Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

MMMMM masz racje:) wczoraj tez glownie wiezorempila:) no i to duz pies chociaz jakos teraz schudla a duze psy podobno tak szybko sie nie odwadniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem widze ze hce wstac a nie moze:( i tylko lezy wierci sie teraz jakby wlewam jej wode lyzeczka ale chbya nawet nie polyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio :-P Z psem trza do weterynarza, są upały i się może odwodnić. nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć . :-) miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol w deszczu
Brzechwa dla biznesu: Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie podziały się dolary!?" Bowiem z racji stanowiska, Musi dbać, by koncern zyskał. A tymczasem forsy rzeka, Gdzieś na boki mu wycieka. Szuka zatem oszczędności, W Dystrybucji, w Księgowości. Budżet obciął już Ha-eR-om, Normy zwiększa PreSellerom. Skraca produkcyjne linie, Zwęża ściany w magazynie. Likwiduje Dział Vendingu, Tnie etaty w Marketingu. Co się da centralizuje Albo też outsoursinguje. Już zamykać chce depoty, Już sprzedawać chce pół floty, Nagle - spojrzał do lusterka, Nie chce wierzyć, znowu zerka, I już wie, że zyski zżera Jego pensja menadżera! ###########################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis nie wiem co jej bylo:( bo nie zdazylam do weta:( no ale chociaz juz nie cierpi ciekawe czy istneieje etyka weterynaryjna ten top to nie wiadomo czy do "naszego" wielbiciela ale pewie tak:) spadam na sniadanie jakie P.S. u mnie tez niebo placzliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W a na oku?:P Luis, nie , tak sie zastanawialam tylko troch se pobiegalam ide wiec sie omyc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfdasto nie bądź wścibski , desznik ma problemy z moderią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×