Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a_taka_ona22

zostałam sama, w ciąży. Caly swiat mi sie zawalil.

Polecane posty

Gość a_taka_ona22

Kochalismy sie,tak mi sie przynajmniej wydawalo. Byly wspolne plany itd, az tu nagle kiedy dowiedzialam sie 3 tyg temu ze jestem w ciazy partner oznajmia mi, ze ie chce tego dziecka, ze po to sie zabezpieczalismy zeby nie bylo takiej wpadki,ale zdarzylo sie. Powiedzial, ze albo usuwam albo on odchodzi. Nidy nie zabilabym. Nie moge sie pozbierac. Zostalam sama, on pow ze bedzie placil na dziecko ale z wychowaniem nie chce miec nic wspolnego. Jego rodzina nie akceptuje mnie,wiec powiedzial ze wybiera rodzine. Co ja zrobie,nie mam zadnych mozliwosci na wychowanie tego malenstwa :( Studia w trakcie. Boze co sie narobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to kolejne
dzieło Marwaska? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag-gdalena
A slyszalas kiedys o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena... ale na antykoncepcje juz jakby za pozno wiec oszczedz sobie takich uwag... Współczuje ci autorko,ze zostałas sama w takiej sytuacji- choc pamietaj,że to nie koniec swiata:) najwazniejsze zebys ty i malenstwo byla zdrowa. A co do dupka "tatusia",coz zwyczajny nieodpowiedzialny gnojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciówka333
Slyszalam o antykoncepcji i to o dobrej antykoncepcji. Zaszlam w ciaze stosujac tabletki anty ( Yasminelle) stalo sie tak, poniewaz stosujel kuracje hormonalna ze wzgledy na problemy endykronoligiczne i lekarz wspominal o zaistanialy ryzyku jesli nie bede stosowac dodatkowego zabezpieczenia, wiec latwo magdaleno jest pisac kiedy nie zna sie sytuacji. Nie stosowalam ,bo sam fakt zajscia w ciaze mnie nie przerazal, mialam przy sobie kochajacego mezczyzne, zareczyny w planach, czego moglam sie obawiac? Teraz mam siebie i malucha pod sercem,studia 400 km od domu i brak perspektyw. Rodzina niestety nie bedzie w stanie mi pomoc, wiec nie wiem jak skoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_taka_ona22
nick wyzej nie nalezy do mnie,wspollokatorka siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryguy
jak to jak skończysz? jak każda w takiej sytuacji, po pierwszym szoku i rozczarowaniu do b.supermena (też pewnie nie wiedział, że od "tego" biorą się dzieci) ogarniesz się, urodzisz dziecko, skończysz studia, będziesz wspaniałą mamą... Nie Ty pierwsza i nie ostatnia, w tej chwili w takiej sytuacji jest na pewno co najmniej setka takich jaki Ty w Polsce. Głowa do góry, dasz radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade
nie piszcie dziewczynie o antykoncepcji, juz po fakcie. Ona potrzebuje wsparcia. Nie usuwaj, zacisnij zeby, msisz dac rade. Nie Ty pierwsza znalazłas sie w takiej sytuacji. Inni sobie poradzili, to dlaczego Ty miałabys nie dac rady:) Poza tym, po latach zobaczysz, ze to dobra decyzja była. Jesli chodzi o faceta, zapomnij, to jakis pzydupas, skoro tak sie zachował. Jeszce poznasz kogos odpowiedzialnego. Kogos kto pokocha Ciebie i dzidziusia, Badz silna, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] klhkj Ja bym takiemu facetowi dziecka nie urodziła, na dodatek swoim kosztem. Póki jest to tylko zarodek, są jeszcze sensowne możliwości. Tez kiedys bylas takim zarodkiem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryguy
> klhakj dam ci "sensowną" radę, wsadź sobie w du pę takie sugestie i nie rób z niej kretynki jaką sama jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana niczym się
nie martw! głowa do góry bo dasz sobie radę. Na pewno masz w okół siebie ludzi którzy Ci pomogą!Tego dupka olej bo zobaczysz ile siły da Ci to wspaniałe maleństwo które się w Tobie rozwija. Zobaczysz że jego każdy ruch który poczujesz, a potem każde spojrzenie i uśmiech da Ci tyle szczęścia i siły że będziesz najszczęśliwsza na świecie że masz to dzieciątko i będziesz wiedziała że nie musisz sobie radzić dla Niego właśnie dla tego maleństwa! Na pewno już go kochasz i nie wyobrażasz sobie że mogłoby być inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruja i poróbstwo
Usuń głupia.Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak strasznie sobie skomplikujesz życie.Znam piekną, madrą i wykształconą dziewczynę, którą facet zostawił, bo zaszła w ciążę.Dzisiaj nadal jest piekna i wykształcona,ale...panna z dzieckiem, która nie może znaleźć dla siebie męża a dla synka ojca .Nie myślcie,że faceci tak chętnie chca wychowywac nie swoje dziecko.Panna z dzieckiem to juz towar drugiej klasy.Niestety.Stasznie to smutne ,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruja i poróbstwo Usuń głupia.Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak strasznie sobie skomplikujesz życie.Znam piekną, madrą i wykształconą dziewczynę, którą facet zostawił, bo zaszła w ciążę.Dzisiaj nadal jest piekna i wykształcona,ale...panna z dzieckiem, która nie może znaleźć dla siebie męża a dla synka ojca .Nie myślcie,że faceci tak chętnie chca wychowywac nie swoje dziecko.Panna z dzieckiem to juz towar drugiej klasy.Niestety.Stasznie to smutne ,ale prawdziwe. "posiadanie faceta" nie dla wszystkich jest priorytetem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszcza reklama ramówki
