Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ząbek czosnku

Wyrzuciłam go z domu w dzień kobiet

Polecane posty

Narzeczony spędzał u mnie weekend a wyszło tak że gdyby nie to że spał ze mną można było odnieść wrażenie że przyszedł do mojego brata :( Jest dzień kobiet, co prawda rano poleciał do kwieciarni po bukiet dla mnie mojej mamy i siostry ale resztę dnia spędził przy kompie z moim bratem :O Wkurzyłam się i powiedziałam mu że jak zna drogę do kompa to zna też do drzwi i że jest tu zbędny bo tv mogę sobie sama pooglądać:O Wyszedł i się nie odzywa ja do niego też nie... Jak myślicie przesadziłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no przesadziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkhhk
Nie, nie przesadziłaś. Oczekiwałaś,że będzie jak pies. Więc radzęsobie psa kupić niż męczyć facetów takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Bad Guy
A pierścionek zaręczynowy też oddałaś? Bo jak nie, to jeszcze wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekiwałam ze będzie jak pies ale się zdenerwowałam jego zachowaniem :O Przez te dwa dni spał, siedział na kompie ewentualnie oglądał tv :O Gdy podeszłam do niego i się przytuliłam normalnie mnie obszedł o poszedł do kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszcza reklama ramówki
dobrze zrobiłaś. ale ciesz się że dostałaś kwiaty, bo ja nic nie dostałam....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Bad Guy
Jedno co go widocznie interesuje, to komputer Twojego brata. Sam takiego nie ma dlatego jest z "Tobą". Odpuść go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie Pan nie odzywał się do dnia dzisiejszego godziny ok 13tej o której to w blasku swojej chwały i wielkiej wspaniałomyślności napisał iż mi wybacza to że powiedziałam mu że jest zbędny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat ma lepsze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×