Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszęęę

pies! potrzebuję rady! PIES!!PROSZĘ!

Polecane posty

Gość Proszęęę

Chciałbym się poradzić. Co sądzicie o rasie jack russell terrier. NAdaje się do bloku? JEst spokojny i mało chałaśliwy? Dużo trzeba mu czasu na spacery poświęcać?Możę jakaś inna rasa jest podobna do teo opusi. nir chce Yorka shit shu itp. Z góry Dzięki i nie krzyczcie że się powtarzam bo wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodkatini
nie ma psa ktory nadawalby sie do bloku :-O nie mecz zwierza, to jest horror dla psa mieszkac w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę ludzi nieobliczalny
Chyba ratlerek może się sprawdzić. Ale kot byłby najlepszy. Koty są boskie, wiem co mówię bo mam to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy terier to pies mysliwski
musi miec duzo ruchu. To zywy pies, w bloku z nudow moze ci sporo nabroic. Do bloku tylko kanapowy, jak juz - pekinczyk, ratlerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęęę
Bardzo chciałbym Kota ale jestem strasznie uczulony i to nie wypali wystarczy że przejdę koło niego to mi z nosa cieknie przez cały dzień.;/// A wiek ktoś coś o tej rasie co podałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś nie zakładała ciągle nowych tematów tylko skupiła sie na jednym miałabys więcej szans na racjonalne odpowiedzi, bo ludzie traktowali by cię poważnie. To taka mała podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęęę
założyłem jeden wcześniej i to wszytko. Więc gdzie się nieby powtarzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodkatini
na kota jestes uczulony, a na psa nie? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęęę
Poszedłam na testy a tam tam wyszło. nigdy nie maiałem zadnych objaw przy psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tego psa
ja bym wzięła. Wielu ludzi w blogach ma duże psy i nic im się złego nie dzieje. Ja bym sobie życia bez psów nie wyobrażała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę ludzi nieobliczalny
Zastanów się czy masz gdzie psa wyprowadzać. Dzisiaj widziałam chyba boksera jak srał na skarpie w mieście. Widok jest obrzydliwy jak taki duży pies się łamie. Współczuję każdemu, kto wyprowadza duże bydlę. Chce ci się zbierać te gówna? Bo zanim ten pies się zestarzeje, nie ujdzie ci na sucho udawanie, że nie ma problemu :o Jużnie wspomnę o chorobie. Na ręce go nie weźmiesz. Ja mam 15-letniego foksteriera. Nie widzi, nie słyszy, karmię mięsem i kiełbasą. Sika sobie po nogach, często oleje korytarz, bo zamki słabe, smród. Pamiętaj, że pies to także ten stary pies, trudno się nim zachwycać. Zwłaszcza terier nie należy do milusińskich, słabo się przywiązuje, jest niezależny, uparty.Praemyśl to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęęę
Dzięki wszytkim za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę ludzi nieobliczalny---ty idioto 😡 starym psem trudno się zachwycać...............:O Palancie jeden współczuje twojemu psu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój tez był stary, a im starszy tym cudowniejszy i mądrzejszy. A jak juz musielismy sie nim opiekowac i karmić to i tak marzyłam o tymo aby żył jak najdłużej 😭 ty kretynie, że takich ziemia nosi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę ludzi nieobliczalny
A w który miejscu ja piszę, krzywda się mojemu psu dzieje ty wulgarna prymitywna oszołomko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""Zwłaszcza terier nie należy do milusińskich, słabo się przywiązuje, jest niezależny, uparty.Praemyśl to wszystko.""" Miałam teriera - jak dla mie 1000% psi przyjaciel Ale wiadomo, żadne zywe stworzenie nie przywuąze sie do "pana" którego nienawidzi...chociaz psy wykazuja te ceche ze kochają nawet jak są bite i głodzone, czasem... dlatego mają wieksze serce niz niektórzy ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę ludzi nieobliczalny
egzaltowana panno czytaj ze zrozumieniem. Nienawiść zalewa ci oczy piszesz bzdury, ja jestem weterynarzem i piszę o własnych odczuciach- nie twoich- nie kompromituj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary pies - trudno się nim zachwycac... słabo się przywiązuje... :D:D:D:D:D:D weterynarz?? dobrze ze znam takich którzy kochają stare psy i się nimi zachwycaja ;) a ze słabi się przywiązuje to juz napisałam dlaczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę ludzi nieobliczalny
Będziesz starsz to zrozumiesz, że suche fakty nalezy oddzielać od emocji. Nie wiem po co poświęcam ci czas. Śmieszna jesteś. Mój pies ma się dobrze, obrażasz mnie posądzając o jakieś tam...Nie chce mi się cytować. Głupiutka jeszcze jesteś i tyle. Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
Nie wszystkie koty uczulają-są sfinksy i devon rexy,poczytaj na necie.Co do psa w bloku-oczywiście,że może mieszkać i mieć się dobrze.Nie mówię oczywiście o kaukazie czy bernardynie,ale nie sądzę żeby mopsikowi robiło to różnicę.Dużo zależy od właścicela,ile czasu mu poświęca,jak często chodzą na spacery,itd.No i np.mieszkanie w nowoczesnym budownictwie może mieć 100 metrów,a stary domek na wsi 65,więc nie ma reguł.A terier rzeczywiście jest psem myśliwskim,z tym że jak napisałam wcześniej wiele zależy od właściciela.Z tego co wiem,przy odpowiednim dbaniu o psa w bloku spokojnie można hodować mopsa,buldożka,chihuahua,cavalier.Albo niedużego kundelka ze schroniska,który czeka z utęsknieniam na przyszłego właściciela i odwdzięczy się miłością,bez względu na to czy zamieszka w bloku,czy w willi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlk
Jack russel jest malutki, ale jednak lubi duzo biegać. Jak chcesz psa do bloku,m to polecam mopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×