rób co chcesz... możesz nie usuwać, możesz usunąć, możesz po urodzeniu oddać do adopcji, wychować, albo i nie. Zrób jak chcesz, to co uważasz za stosowne. tylko nie wracaj do tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usuwaj!!! jak można zabić własne dziecko?? szkoda że was matka nie usunęła prostaki, którzy tak radzicie.. Sytuacja nie jest prosta ale nie 1 z nas w takiej była i jakoś z tego wyszła. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Znam wiele kobiet z dziećmi które potem związały się z innym mężczyzną, a on traktuje je jak swoje. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiooolkkkk
Ja tam się facetowi nie dziwię.Od poczatku postawił sprawę jasno.Zabezpeiczają się i nei chce dziecka.A to wina autorki,ze nie dobrala antykoncepci prawidłowo do swojego organizmu i zaszła w ciąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhjhjh
"Jego rodzina nie akceptuje mnie,wiec powiedzial ze wybiera rodzine" to wcześniej o tym nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ;) znajdziesz faceta ;) juz samo to, ze w takiej sytuacji nie chcesz zostac morderczynia wspaniale o Tobie swiadczy. Wiem, ze Ci bedzie ciezko materialnie, ale nosisz w sobie istote, ktora bedziesz kochac ponad wszystko. Facet sie znajdzie napewno zaufaj mi :) facet Cie pokocha w takiej sytuacji-bedziesz wiedziala, ze to wielka milosc :) jak chcesz pogadac pisz na mail ja zawsze wyslucham jak chcesz sie zwierzyc, wiem jakie to jest czasem potrzebne sie wygadac, a tu na kafe duzo dzieci neo trzymaj sie cieplusio i masz buzi na pocieszenie :* wszystkiego dobrego na dzien kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Bad Guy
Dojrzały i mądry facet nie będzie patrzył na to, czy to panna, czy panna z dzieckiem. Będzie potrafił pokochać obie te osoby i obie otoczy swoją opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruja i poróbstwo
Mr.Bad Guy Dojrzały i mądry facet nie będzie patrzył na to, czy to panna, czy panna z dzieckiem. Będzie potrafił pokochać obie te osoby i obie otoczy swoją opieką. Powiedz mi, gdzie sa Ci dojrzali i mądrzy, skoro tyle dziewcząt jest porzucanych w ciąży?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tez jestem w ciazy - facet zostawil mnie. teraz sie dowiedzialam ze jestem w ciazy a eks kaze mi ... poronic . no i bede pewnie wychowywala sama maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Bad Guy
Żyją pośród nas. Ale jeżeli liczysz na wspaniałego i przystojnego faceta, to wśród takich osób nie znajdziesz tego mądrego i dojrzałego. Wspaniali, dobrze zbudowani i super przystojni mają na pęczki naiwnych kobiet i w większości nie przeżyją nigdy bólu, cierpienia i nie doznają prawdziwych uroków życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mr ma racje czesto inteligentni i kochajacy, wrazliwi, a nie przystojni sa super poniewaz zycie nie raz ich kopnelo po tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś niezłego kretyna. Powinien być świadom, że żadna antykoncepcja nie zabezpiecza w 100%. Wykazał się nieodpowiedzialnością. Na pewno powinnaś postąpić tak, jak czujesz. Ja wiem, że gdybym znalazła się w podobnej sytuacji mogłabym liczyć na rodziców. Może i Twoi Ci jakoś pomogą? Porozmawiaj z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjknxbasx
Co ma wrazliwosc i dobroc do wychowywania obcych sobie dzieci? NIe dziwie sie facetom ktorzy nie chca sie zwiazywac z kobieta i majacymi dzieci.Po co sobie brac garb na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjknxbasx
lidiena ogladałam w sobote na TVN czy TVP2 rozmowe ginekologa i mowił o 100% tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Bad Guy
Właśnie o to chodzi. To życie kształtuje charakter człowieka i ktoś, kto nie doświadczył nigdy cierpienia, zawodu miłosnego itp. nie będzie w stanie wielu spraw zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sie pokocha kobiete to sie jej nie uwaza za garb tylko za czesc serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjknxbasx
pitus166 guzik prawda.W pewnym momencie facet wypomni kobiecie,ze to nie jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×