Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potwornie zmęczona

kiedy wszystko już za tobą

Polecane posty

Gość pobożne życzenia
Co Ty gadasz, dziewczyno???? Nie jesteś młoda bo po 40-ce???? JA TEŻ!!!!!! I co z tego? Odkąd rozwiodłam się i pogodziłam w pewnej mierze ze śmiercią dziecka, znów mam 20kilka lat! Przyczyną mojego dobrego samopoczucia nie jest nowy facet (szkoda!) tylko zmiana mojego nastawienia do ludzi i całego otoczenia. Dużo w życiu straciłam i gdy ten fakt do mnie wreszcie dotarł- cieszę się każdym dniem. Może dziwnie to brzmi w ustach starej baby ale powoli wraca we mnie radośc tej fajnej nastolatki, którą kiedyś byłam. I znów chce byc! Bo życie jest zbyt krótkie by je marnowac na smutki. Podnieś się i żyj, niekoniecznie dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobożne życzenia, całkowicie się z Tobą zgadazam. Trzeba czasem zwolnić by dostrzec inne wartości. Tak jak u mnie, musiałam swoje życie przewatrościować , by móc dalej żyć i uśmiechać się. Żyć, tak jak powiedziałaś, niekoniecznie dla innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zabrnełam w taki ślepy zaułek życia. jak zawrócić, jak powstać z kolan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pogadać z doświadczonym i dojrzałym facetem? Chcesz powiedzieć co Ci na duszy leży i chcesz się wygadać? Podaj maila a jutro się odezwę i pogadamy ci Cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×