Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle i myśle

czy kobieta podnieca sie na widok penisa?

Polecane posty

Gość malina....
o raju ale narobilam literowek - pisze po ciemku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmka
Do Hmmmmka:) musze przyznać, że kuszące....fantazje i marzenia czasem się spełniaja:) jestem dojrzałą brunetka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
ja tylko nie wiem, czy podobalo by mi sie pieszczenie kobiety oralnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmka
i wyjdzie, że jednak mam ciagątki bi;):D ech...chyba czas się leczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
chyba wiekszosc z nas ma takie ciagoty. zauwazylam, ze kobietami interesuja sie przewaznie kobiety, ktore maja udane zycie seksualne i zyja na dobrym poziomie..tak to nazwijmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmka
malina...:) to juz jestem spokojniejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hmmmmka
i co z tego że masz ciągotki bii takie fantazje już nasze :) ja jestem młodą szatynka hihihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina z tego co wiem to kobiety które maja udane życie seksualne z facetami i próbują seksu z kobietą stwierdzają że im brakowało tego sztywnego fiuta Raczej były rozczarowane .Więc lepiej zostaw to w swojej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmka
ile ludzi-tyle zachowań, każdy niechaj znajdzie to co lubi:) i poczuje spełnienie :) miło się z Wami gawędzi, pozdrawiam Wszystkich serdecznie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hmmmmka
pozdrawiam gorąco papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety na niskim poziomie społecznym i w pewnych środowiskach nie mogą pozwolić na fantazje bo nie są akceptowane , uważane są za kurwy zboczone lub niewyżyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmka
👄 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
dla mnie to obecnie sfera fantazji:-) kiedys mialam bardzo przelotne doswiadczenie, ale raczej jako smarkula. dopiero gdy poczulam sie kobieta i moje zycie erotyczne stalo sie pelne, zaczely pojawiac sie takie ciagotki. o dreszczyk przyprawia mnie wizja samej siebie z dlugowlosa kobieca dziewczyna...ale tak jak wspomnialam "preferuje" kobiety w stylu samej siebie...jesli moge mowic o preferencjiw swoim przypadku hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzasz się to fajnie Podobają mi się inne poglądy ,ale przypominam że nie jesteśmy zaprogramowanymi maszynami tylko ludźmi i to jest fantastycznie że mamy różne poglądy na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll
mnie podnieca stojacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
Jakis tam facet - jesli chodzi o otwartosc w rozmowach o seksie i latwosc w mowieniu o swoich potrzebach to chyba masz racje. Kobieta pewna siebie, niezalezna, zadbana, robiaca mniejsza czy wieksza kariere zawodowa zna swoja wartosc i wie czego moze oczekiwac od zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie scenę z filmu 9songs, jak bohaterka bawi się stopami penisem partnera? To mnie strasznie nakręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sie zastanawiam czemu kobiety w kazdym prawie topiku zaczynaja pisac o sobie zapominajac o temacie????? takie tylko pytanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dokończę twoja myśl Znajduje partnera który nie obserwuje jej jako wyuzdanej kurwy a kobiety która potrzebuje seksu do normalnego funkcjonowania w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
A. Babinicz... bo my juz tak mamy, jak sie kobitki rozgadaja to koniec:-) ale tak - podniecaja nas czlonki ( choc mnie zdecydowanie najbardziem mojego meza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś tam facet -> zgadzam się z Tobą. Nie wiem czemu wśród niektórych pokutuje pogląd że \"porządne kobiety\" są pozbawione potrzeb seksualnych. I jak kobieta wyjdzie z inicjatywą, to od razu jest że dziwka, ze ladacznica, że \"ciekawe kto ją takich rzeczy nauczył\" (w sensie - jakich partnerów musiała mieć wcześniej). Jakoś tak negujemy fakt że nasze kochane panie też mają wyobraźnię, fantazję i popęd płciowy tak jak i my. Ktoś kiedyś zaryzykował, ze Polacy podobnie jak Włosi, Hiszpanie i narody Południowoamerykańskie mają kompleks dziewicy i dziwki. Żona nie może być kochanką a kochanka żoną. Myślę że to w dużym stopniu utrudnia wielu z nas czerpania radości z seksu i jest przyczyną wielu nieporozumień i nieudanych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
wielkosc musi byc w sam razik lub wiekszy...mi sie maluszki nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina....
:-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wolę raczej takie ładnego kształtu z wyraźnie zaznaczonym żołędziem i jędrnym członkiem. Nie lubię długich i cienkich ;) Lubię jak napletek jest zsunięty przynajmniej do połowy - widzę przynajmniej co się tam kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×