Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukrecija

Jaki ekspres polecacie Senseo czy Dolce Gusto a może Tassimo?

Polecane posty

Prosze pomozcie,moj senseo latte zakupiony pare dni temu poprostu smierdzi plastikiem.Od lat paru w pracy uzywalam senseo ten zwykly i zawsze kawa byla dobra i nigdy nie czulam tego smrodu, a ten nowy ,poprostu nie da sie pic tej kawy.Przeplukiwalam go juz chyba ze sto razy i dalej smierdzi, najbardziej ten pojemnik na wode.Czy ktos mial taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika1310
u mnie niestety to samo, senseo latte śmierdzi plastikiem, nawet sama woda przepuszczona bez kapsułek smierdzi chemicznie. Ja zgłosiłam usterkę sprzedawcy i czekam na odpowiedz, będę chyba reklamować, szkoda, tyle kasy w błoto. A Może udało się komus rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydymus
Mam pytanie dotyczące Senseo czy w Poznaniu można gdzieś normalnie kupić pady, bo do tej pory kupuje albo w necie, albo organizuje wyprawy do Berlina... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte link nie działa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka99
saszetki do Senseo sa w King Crossie w P-niu. Stoisko na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo przez internet (po co łazić) na caffetea.pl. Do senseo mają tam Astrę, Lavazzę, Nescafe, Neuteboom, Redbeans, Segafredo, Simon Levelt, Douwe Egberts. No i oczywiście herbatę. Fajny sklep, miła obsługa i szybko wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffetea.pl faktycznie szybko wysyła zamówioną kawę. Mi wysłali po 2 dniach. To duży plus, bo ja bez kawki nie mogę żyć, tym bardziej tej torebkowej, która jest o wiele smaczniejsza i zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panotea
Ja równiez polecam Senseo. Niesamowicie bogaty wybór kaw. Możemy delektować się kawami z całego świata, z różnych palarni. To jest właśnie plus Senseo, że możemy niewielkim kosztem delektować się różnymi kawami. Ja osobiście kupuję na www.caffetea.pl i uważam, że jest to jedyny sklep godny uwagi jeżeli chodzi o Senseo - przede wszystkim bogaty asortyment, ale też błyskawiczna wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantazje
Najlepszy jeśli chodzi o ekspresy na kapsułki jest Lavazza Blue - nie tylko jest smaczny, ale przy tym ma spieniacz mleka... Łączy więc dwie podstawowe zalety - nie brudzi się w czasie robienia espresso, a mleko do cappuccino i latte jest prawdziwym mlekiem, a nie jakimś okropnym proszkiem zalanym wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś pewna, że chcesz ekspres typu dolce gusto czy senseo, do których trzeba mieć specjalne kapsułki? Moim zdaniem znacznie lepsze są ekspresy, do których samemu można dobrać sobie odpowiednią i ulubiona kawę. Te kapsułki do senseo i dolce gusto są określone z góry i ciężko robić inną kawę. Znacznie lepszy jest np taki ekspres: http://www.1komp.pl/produkt-41-169-507-41159,ekspresy_ekspres_cisnieniowy_saeco_xsmall_plus_antracyt.htm Można w sklepach z kawą kupić sobie prawdziwą ziarnistą kawę o różnych smakach. I to jest prawdziwa kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskak
Hej; Os dwóch tygodni jestem posiadaczką senseo latte kawa pyszna najbardziej lubię latte czy może ktoś jest zorientowany ponieważ od wczoraj mam problem Express nie spienia mleka czy to jest wina mleka czy może coś z Expressem jest nie tak??? używam mleka 1,5% i cały czas było ok proszę o porady czy mam go reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariKorum
Nie wiem - ja mam Lavazze Blue i spieniacz nigdy mi się nie psuł. A używasz chłodnego mleka? Pamiętaj, że nie można "zagotować" mleka spieniaczem, bo wtedy na pewno nie wyjdzie Ci pianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe, to ja stawiam np. na zelmera;) Znana firma, nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na ich ekspresy. Ja jeszcze takiego cudeńka nie mam (parę razy u kogoś mi się zdarzyło napić kawy z ekspresu) Ale że przymierzam się do kupna, właśnie Zelmera za 500zł sobie wypatrzyłam http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=171&prod=43150 i myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i cała moja rodzina uzywamy Philips Senseo juz od kilku lat.W rodzinie sa rozne modele.Od tych podstawowych po senseo latte.Wszystkie sa bezawaryjne i latwe w obsludze.Do tego kawa jest szeroko dostepna i polowe tansza niz dolce gusto czy tassimo.My kupujemy w sklepie internetowym z Krakowa; www.coffee2day.pl .Ostatnio zlozylismy zamowienie we wtorek okolo 11 rano a w srode o 13 kurier juz pukał do drzwi.Szybko wysylaja i mila obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam wlasnie
