Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam waskiej pralki

Czy ktos ma te waziutkie pralki CANDY - CY2 ???

Polecane posty

Gość szukam waskiej pralki

Mam problem, ze wzgledu na to iz potrzebuje waziutkiej pralki takiej ponizej 40 cm glebokosci! Sa takie co maja 35cm niestety posiadaja malutki wsad od 3 do 3,5 kg zazwyczaj, wiec to naprawde malutko Znalazlam pralke Candy 104 ktora jest chyba najwezsza na rynku, bo ma tylko 33 cm glebokosci, i wsad 4 kg - to tez niewiele ale coz musi mnie zadolic:o i teraz chcialam zapytac jakie macie doswiadczenie jesli chodzi o te pralki Candy 104, 104 TXT, badz tez 084 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam waskiej pralki
moze jednak ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga usługa
ja mam wąską ardo 35 cm, wsad 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam waskiej pralki
waska usluga - a jaki to jest model bo nie moge znalezc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam waskiej pralki
droga usluga** i jak CI sie sprawuje ta pralka ? czy jest cicha czy raczej glosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam TXT. Bardzo fajna pralka, która ma dużo programów. Ma wsad 4 kg, co przy dwóch osobach daje nam ok. 2 prań tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga usługa
mam tę pralkę około 5 lat, do tej pory przy częstym użytkowaniu jest bezawaryjna. jak kupowałam to sprzedawca mowił że to bodaj jedyny model który przy takich wymiarach ma wsad na 5 kg.jest cichsza niz nowszy bosch u mojej mamy, przy wirowaniu troche głośniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tę pralkę, nie pamiętam, który model, ale Cany 33 cm, 4 kg wsadu - jestem bardzo zadowolona. Bezawaryjna od półtora roku, mam w domu 4 osoby, w tym dwóch dorastających chłopaków, piorę 3 razy w tygodniu przynajmniej. Do tego jest cicha i oszczędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENUS Z MILO625
Ja mialam pralke CANDY ale jej nie polecam bo caly czas sie psula (programator) przez dlugi czas nie pobierala plynu do plukania a jak wirowala to wszyscy sasiedzi slyszeli . Po paru latach wyrzucilam ja na zlom i kupilam BOSH jestem narazie zadowolona. Nie chce mi sie wierzyc ze ten model o ktorym piszesz jest najmniejszy na rynku bo ja niedawno bylam w sklepie AGD i widzialam malutkie pralki ale z wsadem nawet 6kg moze powinnas pochodzic po innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsza901
użytkujemy pralkę CS2 115 ponad pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pralka jest cicha (oczywiście jak na 1100br/min) oraz pojemna i ładna. Żadnych wad i usterek. Wszystko działa jako powinno. Zajmuje mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×