Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle i myśle

czy kobieta podnieca sie na widok penisa?

Polecane posty

Ja też nie uważam się za bi... choć miałam doświadczenia z kobietami i czasami o nich myślę w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprysek_18
szczerze powiem że nie. bardziej kręci mnie podniecenie faceta, a najbardziej gdy mnie pieści ttd... sam widok penisa nie podnieca mnie chyba nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprysek_18
a może po prostu zawsze widzę penisa jak już sama jestem podniecona? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie właśnie myślę
Może u nas to kwestia kulturowa trochę - bo nie razi nas generalnie gdy kobiety razem chodzą do łazienki, siadają sobie na kolanach, całują się na powitanie. W przypadku mężczyzn jest to już obawa że zostanie się wziętym za homoseksualistę, i jakoś nie odczuwamy też potrzeby do tego typu okazywania sobie uczuć. Z drugiej strony co do biseksualizmu mężczyzn - podobno w krajach arabskich sporo nastoletnich, heteroseksualnych chłopaków ma za sobą młodzieńcze doświadczenia z seksem analnym z kolegami - bo wiadomo, natura się mocno odzywa w okresie dojrzewania, a na seks czy pieszczoty z rówieśniczkami nie mają nawet co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkania erotyczne kobie często wynikają tak samoistnie bez planu. Po prostu coś zaiskrzy i dalej idzie po swojemu. Bez planu. Czasem wracam do nich w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wynika to z tego powodu, że jesteśmy wobec siebie mniej powściągliwe i wstydliwe. Czasami oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ja sądzę, że jesteście bardziej apetyczne i higieniczne. Faceci to piwo, ćmiki, mecze - wtedy jest inna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno kobieca homoseksualność kobiet nie jest groźna społecznie ,bo zawsze kobieta ma zakodowane poczucie macierzyństwa i chce mieć dziecko a do tego potrzebuje faceta natomiast u facetów jest szkodliwa bo facet zboczony nie zainteresuje się nigdy kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facecie chyba jesteś przewrażliwiony i to może Cię boleć, że kobiety potrafią sie fajnie bawić bez mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha*
mnie podnieca jak stoi przez dresy,ale najbardziej jak mnie dotyka. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podnieca widok sztywnego penisa ,mam wtedy ochot go zlapac i piescic.Czesto ide do lazienki i patrze jak moj maz bierze prysznic jak myje te swoje skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewiaseksu
tak....przynajmniej ja -a co ma mnie podniecac jak nie fujarka...i baby ktore mowia,ze kobiety nie sa wzrokowcami sa ozieble i do niczego w lozku....ja tam lubie popatrzec,mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
ja też lubię patrzeć na faceta w dresie jak mu stanie.wtedy mam na niego ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaczek
nie,nie kręci mnie ten widok. bardziej pieszczoty i pocałunki,nie widoki. kręcą mnie natomiast cycki i wygolone bułeczki :) lubię je sobie wyobrażać. facet generalnie jest mało apetyczny,tzn.jego ciało i nie każda kobieta chce mieć dzieci,znawca kobiecej psychiki się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) ja kiedys nawet sie balam ze jak sie facet przede mna rozbierze to sie przestrasze i zniechece. bylam wtedy mlodziudka dziewica. teraz mam juz troche doswiadczenia i przyzwyczailam sie do tego widoku- kojarze go z przyjemnoscia. meski seksapil to sposob traktowania kobiety. danie jej poczucia bycia porzadana i atrakcyjna. fajna osobowosc i to niesprecyzowane ,,cos''.;) oczywiscie dobrze gdy osobnik jest do tego w miare przystojny.:Pale to nie najwazniejszed(przynajmniej dla mnie). wiec zdjecia fajnego faceta (w ubraniu!) polaczone z fajbym opisem zdziala wiecej niz fota nagiego fiuta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skeczajka
Sam widok penisa mnie nie podnieca ale lubię się bawić penisem mojego męża, w sensie, że trzymam go w ręce, lekko naciągam naskórek, od czasu do czasu biorę od buzi, trzymam w ręce jądra. Szkoda że rzadko mi na to pozwala Może to i dziwne upodobanie ale powiedzcie czy wy też tak robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się lubie bawic penisem!!!! jąderkami!!!! lesz sam widok tez nie podnieca...... jak śpimy to zawsze trzymam jego penisa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skeczajka
Ja mam 37 lat jesteśmy małżeństwem 14 lat. Myślałam, że z czasem mi to przejdzie, ale ciągle bardzo lubię tak robić. A mówiąc jeszcze coś o podnieceniu to czasami napotkam przez przypadek na naszego 13 - sto letniego syna który akurat jest bez majtek i wydaję mi się, że jak spojrzę na jego penisa to jest trochę podniecony, bo jego penis od razu się prostuje, ale udaje że tego nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to drugie, chyba że sama powyobrażam sobie co ten penis może nawyprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Liyon
"Skeczajka" wiesz że to chore ?. Nie jestem w stanie pojąć tych, których podniecają własne dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skeczajka
Przecież mnie nie podnieca syn. Napisałam, że on się podnieca jak przez przypadek wejdę a on jest goły. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi sterczy porządnie która chciała by sobie popatrzeć na małego grzmota między nogami mam dużego wujka w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×