Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

Czy wiesz, że... - ciekawostki seksualne!

Polecane posty

seks podczas okresu wbrew obiegowej opinii NIE jest 100% bezpieczny? :classic_cool: Topik dla ciekawostek związanych z żcyiem erotycznym człowieka, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luesita Zanim pomyślisz że odbiło mi do reszty, pozwolę sobie wytłumaczyć, iż na kafe jest tyle gimnazjalistów/ek, że postanowiłam założyć ten topic w trosce o nich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy John
jedzenie klocków wpływa na porostów włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurekaaaa
Ale to jeszcze nie wszytsko!!!!!!!! nie tylko można zajść bez stosunku, ale i bez faceta!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky1706
no to chyba oczywiste!!! krew to nie środek plemnikobójczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koeljna porada na gimbusow: mimo, ze wytrysku nie bylo w srodku ciaza jest mozliwa. zatem przerywany odpada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejw sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowe to to
a ta ciekawostka jest specjalnie dla naszych kafeteryjnych gimnazjalistów. uwaga, skupić się: w ciążę można zajść nawet jak bardzo jej nie chcesz. tak! życzenia się nie spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinky, dla Ciebie i dla mnie może oczywiste, ale ostatnio taką "wiedzą" załamała mnie moja rówieśniczka (24 lata), więc nic mnie już nie zdziwi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dołączam
Przy pierwszym razie MOŻNA zajść w ciążę! (moja znajoma - też ponad 20-letnia- uważała, że nie i ma już kilkunastoletniego syna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię iść pod prąd, i nie popieram... :o Tak na wszelki wypadek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazienka - chyba jest za taką uznawany, ale co z tego skoro ma najniższy wskaźnik Pearl'a? CHyba, że ktoś lubi ruletkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky1706
Ja mam mniej niż 24 ale w życiu nie przyszło mi do głowy, że podczas okresu nie ma ryzyka ciąży!! Tak samo jak podczas seksu przerywanego. W życiu bym się na to nie zdecydowała. Dzieci kosztują więcej niż prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky1706
To nie wolno robić zakupów w kiosku tylko w aptece. Lub stosować dodatkowo globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żenujący top o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, to że Ty nie uprawiasz seksu i nie potrzebujesz takiej wiedzy, nie znaczy, że wszyscy sa tak skrzywieni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na coś dla raczej nie-gimnazjalistów :P Czy wiecie, że w Islamie stosunek analny uważany jest z grzech? (z wikipedi): Wyznawcy islamu opierają się na słowach proroka Mahometa: "Przeklęty jest ten, który zbliża się do swej żony przez odbytnicę" (przekazał Imam Ahmad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky1706
Słyszałam, że właśnie tak jak już wspomniano podczas okresu kobieta jest bardziej narażona na jakieś zakażenia itp. ale że może też odczuwać podczas stosunku większą przyjemność. przez to że ścianki pochwy są wtedy wrażliwsze niż zwykle. To mit czy prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiyeti
Nie ma 100% metody antykoncepcji. Zawsze jest choćby promil szansy na ciążę. No chyba że jest się bezpłodnym, albo partner - ale to też musi być potwierdzone medycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzia
murzyni mają dużego biali średniego a azjaci 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiyeti
Mając na uwadze bardzo popularny swego czasu topikZosi - macica jest wewnątrz ciała i nie ma szans jej dotknąć bez sprzętu ginekologicznego i takiegoż lekarza. To co widać i czuć to POCHWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiyeti
Podczas ciąży (szczególnie na początku) jest możliwe krwawienie, ale nie jest to krwawienie menstruacyjne - jest ono zupełnie inne zarówno z wyglądu jak i z fizjologii. W takim przypadku trzeba skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojakobieta
Irygacja po stosunku NIE JEST METODĄ ANTYKONCEPCYJNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinky1706
Dokładnie tak. Koleżanka nie miała pojęcia o ciąży. nie miała żadnych objawów. okres, brak mdłości i zachcianek. Robiła badania potrzebne do pracy i usłyszała że zostanie mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też pamiętać, że seks z osobą PONIŻEJ 15 roku życia jest karalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×