Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba dziwna*

lubie sprzątac-jestem nienormalna???

Polecane posty

Gość chyba dziwna*

sama nie umiem sobie tego wytłumaczyc, poprostu lubie, mogłabym codziennie odkurzac, kurze ścierac bo nawet mam na to czas a wszyscy wokół mi powtarzają że przesadzam (rodzice, siostra, chłopak) jak widzie cos na podłodze to musze to podnieśc-chyba sama z tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna*
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci numer do
mojej mamy ... zostaniecie chyba przyjaciolkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dziwna*
może to i jest śmieszne ale jestem ciekawa czy jeszcze ktoś taki tutaj jest ale chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedantkaxxx
nie jesteś sama ja też tak mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest nas coraz więcej.Ja też lubię sprzątać. A najbardziej lubię robić generalne porządki!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja tak sprzątam w domu,ze nigdy nie musze robic generalnych porządkow-uwielbiam miec czysto i uprzedzam pytania-jestem po studiach,mam masę zainteresowań,jezdzę po swiecie ,duzo czytam ,nie pracuję zawodowo -bo nie muszę a sprzątanie to moja odskocznia taka karma.Acha mam rodzinę i normalną trojkę dzieci.I u nas w domu gosciom nie wolno sciągać butow bo choc piękny nasz dom --to nie jest muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię prasowac i to chyba jedyne co lubie :d Ale bardzo mnie to luzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założę się, że 95% z Was to zodiakalne PANNY. :) Znałam bardzo dobrze 3 w swoim życiu (w tym ex chłopak) i wszytkie miały pierdolca na punkcie porządku. Jedna nawet w ramach relaxy myła kryształy (a miała tego 2 wiekie regały) - średnio 3-4 razy w tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwilę
ja też mam kota na punkcie sprzątania,a brudasuw nie umiem ukryć ze nie nawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedantkaxxx
do jakobs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedantkaxxx
do jakobs skoro tyle podróżujesz i masz tyle zainteresowań to kiedy masz czas na wiecznie posprzątane mieszkanie,a z drugiej strony skoro ty jesteś taką czyściochą to jak goście mogą chodzić w buciorach po mieszkaniu i dotykać butami np. do kanapy gdy na niej siedzą widać że złotówki nie zarobiłaś na ten dom bo niedbasz o żeczy które mogą łatwo sie zniszczyć,poprzez chodzenie w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Ja po prostu dbam o porządek na bieżąco i dzięki temu omijają mnie wielkie akcje ze sprzątaniem falami.Dla mnie okreslenie dużo podróżuję to 4x w roku po 2tyg. Co do sciągania butow -to chodzi mi o buty gości -nie pozwalam i już .A przepraszam co mi goscie zniszczą w butach? podlogę czy dywan? Dla nas wazniejsi są goscie niz podlogi .Po coś ktos wymyslil wycieraczki .Ale kazdy ma swoje priorytety i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi8
ja tez mam bzika na punkcie czystosci,codziennie myje podlogi i scieram kurze.Okna raz w tygodniu,i firanki raz w miesiacu piore.W zyciu bym niepozwolila wejsc w butach do mieszkania,a to ze goscie ich niesciagaja to swiadczy tylko o ich wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×