Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukrecija

Jaki ekspres polecacie Senseo czy Dolce Gusto a może Tassimo?

Polecane posty

Gość Senseo latte
Ktoś ma? To jest to właśnie to ze spieniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad
DOLCE GUSTO warto? Kto ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie więcej....
o Dolce gusto-jestem nim zainteresowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokitur
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Senseo, to wg mnie jedyną osobą jest gość z firmy Caffetea. Kontakt jest na stronie www.caffetea.pl . Ja osobiście decydując się na ekspres Senseo rozmawiałem telefonicznie z tym gościem i twierdze , że jest ekspertem w tej dzidzinie. Kupiłem ekspres w pixmanii, bo taniej, ale kawa tylko i wyłącznie z Caffetea. Na pewno nie polecam kaw pakowanych po 100 saszetek w paczce, produkują ją jakieś wynalazkowe firmy, tej kawy nie da się pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
A kawy typu Gala czu Douwe Egbers dobre są do senseo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
Ma ktoś porównanie ? Wart kupić Dolce Gusto? Macie? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
unoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
Proszę o informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
ponawiam prośbę czy ktoś ma porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo a Dolce Gusto
nadal nikt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop gooore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🌼 dostałam os teściowej pod choinkę dolce gusto :) jestem typowym kawoszem :P Zgadzam się że najlpesza kawa to z profesjonalnych ekspresów które niestety kosztują 2500-4000zł Ale mi dolce w zupełności wystarcza :) kawusie są pyszne .......... Ostatnio nawet weszły mrożone kawki i też świetnie smakują ............. Bardzo łatwe w obsłudze ............... Niestety kapsułki nie są tanie ................. 1 op. to około 19,99zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja parę miesięcy temu kupiłam sobie na electro.pl Saeco Talea Ring, jest prosty w obsłudze, a kawa jest wyśmienita, jak narazie nie mogę narzekać, bardzo jestem zadowolona z tego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja mam Senseo od przeszło
dwóch lat i jest naprawdę świetny. Zwykły najprostszy model z tych co to były pierwsze na rynku. W Polsce możesz chyba mieć problem z dostępem do wkładów do Senseo, bo w sklepach nie mamy marki Douwe Egberts - a te są najlepsze. Tzn. teoretycznie mamy, polska Prima jest robiona przez DE, ale co nam po tym. Dolce Gusto, może fajniej wygląda, bo bardziej przypomina tradycyjny ekspres ciśnieniowy, ale – no właśnie - wkłady do niego kosztują niestety sporo. W porównaniu do wkładów/nabojów DG, koffiepads do Senseo są tanie jak przysłowiowy 'barszcz'. Mieszkam w NL. Najlepszy jak dotąd wypróbowany Douwe Egberts do Senseo to Mokka! ‘Uber delicious’! ;) Innym bonusem Senseo jest możliwość dokupienia koffiepad houders, przy użyciu których można robić latte, choco cafe, gorącą czekoladę Chocomel, itp. itd. Najnowsze Senseo mają regulowaną wysokość dzióbka i większy, pojemniejszy zbiornik na wodę, wyświetlacz pokazujący zapełnienie zbiornika i podobne, w zasadzie zbędne gadżety, bez których można się tak czy siak obejść. Krótko: polecam Senseo jeśli tylko masz jakiś dostęp do koffiepad-ów Douwe Egberts! :) Jeśli nie, możesz mieć problem, bo nie każda z kaw jak wiesz jest smaczna. (Ze dwa lata temu w PL widziałam w Carrefourze koffiepad-y sygnowane ich własnym logo, ale nie mam pojęcia jakiej mogą być jakości i rzecz jasna nikt ich nawet nie brał, bo pewnie Polacy nie mieli wówczas pojęcia co to jest i do czego służy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja mam Senseo
W NL mamy jeszcze coś takiego jak PUC. Są do nich specjalne koffiepad-y + creamer-y. Wyglądają tak: http://www.smool.nl/images/projects_puc.jpg Ale ludzie mimo wszysyko najczęściej sięgają po Senseo, bo są raz – tanie, dwa – dobre, trzy – łatwo jest kupić do nich pad-y, i cztery – pad-y DE nie są drogie i powszechnie dostępne w NL (są w dosłownie każdym spożywczaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Dziękuję za wszystkie nowe opinie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ekspres z Zeptera
na kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja możesz mi
podpowiedzieć jak wstawiasz rysunki (typu kwiatki jak wyżej) i minki inne niż: :) , ;) , :-O i :-D , bo w zasadzie nie bardzo wiem jak to zrobić? Nie wiem jaki zrobić zapis, żeby wyskoczyła mi przestraszona albo zdziwiona minka, czy coś w ten deseń: : - O ? Jeśli możesz mi podpowiedzieć, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam, osoba od Senseo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecija
Próbowałam wkleić linka ale niestety nie mogę... Na pierwszej stronie masz działy Kafeterii, na samym dole jest Redakcja Kafeterii wchodzisz i tam masz temat "Jak się robi buźki " ... powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki sereczne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku miesięcy mam Dolce Gusto i jestem z niego zadowolona. Wcześniej miałam ekspres przelewowy. Dopóki nie kupiłam w prezencie na parapetówkę mojej siostrze ekspresu ciśnieniowego. Po kilku wypitych u niej kawach ta z mojego ekspresu zupełnie mi przestała smakować, tym bardziej że ekspresem przelewowym capuccino nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anada
Potrzebuję zdobyć kapsułki do Boscha Tassimo ale coś staje się to niemożliwe nawet na allegro. Gdzie szukać? Na Marsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, sama uwielbiam ten sklep internetowy. Mam juz pare rzeczy stamtąd. Dodatkowo nie musze tracic czasu na chodzenie po sklepach w ktorych i tak nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×