Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Ładne kwiatki ;) Pomarańczowe posty wykasowano i wyszło, że rozmawiałam sama ze sobą :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mp-30 Ładne kwiatki Pomarańczowe posty wykasowano i wyszło, że rozmawiałam sama ze sobą " Nie tłumacz się :-P jakie pomaranczowe posty ... nie widze tui takich :-) więc nie sciemniaj - gadasz sama ze sobą i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfasto - Zawsze obawiałam się, że na stare lata zdziwaczeje i między innymi zacznę sama do siebie mówić. Tylko myślałam, że to nastąpi tak po 50 a tu masz, już po 30 :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki film byl kiedys z armoldem i jak mi cis wyjdzie to czasami se tak mowie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgodnie z życzeniem setuni
jestem na urlopie. mp-30 -------> najlepszy wiek między 20----40.Potem jeszcze lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam i się ulatniam
🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D:P:)🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D:P:)🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D:P:)🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D:P:)🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D🌻:classic_cool::D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A przepraszam że bez nicka
ale po co ma zaś wyglądać jak monolog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla setuni i lubiśmp-30 też
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) dzis jade do Babuszki i trohe mnie nie bedzie wiec trzymajcie sie i dbajcie o topic:classic_cool: 🖐️👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×