby się przekonać, że to co się straciło było najlepsze co nas mogło spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłeś głupi
to masz za swoje.... gdybym była na jej miejscu to nie pozwoliłabym ci się zbliżyć na mniej niż kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odeszlam od meza dla innego. wzielismy slub i czar prysnal jak banka mydlana. nie ludz sie, ona nie wroci do ciebie. zacznij zyc na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj postawic sie w sytuacji Twojej zony lub dziecka i odpowiedz sobie na pytanie: chcialbys kogos takiego ponownie przyjac do rodziny? Watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za glupote
trzeba placic. Ja mam nadzieje ze mnie nigdy taka mloda nie zastąpi. Szczerze ci powiem że dobrze ci. Mam nadzieje że do ciebie nie wróci. Nie zasługujesz na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wina i musisz teraz cierpic Możesz wrócic tylko czy ona bedzie tego chciała byc z tobą czy przebaczy te trzy lata Znami było podobnie ,po 37 latach mąż zostawił mnie dla innej ,wzieliżmy rozwód ja podobnie jak twoja była kwitnę mimo mojego wieku a on chodzi i beczy nigdy nie zgodzę sie już z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie tyle: jesli ja kochasz to zrob wszystko aby do niej wrocic, ale watpie aby wybaczyla. bo jako jedna z niewielu kobiet sie szanuje i odeszla od razu jak sie dowiedziala. nie wiem czy jest sens burzyc jej spokoj tylko dlatego, ze zycie zrobilo cie w ch***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłeś głupi
przegrałeś życie.. teraz cierp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj i jeszcze raz próbuj. Tylko nic na siłę. Oczywiście ważne jest , czy ona jest sama teraz , czy może z kimś się związała. Nic nie piszesz , ile byliście razem / to ważne / Powiem tylko , że w podobnej sytuacji dałam sobie i jemu szansę , i nie żałuję. A szczególnie dziecko teraz / w pełnej rodzinie / czuje się lepiej. Nie piszesz w jakim wieku jest Twój potomek / to też ważne / Spróbuj sprowokować naprawdę szczerą rozmowę , chyba, że się boisz. Bo może , ale nie musi być nieprzyjemna, ale może dać Ci odpowiedż , czego ona chce . Odzywaj się Pozdrowienia Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle że on mnie nigdy nie kochał bo mnie zdrdzał widziałam sama w mojm domu tylko zawsze mu przebaczałam miałam gospodarkę i dzieci i żyłam znim z przymusu aż wszystko pękło Tak teraz bardzo podobam mu się i mówi głośno że mnie kocha On też się zestażał i już tak nie funkcjonuje jak młodym był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobożne życzenia
Też nie chcę znac byłego męża (nota bene taki sam gnojek jak ty) więc się twojej byłej żonie nie dziwię. Myślę, że ona należy do tych charakternych kobiet- twoją zdradę wykorzystała na swoją korzyśc i musiałaby upaśc na głowę, aby wrócic do dawnego piekła i takiego palanta jak ty. Tak powinny postępowac wszystkie zdradzane kobiety! Pozdrawiam twoją eks serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pierwszego odeszlam bo byl alkoholikiem a drugi obsesyjnym psychopata na punkcie mojego bylego meza. z jednego szamba w drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUSHEK1989
to macie chujowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu mezowi
udalo sie wrocic do mnie:) noe i jestesmy 2 raz po slubie :) za miesiac mija 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee fe fe wieś
nie dziwie sie jej :o zostawiles ja z malym dzieckiem i poleciales na dupe a teraz jak pies skruszony chcesz wrocic? mądra ta twoja była! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUSHEK1989
tez bym cie nie przyjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko nie było małe miało 13 lat i mieliśmy wspaniały kontakt, teraz ma 16 i nie mogę nic już z nim przeżywać. Strasznie mnie to boli, nie ma dnia, żebym nie myślał o nich, co robią gdzie są na wakacjach... To jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee fe fe wieś
choszmarem było to co jej wyrzadziłeś. teraz wiesz jak wygląda koszmar i do końca zycia bedziesz go przeżywał patrzac jaka ona z dzieckiem sa szczesliwi . jak se poscielisz tak sie wyspisz , bedziesz miau nauczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byles jej potrzebny, to zachcialo Ci sie mlodych dup, a teraz jak od Ciebie do niczego nie potrzebuje chcesz wrocic do niej, bo nie masz co ze soba zrobic...:O Co to za mezczyzna, ktory zamiast dbac o zalozona przez siebie rodzine, romansuje z mlodszymi:O Czemu wtedy jak poznales ta kobiete nie martwiles sie o dziecko i nie teskniles za nim? Co teraz skrucha? Tylko na jak dlugo? Az znajdziesz kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosablue
A co robisz w kierunku nawiązania kontaktu z dzieckiem? Jako ojciec masz prawo widywać dziecko. Może tą drogą uda Ci się odnaleźć drogę do byłej żony? Tylko wiesz... obawiam się, że ona jest już zupełnie inną kobietą niż trzy lata temu. A Ty pewnie chciałbyś wrócić do tej z przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee fe fe wieś
bo dostał w dupe , został sam i wraca z podkulonym ogonem jak kundel . gardze takimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robiii
nie dziwne ze chce byc sama po takim czyms tez bym chciala byc sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za glupote
ona do niego wroci a po chwili mu sie nastepna 15 lat mlodsza napatoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu nasuwa sie pytanie: po jaka cholere szukales nowej, jak miales u swego boku taka cudowna kobiete? Chyba myslales chu... zamiast glowa!:O Przepraszam, ze tak wulgarnie, ale to samo mi przychodzi na mysl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×