Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

jakis punkt wyposrodkowany trzeba znalezc moze wawa, stlyca nasza w weekend to jak??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do wawy jakies 300km chyba sobie w weekend do wawy podskocze i moze madonny poslucham:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis to gdzeis na bemowie co? Ty lubisz madonne, oo seti Ty tez lubisz?? se posluchamy a pozniej...%..:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis humor z rana:D:D ciekawe jak dlugo, zeby to nie byla cisza przed burzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Desznik - Jakieś głupoty wypisujesz :P Na kafe nie ma technicznie możliwości blokowania tematów, tak żeby jeden forumowicz ( Ty) nie mógł na niego zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie! a co to za pomowienia wczoraj prawie mnie nie bylo na kafe tym bardziej na smietniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłem na śmietniku
i nie mogłem obejrzeć tematów ,gdyz były zablokowane bodajże wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mi wiadomo - Zgadza się, nie było mnie tu. Co nie znaczy, że nie mogę sprostować Cię gdy wypisujesz kłamstwa o blokowaniu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, ten temat nie jest ZABLOKOWANY, ale wykasowany przez moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P no właśnie kto wznieca tą zadymę ... temu władza łapsko utnie za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - nikt tu jasnowidzem nie jest, nie wie że przejęzyczyłeś się. Chociaż dla mnie przejęzyczyć się można raz, a Ty uparcie kolejny raz pisałeś o zablokowaniu. Złe nazewnictwo? Chyba żartujesz. Jesteś na forum od dawna, nie wierzę, że po raz pierwszy miałeś do czynienia z wykasowanym przez moderatora topikiem, żeby twierdzić iż został on zablokowany. Zresztą czytać potrafisz, a po kliknięciu wyraźnie jest informacja, że ''temat o podanym ID nie istnieje''. Nie istnieje - oznacza, że go już nie ma, a nie że został zablokowany żebyś Ty nie mógł zobaczyć . Chyba odbiło mi ;) że dałam się wciągnąć w tą dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :-) ale urlop już miałem . ale może masz rację wezmę polopirynę i położę się do łóżka z Madonną .... w słuchawkach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×