Philips Senseo HD 7820/60 New Generation. gdzie - internet czy sklepy w polsce, najlatwiej dostac i najtaniej do niego kapsulki Douwe Egbers? ponoc te najjlepsze sa.. jaka kawa jeszcze dobrze smakuje z tego ekspresu senseo? ma ktos doswiadczenie?? tu w DE moge kupic,ale zastanawiam sie gdzie i po ile sa jeszcze w Pl kapsulki, bo to prezent dla rodzicow,a nie chce dawac im ekspresu do ktorego kapsulki bede musiala im kupowac sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabonitta
kapsułki do senseo?? tylko w caffetea.pl , nie zaopatrujcie sie nigdzie indziej. Zamawiam u nich od lat, to sa prawdziwi profesjonalisci, macie problemy z senseo??? dzwoncie do nich. Smiem twierdzic, ze w Polsce nie ma nikogo, kto by sie znal na senseo tyak jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja osobiście bardzo lubię pić kawę z ekspresu Dolce Gusto. Niedawno byłam u koleżanki, która ma taki ekspres i bardzo mi się on spodobał. Oprócz tego, że robi dobrą kawę to jeszcze ma ciekawy kształt. Dlatego też zamierzam sobie kupić go, tym bardziej że na magicznaplaneta.pl widziałam, że jest w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i polecam Senseo. Miałam DG i Cafissimo i wiem, że ekonomia korzystania z tych ekspresów jest żadna. Kapsułki są bardzo drogie, szczególnie w przypadku DG, gdzie proponują wiele rodzajów kaw ale dla mnie wszystkie są mało aromatyczne i zbyt smakują "wodą". Cafissimo ma tańsze kapsuły ale za to wybór jest bardzo ograniczony, brak smaków i 10 zł. za 10 kaw to chyba też nie za tanio. Senseo oferuje najwięcej smaków... wanilia, czekolada, likiery, latte, orzech, cynamon... i wiele, wiele innych. Dla miłośników kawy z mleczkiem polecam wlanie mleka na dno przeźroczystej filiżaneczki lub szklaneczki i na to puścić kawkę z ekspresu... widok przepyszny i smak również. Tak podana kawa zawsze robi wrażenie na gościach. Kawy senseo sa najtańsze za 100 padsów Tchibo płacę ok 35 zł., smakowe kawki kosztują 12-15 zł. za 18 padsów. W Holandii 18 padsów smakowej kawy kosztuje 1,50 euro, czyli jakieś 6 zł. Do Senseo można dokupić specjalne filtry, w które ładujemy mieloną kawę i w przypadku braku oryginalnych padsów zawsze można sparzyć sobie kawkę. Nie słyszałam o takich zamiennikach w przypadku DG i Cafissimo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tassimo
Kawa z Tassimo jest dobra. Urzadzenie to robi wiele różnych rodzajów kaw i herbatę. Niestety dyski są dosyć drogie. Przeglądałam internet i znalazłam tylko 1 firmę, w której można je kupic. Niestety mają bardzo ubogi wybór. Senseo robi chyba tylko kawę. Saszetki wychodzą na pewno taniej niż do Tassimo. Dolce Gusto nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga burza
Ja mam w pracy ekspres Senseo. Suoer sprawa. Najważniejszy jest duży wybór kaw i ekonomiczność. Tassimo mam w domu, ponieważ przywiozłam go sobie z Wielkiej Brytanii, gdzie są te ekspresy bardzo popularne. We wszystkie saszetki do Senseo i kapsułki do Tassimo zaopatruje się w caffetea.pl . Jeżeli ktoś potrzebuje dowiedzieć się czegoś o tych ekspresach i kawach to caffetea jest najlepszym źródłem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulac
ja w domu używam bardzo prostego ciśnieniowego expresu. kupowałam kawę mieloną, ale ostatnio mam dostęp do ziarnistej, głównie segafredo i innych, w bardzo dobrej cenie - znajomy ma kawiarnię, więc co jakiś czas odstępuje mi kilogramowy worek - a od teściowej kiedyś dostałam młynek, więc sobie świeżo mielę. do pracy ostatnio kupiłam tassimo, głównie ze względu na wygodę - dyski zamiast babrania się ze zmielonym surowcem, a do umywalki trzeba przejść cały korytarz. jeszcze nie przyszedł, ale mam nadzieję, że w warunkach biurowych się sprawdzi. a kapsułki i tak wychodzą taniej niż kawa w kawiarni w naszym budynku - ok. 20 zł za 16 kapsułek to jednak mniej niż filiżanka za 6zł. a prąd mam wliczony w cenę wynajmu lokalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensio
mam pytanie dla użytkowników senseo latte:) chciałabym zrobić sobie kawe zwykłą i do tego dodać spienione mleko, ale nie ustawić cappuccino czy latte tylko żeby mi spienił same mleko. da sie zrobić cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkaLublinh
Dziewczyny czy ten tassimo ma jakis zbiornik na mleko bo chcialabym ekspres, ktory pobiera naturalne mleko a nie proszkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulac
nie ma zbiornika na mleko. ale tassimo ma kapsułki z mlekiem w płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Agusia-
Witam, też planuję właśnie kupić ekspres i zastanawiam się właśnie między tymi trzema -senseo, dolce gusto i tassimo. Piszecie tutaj że senseo ma największy wybór kaw, ale chciałam zapytać czy wszystkie kawy które oferują 'pasują' do każdego ekspresu senseo czy jest to uzależnione od modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również przymierzam się do zakupu ekspresu i tez zastanawiam się nad tymi trzema tj. Senseo, Dolece Gusto i Tassimo wydaje mi się ze najlepszy będzie senseo latte a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×