Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

skoro ci rzeczywiscie odbiło gadac w tak pasjonującym temacie to ja mówie co myślę . :-P ale spoko nie przejmuj się i tak Cię lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapytałeś ze wskazaniem konkretnych osób więc to " nic poza tym " nic nie daje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój topik został skasowany tzn Ty byłeś jego założycielem? Mogło być tak, że autor topiku poprosił o jego wykasowanie ( ma do tego prawo). Albo topik w ocenie moderator był w niewłaściwym dziale, łamał regulamin, był setnym topikiem danego dnia o Madonnie i tysiąc innych powodów ;) Zawsze możesz zapytać moderatora w dziale redakcji o powód wykasowania. Chociaż wątpię, że ktoś Ci udzieli odpowiedzi :P ------------------------------------------- ''Tutaj właśnie też mi skasowano posty '' Co do wykasowania Twoich postów tutaj i w innych tematach. Nie pomyślałeś o tym, że pisząc pod różnymi pomarańczowymi nickami i ''czepiając się innych'' ( delikatnie mówiąc) sam skłaniasz moderatora, aby kasował Cię po IP? Wówczas lecą posty z różnych tematów, z pod różnych ników ( posty te dobre i te złe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prościej pisać pod nickiem ''desznik09'' a nie ciągle zmieniać ( wpisywać przypadkowy pomarańczowy nick)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam śmietnik. Ani dzisiaj, ani wczoraj nie było na nim zgłoszenia, które wpisaliby pod swoimi nickami Setunia czy mmm757 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik naprawde nie wiem skad przyszedl Ci do glowy pomysl , ze to ja albo mmmmmmmmm?;o doprawdy, powinienes odpoczac od tego forum i posiedziedziec w ogrodku taka ladna dzis pogoda;) chyba ze to sie tylko ktos pod Desznika podszywa ale mimo wszystko niepotrzebnie ktos zamieszanie tu robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznikowi w piątek skończył się ''Bilobil'' , a że wczoraj było święto, apteki pozamykane więc musiał obyć się bez niego ;) Na skutki długo nie trzeba było czekać: widział gdzieś na forum Setunię, a że w czasie kiedy Ją widział, żona właśnie nad uchem trajkotała ''Desznik, marsz wyrzucić śmieci, stoją od tygodnia, a Ty wymigujesz się'' to potem połączył te dwa fakty ( Setunia + śmieci) i wyszło co wyszło ( że Setunia na Niego donosiła na śmietniku w dziale redakcji) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był żart :D Mam nadzieję, że Desznik nie obrazi się za to. Po prostu cała ta sytuacja jest z deka dziwna więc jedyne co pozostało to pożartować z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Desznik wpadnie tu i zacznie na mnie krzyczeć to ulotnie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, wszystko co złe to Złoty :D jak ja śmiałam pomyśleć, że to mógł być Desznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMMMM i widziales M na zywo??????? ja tylkom w tv mysle ze kobieta w jej wieku nie powinna tak dopy pokazywac golej e nie jedna nastolatka moze jej pozazdroscic tej wycwiczonej sylwetki no ale trzeba umiec sie starzec z godnoscia! dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
Wyjątkowo wchodzę,gdyz moja racja była.Gdzie są wszystkie wpisy na oranz.więc moderia chyba się nie potrafi połapać kto jest kim i do przykładu kasuje moje jak i mojego cienia posty.Więc lubiś nie masz racji podejrzewając mnie o manię przesladowcza.Gwoli ścisłości gdzie dzis byłem w temacie gdzie indziej a pojawił się cień tam wszystkie posty moje i jego wykasowano.Więc oskarżać bardzo łatwo lubiś i co teraz na to powiesz?🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe masakra o to za spam na moim topiku prosze klikajcie by usuneli:):D Lubis kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik09
Juz nie będę komentował bo i po co.Przyjęte plisss.:classic_cool: Dobranoc🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×